Nikdy neberte mladé stopařky - mohou být životu nebezpečné!  Pavel (M. Dadák) má smůlu na ženské a může si za to sám. Je neprůbojný a nesmělý. Žije víc ve své fantazii než ve světě. Jediné místo, kde se nebojí ženu oslovit je za volantem auta. A tak jezdí po kraji a bere stopařky. Tady je pánem situace - suverénní mladý muž s bohatou fantazií. Teď už jen zbývá si vybrat tu pravou. Jenže stopování nemusí být nebezpečné jen pro dívky na cestách, ale za zcela specifických okolností i pro ty, kteří je berou. A Pavel byl přece vždycky smolař... (oficiální text distributora)

EdnaBedna

Docela dobrý televizní film, který se musí brát s nadsázkou. Marta Issová mě tady mile překvapila, že umí hrát i trochu normálně, písničky Dalibora Jandy jsou k tomu fakt humorný. A Simona Babčáková je fakt hustá. :-) Tak 3,5* ()

Lucie505

Dle prvních scén jsem měla dojem, že se Pavel nakazí nějakou zákeřnou chorobou. Byla jsem příjemně překvapená, že tomu tak nebylo, a že se film vydal jiným směrem! Příběh byl kvalitní, nápaditý, a i přesto, že pro mě je Martha Issová nudná a nedobrá herečka, dávám lepší 4*. ()