Reklama

Reklama

Gekidžóban Naruto: Daikófun! Mikazukišima no Animal Panic datteba jo

  • Japonsko 劇場版NARUTO-ナルト- 大興奮!みかづき島のアニマル騒動(パニック)だってばよ (více)

Naruto Uzumaki, Sakura Haruno a Rock Lee mají pod vedením Kakashiho Hatakeho za úkol doprovodit extravagantního prince Michiru Tsukiho a jeho rozmazleného syna Hikaru do prosperující Měsíční země, když se oba vracejí z dlouhé cesty kolem světa. Jako by hlídání dvou rozmarných vysoce postavených osob nebylo dost náročné, princovo neuvážené rozhodnutí pořídit si během cesty celý cirkus – hlavně proto, aby uspokojil Hikaruovo přání vlastnit šavlozubého tygra, který se objevuje v seriálu – ještě více zkomplikuje celou misi. Když se situace konečně uklidní, příjezd Mičiruina konvoje do Měsíční země narazí na nepředvídanou překážku – hamižný hlavní ministr Shabadaba se s pomocí tajemných a mocných ninjů zmocnil vlády v zemi. Zatímco Kakashiho tým neúnavně bojuje proti nepříteli všemi prostředky, oba princové jsou nuceni čelit novému pohledu na život díky nepřízni osudu. (LUKICKK)

(více)

Recenze (14)

L3G1ON4R 

všechny recenze uživatele

Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova je do třetice posledním filmem z dob Naruta. Tým sedm s novým členem a jediným ninjou zaměřujícím se pouze na Taijutsu (Rock Lee), má opět novou misi typu: ochránit a doprovodit. Tentokráte to bude namáhající i pro Hatakeho Kakashi, protože budou mít v cestě nové nepřátele na vyšší úrovni. Známý problematik Naruto opět předvede své odhodlání posvěcené slibem novému příteli. Pěknou akční podívanou si vychutná nejen stálý fanoušek. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Jo, horší než dva předchozí... jo, vim o tom... ale Naruto, to je prostě Naruto... takže nějak se nemůžu donuti dát míň hvězdiček. Ale komu to vadí? Můj vkus ;-) ()

Reklama

T-pack 

všechny recenze uživatele

Tak mám třetího filmového Naruta za sebou a přežil jsem ho, ba co víc, i s docela dobrým pocitem po zhlédnutí. A na rozdíl od mnoha jiných si nemyslím, že jde o nejhorší film. Oproti předchozímu celovečeráku jsem se dočkal mnohem dynamičtějších a napínavějších bojů (se seriálem už vůbec srovnávat nebudu), byť možná mírně bez nápadu, pak je to mnohem upřímněji dojemnější díl, což je oproti emocí zbaveného předchozího dílu také plus, no a animaci snad ani zmiňovat nemusím, připomenu ale oproti seriálové řadě fillerů (ve které se film zhruba nachází) líbivější postavy a dokonce i "ústřední" trojice dostane jiný hadříky - moc jim to sluší, mimochodem. Zápletka tušená, konec až bolestivě předvídatelný, že ovšem snímek ničím velkým nepřekvapí není žádné velké překvapení. Nevím, zřejmě to dělá těch asi 50 fillerů, které jsem viděl před Královstvím půlměsíce, ale třetí delší Naruto u mě balancuje mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami a pokud jsem dal Gelelovi čtyři, pak je rozhodnuto. ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Třetí filmový Naruto překonává seriál v jediném...v dokonalejší animaci, která dá vyniknout bitkám. Ty však neobsahují tolik nápadů, aby mi připadlo, že vynaložené prostředky za to stály. Snad bych už raději sledoval nějaké promyšlené boje ze starých dílů v novém dokonalejším kabátě než toto. K průměru však tento film přibližují právě souboje. Lepší ***. ()

ikilledjenny 

všechny recenze uživatele

Tenhle je z první trojice Naruto filmů dle mého nejlepší. Líbí se mi prostředí, postavy, souboje a začínám si myslet, že i Sakura je k něčemu dobrá. Výš s hodnocením jít nemůžu, protože jsem dala 7 původní sérii, takže opět hezká 6. Nic víc, nic míň. (Toto je stejný komentář jako na akihabaře, proto hodnocení 6/10) ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama