Reklama

Reklama

Rosnička

Trailer

Obsahy(1)

Sylvie, která dělá ranní předpovědi počasí v televizi v Seattlu, zjistí, že jí podvedl přítel a udělá mu scénu během vysílání, následkem čehož je vyhozena. Okolnosti ji donutí nastěhovat se k mladšímu bratrovi a začít nový život. Když se snaží vyrovnat se s faktem, že ve svých 35 letech je nezaměstnaná, bez partnera i kvalitního bydlení, zjistí, že je až po uši zamilovaná do mladšího muže – nejlepšího kamaráda svého bratra. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Docela roztomilá komedie, která tuctovou historku vylepšuje dobře napsanými dialogy a zajímavými postavami. P. J. Adams hraje kluka, který sice proklamativně nabízí jen sex, ale je jasné, že už od začátku mu jde konkrétně i o tu holku, šibalsky a přesvědčivě. Zatím hrál většinou jen v ubohostech, ale podle mě má skvělý potenciál. (tohle je fakt jeden z mála filmů, kdy vědomě porušuji pravidla svého hodnocení. Pravdivě je to na tři hvězdy. Ale zároveň je to pravdivě na min. 60 procent. /20. 10. 12/ ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Trošku jsem se bál, že film bude podobný Miss Conception. Weather Girl je takovou lehčí ukecanější, trošku sprostější . . spíše romantickou-komedií, která má díky skvělým hercům i něco do sebe a není, až zas tak nudná, jak zde někteří píšou. Některé scény jsou zdlouhavější a ukecanější, a díky dlouhým dialogům a některým otravným scénám za 3. Klasická americká blboučká romantická-komedie s tisíckrát ohranou zápletkou zabalená do nového hávu, která stačí pro pobavení po náročném dni . . nic víc nic míň. 55 % ()

Reklama

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Proč? Proč někdo po tisící natočil něco takového? Proč? Proč někdo napsal tak vtipu i intelektu prostý scénář? Proč někdo tak odfláknul režijní práci? Proč? Proč se sešla parta ochotníků a předstírala, že jsou opravdovými herci, kteří hrají v opravdové komedii? A hlavně, proč jsem se jenom, já hloupá, na to dívala? ()

velkyvezir 

všechny recenze uživatele

Když čtu hodnocení ostatních, zdá se mi, že jsou přehnaně přísní. Jistě, příběh je banální (on jí zahýbá, tak se rozejdou, ona si začne s mladším, ale nechce se zamilovat, ale nakonec se zamiluje), ale na druhou stranu oproti jiným podobným filmům mne třeba pobavily pubertální rvačka sourozenců, pokřikování na sestřina nápadníka, polití otravného hosta v restauraci apod. A proč? Protože tento film si nehraje ani na komedii, ani na romantiku, tento film prostě pohodově zachycuje to, co se děje všude na světě: krásná ženská ve zralém věku (mimochodem hlavní představitelce, které je ve filmu 35 let, je ve skutečnosti o 6 let více!) je odkopnuta kvůli mladší, přestože se sourozenci hašteří, tak se mají rádi (z dětství si pamatuji kamarádovy rvačky s o sedm let starší sestrou) apod. Dávám 4*, kdy za film je 3,5* a 0,5* je za Triciu, která dokazuje, že ženské po pětatřicítce jsou často mnohem víc "hot" než nějaká blbka ve 20-25. ()

sona123 

všechny recenze uživatele

Z Rosničky jsem měla od začátku do konce velmi rozpačitý dojem. Je to béčkové. Hlavní hrdinka je vyžilá, nezáživná kráska, velká hysterka. Vtipné to není. Ale přesto mě to bavilo. Odpočala jsem si u toho. Byl to neskutečný relax, asi tím, jak to bylo prostoduché, o ničem. Na vyčištění hlavy jedinečné. Ale nevím, jestli by procházka do přírody neudělala lepší službu. Tak jinak - když to nejde do přírody, venku leje a vy máte děravý boty, Rosnička může být dobrou alternativou. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama