Vyvolení - 1. část (S01E01) (epizoda)

Chosen: Part 1

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 40 min

• SimpanzJi

Pilot k dalšímu sledování rozhodně nenavnadil. Vizuální stránka byla brilantní. Ale to bylo tak všechno, co se mi na pilotu líbilo. Herecké výkony byly nuzné. Scénárista se asi zrovna nudil, a tak něco napsal. A potom se to nějak zahrálo. Tolik krásných lidí tam bylo, a zprznili je těma ušima. 35% za vizuál.(26.2.2016)

• Necrotongue

A tak bylo psáno:"Až se vyvolenou poprvé stane elfka,Zmrzlík povstane."Předpokládám,že je seriál určen pro mladší publikum,protože jsou tu všichni mladí,krásní a neklidní až na krále elfů,který vypadá jako Leprechaun a na druida,který vypadá jako Crixus.Rozhodně budu seriál dál sledovat,protože mě zajímá,proč vypadají elfové přesně jako lidé,jen mají navíc špičaté uši,proč nosí trolové plynové masky,proč jsou klasické pracovní boty zdejší typickou obuví a proč leží nedaleko Elflandu vraky vrtulníků.Taky se těším,že se potom,co se nám představila Eritrea,objeví v seriálu i její sestra Somalia.(20.1.2017)

Za mě super fantasy atmosféra, taková lehce kontrastní - přesycená sluncem s kapkou krve. Příběh a zápletky se zajímavě rozjíždějí, rozhodně dám další díl.(6.11.2016)

Po dlhej dobe nejaké fantasy, čo stojí za to. Moje hodnotenie je z dôvodu absencie podobných vecí určite nadhodnotené.(1.10.2016)