Reklama

Reklama

Lovci draků

  • Francie Chasseurs de dragons (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Připravte se na průzkum ostrovů, kde nebezpečí číhá za každým rohem, na seznámení s nejstatečnějšími hrdiny a nejrychlejší běh svého života (ten budete nutně potřebovat, až se na vás pohrnou draci z obou stran Velké západní zdi)! Tito draci mohou být větší než ostrov nebo malinkatí jako květák, chrlí nebo prskají oheň, lítají nebo se plazí, jsou všude a každý je jiný. Co mají společného, ptáte se? Neskutečnou chuť na vás! Takže pokud si chcete zachránit krk, držte se Zoe a jejích společníků – Gwizda, Lian-Chua a Hectora. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (151)

Skleni 

všechny recenze uživatele

Ja som tak spokojný rozprávočkou už dlho nebol. Inteligentný a zmysluplný dej, veľmi podarené postavy. krásne prostredie. To asi najviac zapôsobilo na moje vnemy. Ten efekt bez tiaže a samotné krajiny to bolo pre mňa absolútne neuveriteľné. Počas filmu sa objavia ako vtipné tak i dramatické momenty. Pritom je to všetko pekne a nenásilne premiešané rýchlim spádom deju a jemnou akciou. No proste ja som spokojný. ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Promarněná šance o velkolepé fantasy, která se zasekla na nepřehledné a zběsilé animaci postav, které vůbec neladí s krásně udělanými draky a především fenomenálními prostředími. A také na mytologii, která je kouzelná a má docela dost silný "japonský" potenciál, ale postrádá logiku a nedává smysl.... Fajn hudba. ()

Reklama

LosMojmos 

všechny recenze uživatele

Mě se to líbilo, mělo to krásné 3D zpracování. Vlastně jsem se na to rozhodl podívat, protože studio co to tvořilo znám a musím uznat, že vizuálně bomba. Má to zajímavý nápad, ano konec příběhu byl od začátku jasný, nicméně měl své kouzlo. Dávám tomu tedy čtyři hvězdičky a věřím, že příště by to mohlo být jak od Pixaru, neboť stačí jen trochu vylepšit zápletku. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Francúzi dokázali neraz vytiahnuť dejovú líniu naruby, vyhnúť sa bežným klišé a to všetko zmixovať s inšpiráciou z iných krajín, najmä Japonska. No v prípade Lovcov drakov tu ostávajú iba cudzie a prevzaté ingrediencie, opisovanie z niekoľkých látok naraz, a v jadre nie je vlastne nič vlastné. Lovci drakov zlyhávajú v očiach dospelého i tínedžerského diváka predovšetkým kvôli chatrnému príbehu, ktorý pripomína jednoduchú počítačovú hru, kde netreba nič vysvetľovať, stačí iba čo-to načrtnúť a hráč si vytvorí svojím pričinením zvyšok. Po formálnej stránke sa tu zišla akceptovateľná animácia a veľmi dobrý soundtrack, ktorý dokáže aj v slabých chvíľkach vytrieskať tú pravú atmosféru a zvýrazniť aktuálne, aj keď premenlivé dianie. Napriek tomu všetkému sa nemožno ubrániť, že to kopírovanie Pixaru či DreamWorks kúskov, o ktoré sa tak urputne Francúzi snažili, nakoniec aj tak nevyšlo. ()

FoxMulder 

všechny recenze uživatele

Tenhle film určitě zapůsobí. Ale jinak, než tvůrci zamýšleli. A to velmi antikoncepčně. Hlavní malá hrdinka je nesnesitelně otravný fracek, takového mít doma, tak si to hodim. Představa, že za to v kině utratím spoustu peněz s celou rodinou a následné pořízení filmu na dvd a jeho opětovné sledování je plíživě mučivá a určitě vede k myšlence vlastní kastrace. Asi jsem nepochopil, ten jejich speciální svět. Naanimovaný je hezky, ale když už si dali záležet s okolím, proč tak blbě udělali postavy. Jsou jako postavičky z dílny Hanna-Barbera před třiceti lety, akorát hozené do 3D. A že je to všechno tupé klišé, je už jen bonus navíc. ()

Galerie (93)

Reklama

Reklama