BloodRayne: The Third Reich

Dan Clarke, Jonathan Shore

Kostýmy:

Katrina McCarthy
  • ondrula

Inu, je to typická sračka od Uwe Bolla, co si budeme povídat. Říkám si, kde na další filmy furt bere prachy, když se divákům hnusí? Brendan Fletcher hrál celkem solidně v Rampage, tady je ale jeho postava v kulichu k pláči a ta norská štětka v hlavní roli hraje ještě tragičtěji a navíc je na podobný vylomeniny stará. Asi 80% filmu se odehrává v jedné určité ulici, na které je vidět, že je vyasfaltovaná a má normálně moderní obrubníky, takže s reáliema si Uwe očividně taky hlavu moc nelámal. Příběh, choreografii a efekty nebudu vůbec zmiňovat, nestojí za řeč.(24.5.2011)

• okkac

BloodRayne potřetí, konečně s náckama, ale stále stejně špatně jako předtím. I těch krátkých 75 minut se vleče, jelikož Boll opět nedokáže efektně natočit akční scénu. Ty jsou zde divně sestříhány a náckové v nich komicky padají k zemi. Natassii to alespoň sluší a svým výstřihem dává na obdiv své bujné poprsí, aby ho pak plně odkryla ve WTF lesbické scéně v bordelu a WTF milostné scéně v náklaďáku, když je v zajetí. No prostě i příběh má trhliny. Po celkem lepších filmech propad Bolla opět do sra*ek.(25.7.2011)

• -bad-mad-wolf-

Uwe Boll se ve třetím díle přiblížil herní předloze, Rayne tak konečně ztrestá nácky a dokonce se dočkáme několika záběrů, které kopírují původní herní intro (dvojice na ulici). Horší je, že ono herní video mělo o dost lepší choreografii i celkový look, což myslím bez jakýchkoliv předsudků zcela vážně (a to první hra vyšla roku 2002). Story? Hitler se má stát nesmrtelným za pomoci upíří (pardon, dhampíří) krve. Zbytek tvoří nudná akce se spoustou nudného sekání a pak ještě přednosti titulní představitelky, které jsou tentokrát napěchované v provokativním dekoltu a několikrát se dostanou i na vzduch. Pro pány jistě dobrá zpráva, protože Natassia Malthe rozhodně není škaredá ženská a pokud by někomu nestačila, svlékne se v průběhu masážně-lesbické scény i několik dalších ženštin. Rayne si to později rozdá i s opačným pohlavím, z čehož vyplývá nejdrsnější odhalení filmu - ano, ona je bisexuál!!!! Kamera, střih a vůbec celá technická stránka se dočkala malého zlepšení. Co to znamená? Už to není ten kultovně příšerný Bollovinec jako kdysi, nýbrž úplně obyčejně stupidní hovadina. Nebo jsem si na chudáka Uweho prostě zvykl...(22.5.2011)

• SaNcHeZ_cz

Pravděpodobně nejlepší díl Bollovy série. Ještě tak dvacet dílů a podobným tempem se dostaneme možná k něčmu, co by se dalo nazvat koukatelné. Rayne se konečně ve třetím díle dostala tam, kam patří a ono to kupodivu funguje. Co ovšem nefunguje je amatérské herectví, mizerný střih, tupý příběh a v podstatě uplně všechno, co se ve snímku objeví. A to že tam Boll přidal více nahoty snímku na kvalitách nepřidá.(14.8.2013)

• Kosmik 1

No panečku, to byl zase jednou chaos....takže napřed k mým vlastním postřehům - hudba horší jak v druhém díle, to mě trochu Jessica de Rooij zklamala, páč ve Vykoupení byla hudba úchvatná. Dále mi přišlo jakoby Natassii dost narostly prsa...což je plus. :-) A teď k samotnému hodnocení. Po dvojce je The Third Reich zase o stupeň horší, co naplat, že se film snaží zachraňovat erotika...očekávaný výsledek se nedostavil. Krátká stopáž je tedy v tomto případě výhodou (kratší utrpení). Jediné dva okamžiky, které stojí za to vyzdvihnout, jsou právě zmíňované erotické scény, jelikož Natassii to docela sekne, nestydí se a dokonce má odvahu si střihnout lesbickou scénu. Druhý okamžik (ten důležitější mimochodem) byl dost povedený souboj, ve kterém Rayne jednou jedinkrát za celý film použila své meče a bylo to kurva znát. Do psí prdele, proč takových scén nebylo více mi nejde do hlavy. Škoda, že tahle jediná měla délku trvání sotva půl minuty. Taky největší okamžik co se týče hudby, bohužel délka trvání stejná jako samotný souboj. Finále bylo hrozně trapné a finální "boss" katastrofální ... Uwe, Uwe, to jsi zase jednou posral. 35%(6.11.2012)

• - Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)