Krvavá hostina 3: Šťastný konec

Feast 3

Horor / Akční / Komedie

USA, 2009, 77 min

• Freemind

Největší zvrácenost, jakou jsem kdy viděl ... Hrdí to nástupci legendární Tromy, s příšerami, které spolknou a hned zase vykálí hlavu, s trháním rukou, elvisem-mariachi, nahými lesbickými motorkářkami, mexickými liliputánskými zápasníky, zcela náhodným dějem a kýbly střev. Odpad, ale krásně surrealistický.(7.2.2009)

• Holina

John Gulager je nemocný člověk. Ani první Krvavá hostina mě nijak nesebrala a druhou jsem raději vynechal a už ji nikdy neuvidím. Stejně jako jakýkoliv jiný film, tohoto rádoby umělce, který místo na režisérkou sesli patří do svěrací kazajky. Je zcela zřejmé, že tento nezařaditelný snímek má být myšlen s nadsázkou, ovšem to se jaksi nedaří prodat. Hektolitry krve, nebo vytlačení hlavy análním otvorem prostě nestačí. A nezachrání to ani rádoby vtipná tečka, kde je jemně naznačen náběh na čtvrtou epizodu. To je opravdu děsivé...(29.3.2010)

• kery-

Můj první komentovaný film bez hodnocení..Stáhnul jsem to ještě než jsem zkoukl dvojku. Když jsem se ale potom na ní koukal, tak nastal error a už jsem se neodvážil k tomu abych si tohle pustil, takže jsem to zase smazal a pokud neutrpím ztrátu paměti, tak si to ani už nikdy nestáhnu..Jdu se pomodlit za lidi co si koupili DVD, a nedej bože celou trilogii..(23.6.2010)

Asi né tak dobré jako druhý díl, ale stále se jedná o velmi slušnou zábavu plnou nejrůznějších postav, které byste v daný okamžik zcela jistě nečekali. Všude spousta krva, pár zvrácených momentů. No já si nemohu stěžovat na nedostatek zábavy. Trošku mi ve filmu překážel úsek těsně před závěrem, kdy se v kanále pořádá La diskotéka a nedá se říct, že by pod nepříjemně blikajícími světly bylo něco více vidět. Myslím, že ze sebe ty 3* nějak dostanu. Sestava hrdinů je opět pěkná a děj má ještě prudčí spád.(22.3.2012)

Trojka pokračuje tam kde dvojka skončila a naša banda šialencov sa snaží dostať z mesta plného monštier. Oproti dvojke je tu omnoho viac akcie, ale zasa aj omnoho menej nápaditých nechutností. V pamäti mi ostala napr. scéna keď príšera zožrala hlavu svojej obete a potom ju expresne z druhého konca vysrala. Taktiež jedno monštrum znásilní toho černocha ( ce dieru v kontajneri ) ktorý potom zmutuje do obludy s veľkými gulami. Najlepší vtip bol ten keď sa ten dedo snaží ošetriť ranu kug-fu borcovi menom Jean-Claude Segal tým že mu ju chce vypáliť pušným prachom - "to si sa naučil u mariňákov?" - "nie v Rambovi III"! - a následne výbuch Jean-Claudovy odtrhne celú ruku. Starý Clu Gulager vyzerá a aj v predošlých dieloch vyzeral že každú chvíľu vydýchne naposledy, ale ten bastard vytrvalo odmieta definitívne skapať. Bohužiaľ sa pán režisér snaží zrejme zakriť nevysoký rozpočet tým že nechá hrdinov neustále liezť nejakým podzemím a kanálami kde je úplná tma a už tak dosť hnusnú absenciu viditeľnosti čohokoľvek ešte podporí halucinačným blikaním vďaka ktorému je tento film pre epileptikov zrejme smrteľný ( ani pre zdravého diváka to nie je práve príjemné ). Na konci potom uvidíme takpovediac historickú udalosť a to keď hrdinovia dohryzú na smrť obludu! Finále s obrím robotom a mexickým Elvisom je presne to čomu odborníci zvyknú hovoriť WTF, ale bola to prča.(12.4.2012)

• - V scéne, keď šéfka motorkárskeho gangu mláti starého feťáka vo väzení, je vidieť mikrofón zo štábu. (DJ Rocco iNc)

• - Spoiler: V čase 18:46 Secrets vystrelí zo zbrane a nechtiac zabije hrdinu (Shitkickera). Pri detailnom zábere vidno, že zbraň, z ktorej Secrets vystrelila, vystrelila mimo jeho hlavu. Hrdina nemal hlavu vôbec poranenú a zareagoval na streľbu skôr, než vystriekla krv na stenu. (DJ Rocco iNc)

• - Feťák Hobo, ktorý bol zatvorený vo väzení, dostal nakladačku od šéfky motorkárskeho gangu v čase 12:42, kedy následne neudržal svoju stolicu a vylúčil ju do nohavíc. Neskôr na jeho nohaviciach nebolo po vylúčení exkrementov ani stopy. (DJ Rocco iNc)