poster

Šťastné míle

 • Austrálie

  Lucky Miles

 • Slovensko

  Šťastné míle

Dobrodružný / Komedie / Drama

Austrálie, 2007, 105 min

Kamera:

Geoff Burton

Hudba:

Trilok Gurtu

Producenti:

Jo Dyer, Lesley Dyer
(další profese)
 • Tsukikage
  *****

  Mě se to moc líbilo. Mám moc rád velmi dlouhé filmy. Mám tak možnost sledovat každého hrdinu zvlášť. Nic není vynechané nebo oříznuté. Mohu si dokonce vybrat svého hrdinu a sledovat jeho příběh do konce. U některý byl sice konec dost rychlý, ale co zábava to byla. Jak rád bych se potuloval krajinou a byl pronásledován. Jak rád bych měl jen jeden cíl a né sto padesát, ale nejde to. Věčná škoda. (PS: film výrazně doporučuji)(2.6.2013)

 • paascha
  ****

  Deset malých černoušků na pláž vylezlo, jeden se hned utopil, devět jich zbylo. Devět malých černoušků lezlo na kopec, čtyři z nich se zabili, zbylo jich jen pět... Demolition derby přistěhovalecké směsky, které zaujme především krásnými a propracovanými záběry pouště, moře, suchých stromů a roklí atd.(9.1.2011)

 • Flego
  ****

  Smutná, presmutná komédia, ktorá ani nie je komédiou, len takým odľahčeným pohľadom na dramatické osudy utečencov v australskej púšti. Škodoradostné zadosťučinenie mi urobilo, ak sa na púšť dostala aj trojica rybárskej lode, ktorá ich priviezla... V každom prípade mám pocit, že sa dalo z témy vyťažiť viacej.(19.10.2012)

 • Ravi
  *****

  Přesně tak, jak to mám rád. Komedie má u mě úspěch, pokud vychází z komických situací a na ty je třeba diváka "připravovat". U tohohle filmu je příprava tak důkladná, že se do situace bloudících uprchlíků naprosto ponoříte. Poté s nimi prožíváte strasti a karamboly, které Vás postaví do role pozorovatele s nadhledem, a tudíž se jim musíte smát. To je u mě kvalitní humor! Jasně, není to přehlídka hláškujících šašků, ale o to hlubší filmový zážitek Vás s touto nevšední komedií čeká. "Dobrý. - Sušené hovězí." Víc, víc takových filmů! 100% = 5/5(9.1.2011)

 • Vančura
  ****

  Skvělý film, který mě oslovil svým humorem a neotřelým námětem. Je to bytostně nekomerční podívaná, která přibližuje neveselé téma nápaditým a divácky vstřícným způsobem. Skutečnost, že se jedná o snímek natočený podle skutečné události, dodává filmu na další zajímavosti. Příjemné překvapení na obrazovce ČT2 - víc takových "festivalových" filmů!(29.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace