Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Penny je tak příšerně naštvaná na nového přítele, že se vyspí s Leonardem. Ten se jí to pokouší oplatit. Mezitím se na seznamce objeví dokonalá partnerka pro Sheldona. Překoná se a půjde s ní na rande? (TV Prima)

Recenze (10)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečná epizoda druhé řady byla opět hlavně o vztazích, ale tentokrát jich tvůrci nevyužili k bezbřehé zábavě, spíš se lehce opakovali. Na druhou stranu je fakt, že mě bavil pokus o destrukci Měsíce a všechno kolem špinavé ponožky, jen jsem od posledního dílu série čekal větší odvaz. "Dobře, jedna otázka. Jak si můžeš být jistý, že nevybuchne?" "Laser?" "Měsíc." / "Budeme mít sex!" "Proč? Dobře!" / "Ta se nevrátí." ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"In 1917 when Albert Einstein established the theoretic foundation for the laser in his paper "Zur Quantentheorie der Strahlung," his fondest hope was that the resultant device be bitchin'." ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobré završení série, objevila se další stálá postava, ačkoliv to člověk při prvním shlédnutí tušit nemohl. Navíc dobré propletení geeokovin a vztahů, to se jen tak nevidí. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (7)

Reklama

Reklama