poster

Prostě spolu

 • Francie

  Ensemble, c'est tout

 • anglický

  Hunting and Gathering

 • Slovensko

  Proste spolu

Romantický / Drama

Francie, 2007, 97 min

 • Crazer
  ***

  Možná jsem byl až příliš zvyklý, že se mi od Audrey dostával jakýsi nadstandard, co se filmového zážitku týče. Filmové zpracování románu z roku 2004, ale příliš "nevyšlo". Film spíš nevyšel pro filmově náročného diváka, který rád vyhledává silné scény. Když se člověk začne dívat na hodinky už v padesáté minutě filmu, znamená to, že ve filmu asi něco nefunguje. Tentokrát si myslím, že slavnou Audrey zastínil výkon Guillauma Caneta.(6.7.2008)

 • prdelitos
  ***

  Tak tady se stala ta věc kdy jsem první četla knížku a tu jsme přečetla skoro jedním dechem. Film je takový velmi strohý výcuc. Tři dávám jen kvůli hercům - první jsem se bála obsazení A. Tautou, ale nezklamala mě, ostatní herci taky výborné. Jen prostě tam spoustů věcí nebylo, ale tak určitě to je příjemný film na odpoledne. A doporučuji knihu je od Anna Gavalda.(12.12.2010)

 • Landier
  ***

  příjemný film, vystavěný na jednoduché zápletce, kde postavy nemají onu "hollywoodskou" hloubku, a kde se audrey tautou opět marně snaží vymanit ze škatulky amelie ... pokud chcete strávit hodinu a půl s francouzským filmem a nic od něj nečekáte, je ensemble, c'est tout dobrou volbou, pokud však čekáte, že z kina nebo jen obýváku odejdete s blaženým pocitem zážitku, na který budete ještě dlouho vzpomínat - pak vás tento film nejspíš zklame(24.6.2008)

 • jabrada
  *****

  že byl fim opravdu velice dobrý poznám podle toho že na něj musím myslet ještě minimálně celý nástedující den a mezi ty tento rozhodně patří,vístižný název skrývá geniálně prostý příběh o tom co by mělo být přirozené pro každého-o ochotě pomáhat a nic za to nechtít,příběh lásky je zde pak poddán z lehkostí a grácií.Po tomhle filmu se vám bude opravdu dobře spát...Řádím mezi své nej...(7.5.2009)

 • JimJam
  *****

  Pozitivní jednoduchý film - Berri natočil něco jiného, než na co jsem byl od něj zvyklý, ale vyšlo mu to. Výborné jsou herecké výkony, kromě Tatouové a Caneta doplňují ústřední čtveřici zde neuvedení - zkušená herečka Francoise Bertinová a mladý Laurent Stocker, který za film získal hereckého Césara.(23.7.2008)

 • - Film je adaptací úspěšného stejnojmenného románu Anny Gavaldy. (gardenlady)

 • - V knihe sa Camille (Audrey Tautou) narodila v roku 1977, vo filme v roku 1980. (Fanita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace