Návrat domů

Mike (Matt Long), fotbalová hvězda malého městečka, který dostal stipendium na univerzitě, se vrací přes vánoční prázdniny domů, aby představil rodičům novou přítelkyni Elizabeth (Jessica Stroup). Všichni jsou mile překvapeni, až na Shelby (Mischa Barton), bývalou Mikeovu přítelkyni. Ta je zdrcena a odmítá uvěřit, že v Mikeově náručí už není ona, ale jiná dívka. Zoufale se snaží o to, aby Elizabeth zmizela z dohledu. Poté, co po děsivé autonehodě zraněná Elizabeth zůstane napospas Shelby, se rozpoutá peklo. Shelby chce Mika zpět a je ochotna udělat pro to všechno. (JOJ Cinema)

Teardown

Celkem sympatická omladina, kterou naštěstí nepostihl onen syndrom rozhovorů o naprostejch sračkách, dokázala nepatrně přehlušit neoriginální příběh hojně využívající šablonovitých situací, opravdu horentní díry ve scénáři a v neposlední řadě i tu velikou absenci vlastních nápadů. V rámci zabití jednoho odpoledne to celkem šlo, ale jako konkurence známých velikánů z něhož film očividně čerpal, nemůže být řeč snad ani z legrace. ()

ViktorEl

Celkom dobrý thriller, ktorý si hodnotenie odpad určite nezaslúži, nie je to zlé a za pozretie rozhodne stojí. Chýbalo mi tam trošku viac napätia, s ktorým sa dosť šetrilo. Ale Mischa Barton ako psychopatka bola výborná, aj celé herecké obsadenie bolo zaujímavé. Škoda, škoda toho scenára mohol to byť oveľa lepší film. 60% ()

Yarwen

Tvůrci si vzali jako námět Kingův román Misery, změnili postavy, vypustili řadu napínavých situací a natočili film velmi vlažně a nudně. ()

drankeryth

Zase dalsi film, kde je napisane ze je to horor. Je to skor obycajny thriller v ktorom ide o ziarlivost jednej zenskej voci druhej a robi vsetko pre to aby jej frajera ziskala spat na svoju stranu, pretoze on bol jej frajerom kedysi davnejsie. Film nedisponuje moc velkou atmosferou, ze by ste ho sledovali s napatim az do konca. Sem tam sa aj ta atmosfera objavila, ale nie je jej prilis vela. Vo filme co ma najviac zaujalo bolo asi to vaznenie zeny v dome, ale vacsinou to bola len nuda. A jedno zatatie sekery do policajta asi bolo to najlepsie z celeho filmu, co ma asi najviac potesilo. Zhruba je to tuctovy thriller, ktorych je obrovske mnozstvo vo svete. ()

Olík

Neoriginální, předvídatelné, šedivé, nelogické, nedotažené…….ano, ale v rámci žánru přesně to co od nenáročného thrilleru (v žádném případě ne hororu) očekávám – žádné velké umění, jenom standartně odvedená malá vykrádačka. ()

Rockerman

No je to tak, odhozené ženy bývají pomstychtivé, zvláště když se jim naskýtá taková příležitost. Shelby má ve své moci dívku, která ji nahradila v náručí milovaného Mikea. Škoda, že film nevyužívá všech možností rozvíjet tento motiv. Dost často dokonce nudí, protože Shelby není v trápení Elizabeth příliš vynalézavá. Takže vyložený propadák to není, ale je to jen tak na zabití času, kterého třeba máte nazbyt. ()

vlado90

Úplne priemerny thriller ktorý ničím neprekvapí ale celkom dobre sa naň pozerá.A aj herecké výkony sú dobre. ()

Oonika

Thriller možná, ale horor?? Bylo to napínavé, ale celé se to hrozně táhlo, místy to nedávalo moc smysl... No ale určitě si to najde svou cílovou skupinu ;-) Ale tím koncem, tím to teda dorazili :D ()

John80

Žiarliva bývalá priateľka urobí všetko preto ,aby zničila vzťah svojho bývalého priateľa a jeho priateľky , Thriller 3* ()

Megynka

Líbilo se mi to. A docela dost ... Věřím, že někomu to může připomínat třeba knihu/film Misery, ale má to i své "osobní" přednosti. Film rozhodně není špatný. ()

jafuska

další průměrný film o naprosté závislosti holky na bývalým příteli, kde neváhá držet holku jejího přítele, do hororu to má hodně daleko, spíš vůbec, ale dalo se na to koukat ()

Slunik

Průměrný film, omšelé téma, opravdu krásné sokyně bojující o pěkného chlapa. Žádný nový nápad, ale líbilo se mi, že se napětí stupňovalo až do konce. U filmů tohoto typu (protože podobných už bylo natočeno moc a moc) bych si kolikrát přála, aby neskončily happyendem, to by bylo aspoň překvapení a nemusely by skončit jako výplňovky sobotních pozdních večerů. ()

Bounce11

Převyprávěná Misery nechce zemřít jen s mnohem primitivnější a hloupější zápletkou..to že je to slabota a bez nápadu mi ani tak nevadí, to že je to kopie, mi vadí dost..plus ty holky podle mě neumí hrát ()

Brano

Film o tom, ako ďaleko je schopná zájsť žena, ktorá je posadnutá svojím bývalým. Určite sa nejedná o žiadny horor, ale skôr o béčkový thriller, ktorý mal celkom slušné napätie. Dejovo klíšovité a jednoduché, ale zato pozerateľné a ani na minútu som sa nenudil. Herecké výkony slušné a celkovo film určený skôr pre nenáročných divákov. ()

Mamlas odpad!

Banální zápletka, samá hluchá místa, žádný děj, tupé chování postav, špatné herecké výkony, otřesná hudba. Nedívatelná supernudná poloamatérská hovadina. (1%) ()

Babulik

Slabý scenár, zúfalo predvídateľný dej a malý rozpočet. Film nemá čím prekvapiť, chýbajú "lakačky" a ku koncu už žerie nuda. A nezachraňuje to ani Misha Barton v spodnej bielizni, ani záverečná scéna s prilbou. ()

kenny79

Toto, že měl být horor ??? jedna vražda a věznění sokyně v lásce k jednomu uspěšnému sportovci. utrpení !!!! ()

maxnot odpad!

Viděl jsem to na Nově a mám dotaz: "Proč je to průměrný film?" Tenhle nesmysl je vykrádačka (třeba Misery nechce zemřít), dialogy dělal někdo s IQ 5 a vše ostatní je jako by to točil opilý výhybkář. Sakra, to je horor? Leda blbá pohádka na dobrou noc! ()