Rudy Holt, Henryho velice dobrý přítel a zároveň i ilustrátor jeho knihy pro děti o bobrovi Martym, zemře. Henry je zdrcen jeho smrtí a nemůže se postavit na vlastní nohy, jeho zesnulý kamarád mu velice chybí a on ví, že nikdo jiný nebude tak dobrý jako on. Sympatická Lucy se stane jeho novou ilustrátorkou, jenže Henrymu se tato dívka vůbec nezamlouvá, a tak ji jen uráží a ponižuje. Lucy se snaží jeho podivínské chování přehlížet a spolupracovat s ním, i když to jde velice těžce, ale pod vidinou tučné odměny tohle vše hodlá přetrpět. Henry s ní odmítá pracovat, ale postupem času přeci jen svolí. No a jak to tak bývá, Henry je přeci jen muž a Lucy je žena, takže je jasné, že to mezi nimi brzy zajiskří... (Ssimca)

Kaucuk

Tuctová romantická komedie ve které vyčnívá osobitý hlavní hrdina, předvídatelnej a ne moc originální konec a roztomilý výkony B. Crudupa, T. Wilkinsona a M. Freemana ()

IdaHutt

Nebýt těch prvních minut s Tomem Wilkinsonem, dala bych nemilosrdně "odpad". Story slátaná z tisíckrát profláknutých klišé ("a co tam vrazíme teď?") a zfilmovaná na úrovni znuděné TV reportáže z lokálního zpravodajství. Nekonečná užvaněnost bez jediného zajímavého záběru - věčně proti sobě či vedle sebe sedí dvě kvákající hlavy, jež trapně mudrují o ničem. Vydržela jsem jen se zaťatými zubisky do konce, který jsem znala předem. Už nikdy více! ()

Macias

Hodně obyčejnej film. Já fakt ani nevím proč mi byla ale postava Henryho sympatická... Tak nějak mě bavil. Jen mu ta poblouzněnost mohla trvat dýl, a závěr se mohl taky nějak vypiplat víc. ()

wege

Nevím, jak to hodnotit. Strašně divný příběh, strašně divné herecké výkony, zejména Mandy vlastně moc nehraje, v podstatě si jen nechává vlasy zakrývat obliček a občas si je dá stranou o), to její vrchol. Divná kamera, strašně divná hudba, která k tomu úplně neseděla. Zároveň v tom něco je, co nejde moc pospat. Není to nic z čeho si sednete na zadek, k čemu byste se chtěli vracet, ale zase to nebyla taková ztráta času.. ()

RobbieM@N

Pravděpodobně to byl záměr, debilní střih, zakazující vcítit se do postavy velice zvláštního člověka z pohledu jeho, jakožto v mládí týraného dítěte, v dospělosti tvořícího právě pro tuto skupinu, film to je inteligentní a rozhodně není povrchní, ale chybějcíi či neviditelná hlubší psychologie postav mi scházela, scénář byl jednoduchý, pořád mám pocit, že z toho mohlo vylézt něco lepšího a nebo jsem očekával něco co jsem neměl. ()

jafuska

průměrný film, zbytečně se to vleklo, trochu romantiky tu také bylo, ale není to přeci jen málo? ukazuje se, že přátelství přetrvává i po smrti, možná se nalezne i objevená láska, ale mě tohle ve filmu bohužel nestačilo, ani hudba se moc nevydařila, ale přesto takto hodnotím, ale myslím si, že si brzo na tento film už nevzpomenu. ()

Dashiella

/Skoro som odpadla, keď som videla, že Justin Theroux má režírovať Zoolandera 2, ale to sem nepatrí/ David Bromberg je pre mňa hrdinom dňa. Je to scenárista tohto snímku, ktorý podľa mňa spolu s režisérom stojí za úspechom tohto filmu- no, viem, že je to bežne tak pri dobrých filmoch, ale tento scenár mi nevadil ani na sekundu, už dlho mi žiaden film tak nevyhovoval. A keď si poviem pri pozeraní filmu "Tak, šajze, keby som ja toto napísala, tak som nadľudsky happy", tak to u mňa znamená len 5 hviezd. Hlavná dvojica veľmi dobre napísaná aj zahraná, a musím uznať, že Martin Freeman trochu stúpol v mojich očiach, ale stále ho nemám rada. ()

Alca

Nějak mi chyběl posun zřetelný i na výrazu obličeje hlavního hrdiny. Mandy Moore mám ráda, ale tady mi nějak nic neříkala ani ona. ()

Peters18

normalne za ctyri ale ta mandy moore. sakra mam pro ni nejakou slabost a navic v tomhle filmu vypada abnormalne skvele. edit: no spis je to na 4*. sorry mandy ()

Erichy

Naprosto obyčejný snímek s podprůměrným dějem, s docela zajímavým prostředím a nadprůměrným hereckým výkonem Billyho Crudupa. ()

Groower

Moc příjemnej film. Výborně zahranej podivín Billym Crudupem,velmi přirozená Mandy Moore. Romantickej film na ,kterej se fajn kouká. ()

jenrae

5*. Za hledání na pláži, krmení holubů a dalších mnoho drobností, které dělají tenhle film výjimečným. Až na závěr se vlastně o žádnou romantickou věc nejedná. O komedii taky ne. Billy Crudup svou roli zvládl dokonale. Přes všechny problémy, aroganci a podivnosti jeho Henrymu přejete, aby všechno dopadlo dobře. Ať už prováděl cokoli, podařilo se mu nesklouznout k trapnosti a hrál víc než důvěryhodně. Výborně! Mám pro tenhle typ filmů, tuhle hudbu, šílenosti, bizarní hřejivé situace a osoby prostě slabost.. ()

tomino28

Kdo mě zná, tak dobře ví, že mám sympatie pro trouby, kteří to přes veškerou svou snahu neumí s holkami. Ale v tomto případě je hlavní hrdina tak nesympatický, že to ani při nejlepší vůli nejde. 95 minut snímku vypadalo asi takto: nejdříve jsem mu fandil, potom jsem si říkal, že je to vážně blbec a na konci už jsem rezignoval a bylo mi jedno, jak to s ním dopadne. I když happy end se nakonec samozřejmě dostavil (jak pro koho..). Celý příběh a spousta zajímavých vedlejších rolí už nic nezmění na tom, že pokud nezafunguje sympatie k hlavní postavě, nemůže z toho být žádný zázrak. ()

doogiemus

Čas: 00:01:00 - doogiemus našiel správnu pozíciu na pozeranie filmu, tlak 120/80; čas: 00:20:19 - tlak vyskočil na dvojnásobok, doogiemus má chuť siahnuť do obrazovky, chytiť tých dvoch panákov, režiséra a vyskúšať si na nich všetko, čo sa naučil na hodinách bojového umenia; čas: 01:00:48 - od predchádzajúceho záznamu postupné znižovanie tlaku, začína vychutnávanie filmu a scén, v tomto bode je všetko ako má byť; čas: 01:33:05 - zhodnotenie, že to bol vcelku fajn film na večer, len škoda toho začiatku. ()