Velké dobrodružství

• Hongkong Qing dian da sheng (více)

Láska mezi mnichem a princeznou z jiného světa! Bájný příběh vypráví o mnichu Tripitakovi, který se spolu se svými třemi učedníky vydává na pouť za posvátnými písmy. Úklady démonů, kouzla a nebezpečí - to vše na něj čeká! Je tu však ještě princezna z jiného světa, která Tripitaku miluje... (oficiální text distributora)

Detak

Neskutečné 5* ... Vlastně chudáčci kouzelníčci s vysoce pokročilou hi-tech technologií ve zmatené parodii. Něco mezi Opičím králem, Avengers a Avatarem. Filmových efektů: velmi mnoho; Dějových zvratů: velmi mnoho; Inteligence postav: velmi nízká; Technologie: od kouzel po roboty; Údiv: od začátku do konce. ()

pekas

Teda já snesu ledacos a východní humor mám rád. Ale tohle je fakt silný kafe. Nějaký smysluplný děj je opravdu těžké vydolovat. Spíš jsou to orgie vizuálna a zvláštního humoru. Jako celek ale spíš průměr. 50% ()

Pitryx

Tak nějak netuším, na co jsem se to díval. Mám rád filmy, kde se to hemží efekty, ale tady neklasická ukázko toho že moc někdy bývá příliš. Zubatá mrcha a její jekot mi šel na nervy. Nějak po půlhodině jsem zahodil možnost, že děj pochopím a jen jsem sledoval efekty, které některé byly sice nápadité, ale některé trošku ubohé. A tak posuzuji film spíše jako vizuální hru, než jako cokoli jiného. Nějak jsem to do konce přeskákal. 201312070/0 ()

Kenshin

Absolutně šílený guláš, který by při lepším rozpracování postav, příběhu a celkové mytologie, ubrání plynu asi na polovinu a tím pádem zhruba zdvojnásobení stopáže :) mohl být geniální. Každopádně i tak jsem si to docela užil, ale je to škoda... (7/10). ()

ariari

lahko pozeratelná fantazy s mierne Learyovskou prípletkou...taký balans medzi prehnane veršovanou básničkou a ázijským poňatim rozprávky. ()

MJI

Divadlo Sklep na tripu v pražské tržníci SAPA. Neuvěřitelný. Musím se držet, abych nedal 5*. Pokud ale nejste na tripu, nedoporučuju... ()

padina

Aneb "uvádění čínských legend na pravou míru". Nebo taky "jak to mohlo nebo mělo být". Dětinský čínský humor a klasické přeskoky "pátého přes deváté". Úsměvná milá třešnička nakonec. Ovšem chápu, že kdo nemá nakoukáno, těžko se orientuje, tohle se po česku hodnotit fakt nedá. ()

Actias

Naprosto praštěná podívaná, při které jsem se kupodivu bavila. Dívka prochází proměnou v anděla a hudba, která tuto scénu doprovází, mi ještě dlouho bude znít v uších. Píši zpětně, co jsem film viděla. Všechno už je v oparu, ale díky hudbě není možno zcela zapomenout. Občas se přistihnu, že si ji broukám. ()