BloodRayne: The Third Reich

Dan Clarke, Jonathan Shore

Kostýmy:

Katrina McCarthy
  • Malarkey

Příběh byl stejně blbej jako ve hře, to se filmu upřít nedá. Ale Uwe do filmu narval nějakou Natassiu Malthe, která tam byla žhavá, jak plechová střecha při nejteplejším dnu v roce. Tím si mě získal a díky tomu mě to i docela bavilo. Co ale bylo na filmu nejvíc vtipný? Asi scény míst, které jsem viděl už jednou ve filmech, a které mu s tímhle filmem vyšly ve stejnou dobu: Blubberella a Auschwitz. Ano, jedná se úplně o stejná místa, stejné herce, prakticky kolikrát i stejné scény. Kdyby nebyl debil, natočí jenom tohle a bude mít pokoj. Ale ne, on musí bejt jinej a z pár kulis vyždímat maximum.(11.8.2011)

• Lateef

Tak tentokrát jsem na to vydržel koukat celý tři vteřiny a pak jsem to musel vypnout, o vteřinu víc a horko těžko bych to rozchodil... po týdnu hecování jsem se rozhodl zbytek alespoň "proklikat"... a nemyslím si, že bych si tímto způsobem shlédnutý film od Bezmozka Nepoučitelného nemohl dovolit ohodnotit. Celá trilogie stojí za... ne nestojí... ona nestojí, ona leží... leží v tak velký hromadě hnoje, že by to ten německej blb přehazoval 13 let... Sbohem... navždy...(26.8.2011)

• MartinezZ

Naprosto neuvěřitelně zrůdně debilní. Tady není jediná věc normální (snad kromě výpravy), herci, scénář, dialogy, kamera, dramaturgie, hudba - jeden průser vedle druhýho. Hlavně že hlavní aktérka všude vyvaluje prsa. ~~~ Na Uweho by se nemělo nadávat. To nejhorší pro něj by bylo, kdyby celý svět smazal z databází jeho jméno a jeho díla, zapomenout ho a vše, na co kdy sáhnul.(19.7.2011)

• Testament

Buhahahahahaha! Úvod již použitý v Auschwitzu. Boll holt jel natočit film a sestříhal z něho 3- Bloodrayne, Auschwitz a Blueberellu (parödii na Bloodrayne). Na tohle už vážně nemám. To by ani Ed Wood nevymyslel. Uwe ho tímto skvostem překonal o několik mílových kroků. Bloodrayne 3 je chvílemi soft porno, chvílemi vyvražďovačka s digitální krví a po většinu času naprostá zhovadilost. Co ten chlapík, co hraje doktora, toho sebrali někde u popelnic, ne? Co ta scéna, kdy si to hlavní hrdinka rozdává v autě, když je zrovna nacisti převážejí? V takovou chvíli by na sex myslel opravdu málokdo a ještě k tomu s clapíkem, ke kterému si během filmu nebudovala žádný vztah?? A to je jen pár nelogičností. Je to laciné, nelogické, Boll je prostě břídil a i když se mi zdálo, že ve filmech jako "Postal, Rampage" se aspoň malinko zlepšuje v "mezích zákona", tady totálně upadnul. Bolle, toč si filmy, ale pro sebe.(31.8.2011)

• Shorty_

Neskutečné zklamání. Zkouknul jsem to jen díky lasce ke hře. Celá série má u mě sestupnou tendenci hvězdiček a to jsem u prvního dílu začal na dvou... Jestli natočí 4. díl v podobném duchu, opravdu netušim kam se dá s hodnocením dále klesnout. Přitom nejsem jeden ze zarytých odpůrcu Bolla. Z jeho filmů například House of the Dead byl opravdu vtipnej, Alone in the Dark průměrné béčko a ve jménu krále vcelku povedený film. Ale tohle se opravdu nedá a to jsem člověk co má slabost pro akční hrdinky, navíc když to má být opravdu pěkná upírka. Za tu čepici a oblek co nechal Rayne nosit by zasloužil Boll facku, alespoň jí na pár vteřin svléknul což je jediné plus celého filmu.(16.9.2011)

• - Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)