Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Amy odpovídá na Sheldonovu žádost o ruku a Sheldon se pak musí vyrovnat s drsným faktem. Během večeře se urazí, že na její kolegy udělaly výsledky Aminy práce mnohem větší dojem než všechno, co dělá on. Díky pomoci Stephena Hawkinga si naštěstí uvědomí, že ne vždy bude středem pozornosti. Howard a Bernardette mezitím zažijí šok. Radostná zpráva, kterou se dozvídají, pro ně ve skutečnosti není zas až tak radostná. Navíc zkouší přesvědčit Leonarda a Penny, aby si taky pořídili dítě. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na úvod jedenácté série to nebylo zlé, objevuje se řada zajímavých zápletek, uvidíme, jak s nimi bude naloženo. A také uvidíme, jak moc tvůrci chtějí témě ždímat, zda tato série bude poslední nebo ne. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Když Howard (Simon Helberg) večeří, tak po chvíli položí svůj talíř na stůl. O pár záběrů později ho ale pokládá znova. (SONY_)
  • Ve stejný den, kdy byla odvysílána tato epizoda, se začal vysílat také spin-off Teorie velkého třesku s názvem Malý Sheldon (od r. 2017). Seriál sleduje postavu mladého Sheldona (tentokrát v podání Iaina Armitage) od věku devíti let, když ještě žil se svojí rodinou ve Východním Texasu. (itsp4trik)

Reklama

Reklama