BloodRayne: The Third Reich

Marco Bittner Rosser

Kostýmy:

Katrina McCarthy
  • Shorty_

Neskutečné zklamání. Zkouknul jsem to jen díky lasce ke hře. Celá série má u mě sestupnou tendenci hvězdiček a to jsem u prvního dílu začal na dvou... Jestli natočí 4. díl v podobném duchu, opravdu netušim kam se dá s hodnocením dále klesnout. Přitom nejsem jeden ze zarytých odpůrcu Bolla. Z jeho filmů například House of the Dead byl opravdu vtipnej, Alone in the Dark průměrné béčko a ve jménu krále vcelku povedený film. Ale tohle se opravdu nedá a to jsem člověk co má slabost pro akční hrdinky, navíc když to má být opravdu pěkná upírka. Za tu čepici a oblek co nechal Rayne nosit by zasloužil Boll facku, alespoň jí na pár vteřin svléknul což je jediné plus celého filmu.(16.9.2011)

• Kosmik 1

No panečku, to byl zase jednou chaos....takže napřed k mým vlastním postřehům - hudba horší jak v druhém díle, to mě trochu Jessica de Rooij zklamala, páč ve Vykoupení byla hudba úchvatná. Dále mi přišlo jakoby Natassii dost narostly prsa...což je plus. :-) A teď k samotnému hodnocení. Po dvojce je The Third Reich zase o stupeň horší, co naplat, že se film snaží zachraňovat erotika...očekávaný výsledek se nedostavil. Krátká stopáž je tedy v tomto případě výhodou (kratší utrpení). Jediné dva okamžiky, které stojí za to vyzdvihnout, jsou právě zmíňované erotické scény, jelikož Natassii to docela sekne, nestydí se a dokonce má odvahu si střihnout lesbickou scénu. Druhý okamžik (ten důležitější mimochodem) byl dost povedený souboj, ve kterém Rayne jednou jedinkrát za celý film použila své meče a bylo to kurva znát. Do psí prdele, proč takových scén nebylo více mi nejde do hlavy. Škoda, že tahle jediná měla délku trvání sotva půl minuty. Taky největší okamžik co se týče hudby, bohužel délka trvání stejná jako samotný souboj. Finále bylo hrozně trapné a finální "boss" katastrofální ... Uwe, Uwe, to jsi zase jednou posral. 35%(6.11.2012)

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 3/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +Natasii Malthe je tu ještě víc sexy než Kristanna v jedničce, dokáže dobře prodat svoje ostří .-), prostředí, výprava, délka (jen 75min), akce, brutalita -slabé až bezvýznamné herecké obsazení, schází tomu větší rozpočet/// Tak tohle je ta pravá BloodRayne jak si ji pamatuji ze hry. Tahle měl vypadat první díl a byl bych velice spokojen. Ani to nevypadá že to točil Uwe. Nechápu jak může mít takové rozdílné filmy. Nicméně i díky krátké délce je třetí film velice akční a není prostor na nudu. Film má i dobrou kameru a nešetří krví. Asi bych doporučil vynechat první dva díly a vrhnout se rovnou na tento třetí. O nic tím nepříjdete a nezkazíte si dojem./// Celkem 55%///(18.8.2011)

• okkac

BloodRayne potřetí, konečně s náckama, ale stále stejně špatně jako předtím. I těch krátkých 75 minut se vleče, jelikož Boll opět nedokáže efektně natočit akční scénu. Ty jsou zde divně sestříhány a náckové v nich komicky padají k zemi. Natassii to alespoň sluší a svým výstřihem dává na obdiv své bujné poprsí, aby ho pak plně odkryla ve WTF lesbické scéně v bordelu a WTF milostné scéně v náklaďáku, když je v zajetí. No prostě i příběh má trhliny. Po celkem lepších filmech propad Bolla opět do sra*ek.(25.7.2011)

• eraserhead666

Kdyby... Kdyby tam Boll té erotiky dal o něco více a trochu více ji přitvrdil, mohlo by se to alespoň vyrovnat dvěma posledním dílům série V objetí temnoty, nebo by to mohlo být jejím prequelem. A bylo by to aspoň trochu koukatelné. protože jediné, co na tom filmu dokáže zaujmout a zůstat v paměti jsou právě ty erotické scény s titulní Matassiou Malthe v čele (které to tady neskutečně sekne, mnohem více než ve dvojce, dokonce se mi nechtělo věřit, že je to ta samá herečka). A nejhorší na tom je, že to podle mě Boll moc dobře věděl a o více se nesnažil. Z upírského hlediska to totiž stojí za starou bačkoru, akční to je jen trošičku, takže kromě nahé Malthe to může zaujmout jen pokud máte fetiš na nácky ve filmech. Až mi bylo Parého a Fletchera líto (i když Fletcher si aspoň sáhl).(13.10.2015)

• - Film se natáčel v Záhřebu v Chorvatsku. (rafix)