poster

Šťastné míle

 • Austrálie

  Lucky Miles

 • Slovensko

  Šťastné míle

Dobrodružný / Komedie / Drama

Austrálie, 2007, 105 min

Kamera:

Geoff Burton

Hudba:

Trilok Gurtu

Producenti:

Jo Dyer, Lesley Dyer
(další profese)
 • Houdini

  Křišťálový globus - výběr(3.9.2007)

 • paascha
  ****

  Deset malých černoušků na pláž vylezlo, jeden se hned utopil, devět jich zbylo. Devět malých černoušků lezlo na kopec, čtyři z nich se zabili, zbylo jich jen pět... Demolition derby přistěhovalecké směsky, které zaujme především krásnými a propracovanými záběry pouště, moře, suchých stromů a roklí atd.(9.1.2011)

 • Slarque
  *****

  Kambodžan, Iráčan a Indonésan bloudí australskou pouští a snaží se uprchnout před lidmi, kteří se jim naopak snaží zachránit životy. Australské dobrodružné drama podle skutečných událostí používá zcela jednoduchou zápletku, ale díky dobře napsaným postavám a silnému, téměř neuvěřitelnému příběhu to stačí. Klobouk dolů!(24.1.2011)

 • Jacinda
  *****

  Další z rodiny filmů, které jsem viděla náhodou. Tentokrát se školou na vánočním představení...v téhle siuaci by se nikdo nechtěl ocitnout(2.10.2010)

 • Malarkey
  *****

  Poprvé jsem se setkal s Filmovým klubem v Mladé Boleslavi a okamžitě nemůžu jinak hodnotit, než za pět hvězdiček. Fakt, že jsem na židlích umíral a styděl se, opřít si nohu o stůl s kytičkou nezměnil na tom, že tahle komedie je neuvěřitelně zábavná, i když se to na první pohled vůbec nezdá. Autoři z minima dokázali vykřesat maximum a tak, když rybáři vyloží 12 emigrantů na černo na pobřeží Australie, je každopádně na co se těšit. Rozhodně je. Všecko vychází tak nějak ze života, tak nějak z normálních životních scén, ale je to tak zábavné, že na to jen tak nezapomenu. Není se taky co divit. Postavy jsou zajímavé, děj je různorodý. Osudové cesty jednotlivých postav rozděluje a opět mezi sebou spojuje, takže film má i dobrý spád a stále se něco děje. Tento film si podle mě zaslouží plný počet a tipuju, že se na něj opět s radostí podívám, protože na takovéto filmy se jen tak nezapomíná.(11.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace