Lovci draků

• Francie Chasseurs de dragons (více)

Připravte se na průzkum ostrovů, kde nebezpečí číhá za každým rohem, na seznámení s nejstatečnějšími hrdiny a nejrychlejší běh svého života (ten budete nutně potřebovat, až se na vás pohrnou draci z obou stran Velké západní zdi)! Tito draci mohou být větší než ostrov nebo malinkatí jako květák, chrlí nebo prskají oheň, lítají nebo se plazí, jsou všude a každý je jiný. Co mají společného, ptáte se? Neskutečnou chuť na vás! Takže pokud si chcete zachránit krk, držte se Zoe a jejích společníků – Gwizda, Lian-Chua a Hectora. (oficiální text distributora)

Fr

,,Jsou tu draci! Budou rychlý prachy! 2 draci + noční přirážka to dělá….“ Zajímavá animace, zajímavý svět prazvláštních draků, několik bezva nápadů a povedená trojice lovců. Nebo je to jen skupinka šašků? Akce, která hlavně díky hudbě K. Badelta chytá i pro dospěláka zábavný rozměr. Tohle dětem určitě bude stačit ke štěstí. Alespoň můj synátor by si přál pokračování! Takže za něj rozhodně *****. ()

B!shop

Moc teda nechapu to nizky hodnoceni, ja se celou dobu dobre bavil. Dobrej a na animac originalni pribeh, kterej je kolikrat docela napinavej a misty i drsnej, pokud budu jako meritko brat srovnani pouze s animacema. Navic ma film jen 70 minut a dobrou pulku z toho zabiraj souboje, takze nuda fakt nehrozi. Obzvlast, kdyz hraje paradni hudba a navic je furt na co koukat, nepratele jsou dobry a celej ten fantasy svet vypada tak trochu postapokalypticky, kdy vsude ve vzduchu litaj zniceny domy, stromy, kusy zeme atd. a dokonce i neco, co tvurci vydavaj za kapustu. Navic film chce jen bavit, takze nejaky veliky poucovani taky nehrozi, krome tradicniho vyvoje postav, kdy se hlavni vychcanek pouci. Jinak sestava charakteru je docela typicka, namakanej dobrak, jiz zminenej hlaskujici vychcanek, otravna ukecana holka a pak nejakej zmutovanej pes, co chcije ohen a jehoz pritomnost sem moc nepochopil. Jedina slabina filmu tak je nic moc animace, ale neni to nic extra hroznyho a nijak to nerusi. ()

Skejpr

Promarněná šance o velkolepé fantasy, která se zasekla na nepřehledné a zběsilé animaci postav, které vůbec neladí s krásně udělanými draky a především fenomenálními prostředími. A také na mytologii, která je kouzelná a má docela dost silný "japonský" potenciál, ale postrádá logiku a nedává smysl.... Fajn hudba. ()

novoten

Na zlomek sekundy jsem užasl nad dokonalým finálním nepřítelem, pousmál jsem se několika velmi nesmělým vtípkům, chvílemi zatoužil se do téhle snové krajiny vydat a každý tón Badeltova soundtracku jsem prožíval všemi smysly. Jenže ani to všechno dohromady nepřebíjí rozčarování nad tím, jak hrozně únavný je zbytek. Prohnaný Gwizdo si zasloužil umřít za prvním rohem a Hector se s přehledem stává nejotravnějším animovaným zvířetem, co jsem kdy viděl. ()

dO_od

// Takhle si dobrodružný příběh o lovení draků nepředstavuji. Ale to ještě není to nejhorší, s tím jak to tvůrci uchopili bych se možná smířil, jenomže otravné dialogy, hnusná animace a hloupé postavy už je vážně moc. Jediné co se mi líbilo byl finální enemák a hudba, která zazněla u konce. Slabí Lovci Draků - 50% ()