Nora Roberts: Pod nebem Montany

(TV film)
  • Česko Sladká Montana (více)

Jack Mercy byl bohatý chovatel dobytka, který ve své poslední vůli odkázal svůj obrovský ranč v Montaně svým třem dcerám. Problém je v tom, že každá z nich má jinou matku, navzájem se vůbec neznají a otcova závěť skrývá jednu podmínku. Dcery zdědí svou část majetku pouze v případě, že spolu dokážou na ranči celý jeden rok společně žít. Ani jedna z dcer neočekává, že tohle vynucené rodinné shledání bude procházka růžovým sadem. Zároveň však žádná z nich nepředpokládá, že se mezi nimi bude pohybovat sabotér, který je odhodlán udělat vše pro jejich neúspěch. Tři nic netušící sestry se musí vyrovnat i s takovou nástrahou, jinak se můžou s dědictvím nadobro rozloučit! Čeká vás nezapomenutelný rodinný příběh o bohatství, lásce, tajemství a vraždě. (oficiální text distributora)

cinema_cz

Slušný televizní snímek nepřesahuje průměr, jako nenávykový prášek na spaní však poslouží dobře. (Ci 06/2008) ()

Kozlowski8

Tři nevlastní sestry se poprvé setkávají až u závěti svého mrtvého otce. Ta obsahuje podmínku pro dědictví - žít společně celý jeden rok na otcově ranči. Vydrží spolu tři dívky zcela odlišných povah a představ? Lehce romantický, lehce komediální a mírně kriminální příběh. Oddechovka, ale vůbec ne špatný film. Herci se činí, příběh si hezky plyne a to vše v nádherných přírodních exteriérech. ()

smazilek

Mám doma knížku a ta je super - romantika, napětí a dobrodružství. To jsem ve filmu nenašla. Navíc to je fakt děsný béčko... jo, jo... nedodívala jsem se, pěkně mě to sr.... štvalo, protože jsem se na film těšila. ()

newSami

Trochu drámy, trochu krimi, trochu komédie, trochu romantiky - nie je to síce losos na víne, ale ako nedeľný obed veľmi chutné. ()

Wanesska

Na nedělní dopoledne velmi pohodový filmeček. Chtěla jsem dát čtyři hvězdy, protože na něm není nic zvláštního, ale jako oddechovka dobrý. Tak 3 a půl ()

ashlei

Celou dobu jsem si myslela, že se mi film líbí, ale na konci jsem z něj byla zklamaná, protože dobře se rozjíždějící film nakonec neměl moc co nabídnout a skončil dost stroze. Odpočla jsem si, ale znova bych se u něj asi kousala nudou. ()

Kristiin

Bajecna podivana v tomto filmu je videt jak se protiklady pritahuji a jak tri uplne rozdilni lide dokazi tahnout za jeden provaz i kdyz uz v jejich zivotech nehraje hlavni roli dedictvi.. PAradni podivana ktera me nenechala odejit ani na wc jak jsem se do deje zakoukala! ()