poster

BloodRayne: The Third Reich

 • Německo

  BloodRayne: The Third Reich

 • Německo

  BloodRayne 3 - Resistance

 • Německo

  Bloodrayne – The Third Reich

Akční / Komedie / Fantasy

USA / Kanada / Německo, 2010, 79 min

Režie:

Uwe Boll

Scénář:

Michael Nachoff

Kamera:

Mathias Neumann

Producenti:

Dan Clarke, Jonathan Shore

Scénografie:

Marco Bittner Rosser

Kostýmy:

Katrina McCarthy
(další profese)
 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Pravděpodobně nejlepší díl Bollovy série. Ještě tak dvacet dílů a podobným tempem se dostaneme možná k něčmu, co by se dalo nazvat koukatelné. Rayne se konečně ve třetím díle dostala tam, kam patří a ono to kupodivu funguje. Co ovšem nefunguje je amatérské herectví, mizerný střih, tupý příběh a v podstatě uplně všechno, co se ve snímku objeví. A to že tam Boll přidal více nahoty snímku na kvalitách nepřidá.(14.8.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Uwe Boll se ve třetím díle přiblížil herní předloze, Rayne tak konečně ztrestá nácky a dokonce se dočkáme několika záběrů, které kopírují původní herní intro (dvojice na ulici). Horší je, že ono herní video mělo o dost lepší choreografii i celkový look, což myslím bez jakýchkoliv předsudků zcela vážně (a to první hra vyšla roku 2002). Story? Hitler se má stát nesmrtelným za pomoci upíří (pardon, dhampíří) krve. Zbytek tvoří nudná akce se spoustou nudného sekání a pak ještě přednosti titulní představitelky, které jsou tentokrát napěchované v provokativním dekoltu a několikrát se dostanou i na vzduch. Pro pány jistě dobrá zpráva, protože Natassia Malthe rozhodně není škaredá ženská a pokud by někomu nestačila, svlékne se v průběhu masážně-lesbické scény i několik dalších ženštin. Rayne si to později rozdá i s opačným pohlavím, z čehož vyplývá nejdrsnější odhalení filmu - ano, ona je bisexuál!!!! Kamera, střih a vůbec celá technická stránka se dočkala malého zlepšení. Co to znamená? Už to není ten kultovně příšerný Bollovinec jako kdysi, nýbrž úplně obyčejně stupidní hovadina. Nebo jsem si na chudáka Uweho prostě zvykl...(22.5.2011)

 • Lateef
  odpad!

  Tak tentokrát jsem na to vydržel koukat celý tři vteřiny a pak jsem to musel vypnout, o vteřinu víc a horko těžko bych to rozchodil... po týdnu hecování jsem se rozhodl zbytek alespoň "proklikat"... a nemyslím si, že bych si tímto způsobem shlédnutý film od Bezmozka Nepoučitelného nemohl dovolit ohodnotit. Celá trilogie stojí za... ne nestojí... ona nestojí, ona leží... leží v tak velký hromadě hnoje, že by to ten německej blb přehazoval 13 let... Sbohem... navždy...(26.8.2011)

 • SOLOM.
  **

  Bylo jen otázkou času, kdy se Uwe rozhodne natočit další pokračování této mnohými zatracované série. Bylo jen potřeba narychlo splácat nějaký ten scénář, přemluvit několik herců z dvojky a sehnat pár ochotníků, kterým nevadí ze sebe dělat na place blbce. Což nikdy není moc velký problém a tak se mohl s chutí opět pustit do práce, kterou však ocení snad jen jeho skalní fandové. Pro ty ostatní nastala jen další noční můra. Popravdě jsem po tom minulém westernovém fiasku ani neměl chuť jít do třetího dílu, ale ze zvědavosti jsem to prostě nakonec musel udělat. Přece jenom jsem se nechal zlákat úvodním textem distributora a snad někde v koutku duše doufal, že by se Boll konečně alespoň trochu přiblížil původní herní myšlence. Leč marně. Rozhodně však bodla změna prostředí, kdy jsme se ze zapadlého westernového městečka přesunuli k nacistům. První přestřelka sice rovněž patřila k „ochotnickému“ představení, ale konečně se režisér (potažmo scénárista) opět rozhodl mnohem více využít postavu hlavní hrdinky. Oproti minulému dílu se tak dočkáme mnohem více bojových scén, při kterých bude zase pěkně stříkat krev na všechny strany. Nebýt špatné práce kameramana, možná bych si to i více užil, ale o co nás ochudil při akčních scénách, to nám vrátil při těch erotických. Uwe se rozhodl trochu přitvrdit, no a když N. Malthe nebyla proti, mohlo vzniknout několik scén, které jistě potěšily především mužské publikum. 30%(18.3.2016)

 • hous.enka
  *

  Nacisti a upiri? Mozna tak v pocitacove hre, ve filmu tahle kombinace nefunguje. A urcite ne v rezii Bolla, ktery k temto dvema skupinam pridal jeste celou radu devek s velkyma prsama a lesbickyma sklonama. Asi zkratka nejsem ta spravna cilova skupina. Dala bych jednu hvezdicku navic za (nechtene?) komicno, ale ten brejlatej doktor s bradkou me desne stval...(17.7.2011)

 • - Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)