Reklama

Reklama

Klasický thriller složený z několika souvisejících příběhů ze života londýnských policistů, mimo jiné veterána George Dixona. (Netflix)

Recenze (10)

Flego 

všechny recenze uživatele

Skôr ako plnohodnotný film ide o policajnú agitku. Sledujeme každodenný život policajtov zo Scotland Yardu, problémy s vyšetrovaním a pátranie po zločincoch. Zaujme začínajúci Dirk Bogarde s uveriteľným výkonom hajzlíka. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Poměrně nezáživné britské krimi o policistech ze Scotland Yardu, kteří se snaží dopadnout kriminálníky, co zastřelili jednoho z nich. Rozhodně by tomuto filmu prospělo víc se soustředit na zločince a míň na policajty a jejich život na stanici (to zkoušení policeního pěveckého sboru bylo fakt otravný) a taky by neuškodil nějaký výraznější herec. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Dirk Bogarde jako lump, který lže, krade a vraždí. Oceněný, ale poměrně nezáživný film, jehož pozitivem je velké množství záběrů z dobového Londýna, včetně závodiště chrtů na stadionu White City v západním Londýně. Z hlediska zobrazení práce a postavení policistů ve společnosti, lehce naivní až úsměvný snímek. Oběma zlodějům je věnováno minimum času, jejich postavy nejsou vůbec propracované. ()

Kenneth 

všechny recenze uživatele

Příběh sám o sobě málo zajímavý až skoro nudný. Čím ale film zaujme, že na anglické poměry není až tak studený. Navzájem mezi policisty a také jejich příbuznými panuje taková přátelská až domácká atmosféra a solidarita. Pozitivní je taky občasný vtip, hlavně zaujme malá holka, která odmítá s policisty spolupracovat. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama