Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký western v režii Tima Huntera se odehrává koncem 19. století v Jerichu a vypráví o trojici ovdovělých žen (hrají je Judith Burnettová, Suzanne Andrewsová a Lissa Negrinová), jejichž manželé coby členové nebezpečného gangu skončili na šibenici. Všichni se teď ovšem snaží zjistit, kde ukryli svou kořist z vyloupené banky a doufají, že jejich manželky jim to prozradí. Po dobrém nebo po zlém. V patách jim je zkorumpovaný šerif (Patrick Bergin), indiáni, vesničané, Pinkertonovi agenti, vraždící kazatel a dokonce i pár duchů. A tři ženy na útěku musí mít stejně přesnou mušku jako muži - jinak ztratí naději, že přežijí, najdou poklad a uniknou na svobodu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

gruzdej 

všechny recenze uživatele

Nešťastně realizovaný celkem dobrý nápad. Scénárista nikdy neměl zapojit do vpodstatě naprosto civilního a spíše komorního příběhu tří žen, prchajících před několika bandami lovců pokladu DUCHY! Ti navíc vypadají jak z televizní inscenace, takže už jen svým vzhledem srážejí hodnocení někam k 40% a to nemluvím o tom, kam srážejí jinak čistou a neotřelou westernovou atmosféru. Přežít se to dá ale celkem snadno, je tu celá řádka opravdu originálních momentů. (PS: A ženský tady chlastaj´snad víc než chlapi!) ()

Morholt odpad!

všechny recenze uživatele

Ani láska k westernům mě nedonutí tomuhle škváru dát byť jen procento. Příšerně zahraný, příšerně napsaný a duchové (kurva duchové?) jako důkaz naprostý scénáristický impotence mě nutí k tomu, dát čistej a nefalšovanej odpad. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Tim Hunter ako reziser mi toho vela nehovori, a na western je to strasne slabe. Bez tempa, len so slaboduchymi dialogmi ..... musel som sa premahat abych to dopozeral a abych mohol komentovat : 30 % ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama