Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elfí království Arborlorn je po řadu let ochraňováno bájným stromem Ellcrys před zlými a zákeřnými démony. Ellcrys však začne hynout a elfové se musejí začít připravovat na rozhodující bitvu s démony... (TV Prima)

Recenze (4)

SimpanzJi 

všechny recenze uživatele

Pilot k dalšímu sledování rozhodně nenavnadil. Vizuální stránka byla brilantní. Ale to bylo tak všechno, co se mi na pilotu líbilo. Herecké výkony byly nuzné. Scénárista se asi zrovna nudil, a tak něco napsal. A potom se to nějak zahrálo. Tolik krásných lidí tam bylo, a zprznili je těma ušima. 35% za vizuál. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A tak bylo psáno:"Až se vyvolenou poprvé stane elfka,Zmrzlík povstane."Předpokládám,že je seriál určen pro mladší publikum,protože jsou tu všichni mladí,krásní a neklidní až na krále elfů,který vypadá jako Leprechaun a na druida,který vypadá jako Crixus.Rozhodně budu seriál dál sledovat,protože mě zajímá,proč vypadají elfové přesně jako lidé,jen mají navíc špičaté uši,proč nosí trolové plynové masky,proč jsou klasické pracovní boty zdejší typickou obuví a proč leží nedaleko Elflandu vraky vrtulníků.Taky se těším,že se potom,co se nám představila Eritrea,objeví v seriálu i její sestra Somalia. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama