Reklama

Reklama

Klasický thriller složený z několika souvisejících příběhů ze života londýnských policistů, mimo jiné veterána George Dixona. (Netflix)

Recenze (8)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Poměrně nezáživné britské krimi o policistech ze Scotland Yardu, kteří se snaží dopadnout kriminálníky, co zastřelili jednoho z nich. Rozhodně by tomuto filmu prospělo víc se soustředit na zločince a míň na policajty a jejich život na stanici (to zkoušení policeního pěveckého sboru bylo fakt otravný) a taky by neuškodil nějaký výraznější herec. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Nudna a nezazivna drama o polisoch zo Skotlend Jardu ktori sa snazia vysetrovat - ale sak ved nech si to kazdy pozrie. Pre mna ale lepsie nez ta sracka z roku 1961 The Victim s Dirkom Bogardem. Dialogy su na urovni, Basil Dearden aspon predviedol rezisersku rutinu : 63 % ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Dirk Bogarde jako lump, který lže, krade a vraždí. Oceněný, ale poměrně nezáživný film, jehož pozitivem je velké množství záběrů z dobového Londýna, včetně závodiště chrtů na stadionu White City v západním Londýně. Z hlediska zobrazení práce a postavení policistů ve společnosti, lehce naivní až úsměvný snímek. Oběma zlodějům je věnováno minimum času, jejich postavy nejsou vůbec propracované. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama