poster

BloodRayne: The Third Reich

 • Německo

  BloodRayne: The Third Reich

 • Německo

  BloodRayne 3 - Resistance

Akční / Komedie / Fantasy

USA / Kanada / Německo, 2010, 79 min

Režie:

Uwe Boll

Kamera:

Mathias Neumann

Producenti:

Dan Clarke, Jonathan Shore

Kostýmy:

Katrina McCarthy
(další profese)
 • Malarkey
  *

  Příběh byl stejně blbej jako ve hře, to se filmu upřít nedá. Ale Uwe do filmu narval nějakou Natassiu Malthe, která tam byla žhavá, jak plechová střecha při nejteplejším dnu v roce. Tím si mě získal a díky tomu mě to i docela bavilo. Co ale bylo na filmu nejvíc vtipný? Asi scény míst, které jsem viděl už jednou ve filmech, a které mu s tímhle filmem vyšly ve stejnou dobu: Blubberella a Auschwitz. Ano, jedná se úplně o stejná místa, stejné herce, prakticky kolikrát i stejné scény. Kdyby nebyl debil, natočí jenom tohle a bude mít pokoj. Ale ne, on musí bejt jinej a z pár kulis vyždímat maximum.(11.8.2011)

 • Lateef
  odpad!

  Tak tentokrát jsem na to vydržel koukat celý tři vteřiny a pak jsem to musel vypnout, o vteřinu víc a horko těžko bych to rozchodil... po týdnu hecování jsem se rozhodl zbytek alespoň "proklikat"... a nemyslím si, že bych si tímto způsobem shlédnutý film od Bezmozka Nepoučitelného nemohl dovolit ohodnotit. Celá trilogie stojí za... ne nestojí... ona nestojí, ona leží... leží v tak velký hromadě hnoje, že by to ten německej blb přehazoval 13 let... Sbohem... navždy...(26.8.2011)

 • MartinezZ
  odpad!

  Naprosto neuvěřitelně zrůdně debilní. Tady není jediná věc normální (snad kromě výpravy), herci, scénář, dialogy, kamera, dramaturgie, hudba - jeden průser vedle druhýho. Hlavně že hlavní aktérka všude vyvaluje prsa. ~~~ Na Uweho by se nemělo nadávat. To nejhorší pro něj by bylo, kdyby celý svět smazal z databází jeho jméno a jeho díla, zapomenout ho a vše, na co kdy sáhnul.(19.7.2011)

 • Testament
  *

  Buhahahahahaha! Úvod již použitý v Auschwitzu. Boll holt jel natočit film a sestříhal z něho 3- Bloodrayne, Auschwitz a Blueberellu (parödii na Bloodrayne). Na tohle už vážně nemám. To by ani Ed Wood nevymyslel. Uwe ho tímto skvostem překonal o několik mílových kroků. Bloodrayne 3 je chvílemi soft porno, chvílemi vyvražďovačka s digitální krví a po většinu času naprostá zhovadilost. Co ten chlapík, co hraje doktora, toho sebrali někde u popelnic, ne? Co ta scéna, kdy si to hlavní hrdinka rozdává v autě, když je zrovna nacisti převážejí? V takovou chvíli by na sex myslel opravdu málokdo a ještě k tomu s clapíkem, ke kterému si během filmu nebudovala žádný vztah?? A to je jen pár nelogičností. Je to laciné, nelogické, Boll je prostě břídil a i když se mi zdálo, že ve filmech jako "Postal, Rampage" se aspoň malinko zlepšuje v "mezích zákona", tady totálně upadnul. Bolle, toč si filmy, ale pro sebe.(31.8.2011)

 • Shorty_
  odpad!

  Neskutečné zklamání. Zkouknul jsem to jen díky lasce ke hře. Celá série má u mě sestupnou tendenci hvězdiček a to jsem u prvního dílu začal na dvou... Jestli natočí 4. díl v podobném duchu, opravdu netušim kam se dá s hodnocením dále klesnout. Přitom nejsem jeden ze zarytých odpůrcu Bolla. Z jeho filmů například House of the Dead byl opravdu vtipnej, Alone in the Dark průměrné béčko a ve jménu krále vcelku povedený film. Ale tohle se opravdu nedá a to jsem člověk co má slabost pro akční hrdinky, navíc když to má být opravdu pěkná upírka. Za tu čepici a oblek co nechal Rayne nosit by zasloužil Boll facku, alespoň jí na pár vteřin svléknul což je jediné plus celého filmu.(16.9.2011)

 • - Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace