Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nikdy neberte mladé stopařky - mohou být životu nebezpečné!  Pavel (M. Dadák) má smůlu na ženské a může si za to sám. Je neprůbojný a nesmělý. Žije víc ve své fantazii než ve světě. Jediné místo, kde se nebojí ženu oslovit je za volantem auta. A tak jezdí po kraji a bere stopařky. Tady je pánem situace - suverénní mladý muž s bohatou fantazií. Teď už jen zbývá si vybrat tu pravou. Jenže stopování nemusí být nebezpečné jen pro dívky na cestách, ale za zcela specifických okolností i pro ty, kteří je berou. A Pavel byl přece vždycky smolař... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (62)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Ha! Zase další šašskočudlácký drakom? Bakalářským stylem ale s dvojnásobnou časovou stopou? A proč je to tak celé tak nepůvodní a otravné? A proč ze sebe všichni hrající dělají debily? A proč pražská čudlárna lezoucí před kameru neumí normálně mluvit? A proč... Jo chápu. Prostopičopádně. . . . Jedna hvězda tedy jen za to, že na tušašských televizích (k)análech vznikají daleko větší sračky, želbohu formou povětšinou v obdobném duchu a často se stejnými protagonisty... - - - - - (Poprvé viděno 30.10.2011 na >stopové jebničce< , hodnocení 327., komentář zde jako devětadvacátý - 30.10.2011) ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +výběr herců, scénář, písničky -přál bych si jiný závěr/// "Ty krávo, tak to je hustý" Tento film dali společně v jeden večer ještě s filmem Kukačky. Ten jsem viděl a tento jsem si nahrál. A v tuto chvíli (po zhlédnutí i tohoto snímku) smekám: oba filmy jsou perfektní, tento možná o něco slabší, ale je neuvěřitelné kolik se dá napráskat do tak malé stopáže. Herci jsou výborní a musím říct že i Martha Issová u mě stoupá. Po seriálu Hop nebo trop je to její další role, která mi sedla. A nebo je to možná také tím, že je všude, takže si na ni už zvykám. Škoda že hlavní hrdina tohoto snímku je takový trdlo, ale pokud bych se do podobné situace dostal, jednal bych asi taky zkratkovitě./// Celkem 84%/// ()

Reklama

kiddo

všechny recenze uživatele

SPOILER: Tož pozor, panenky, jak nebudete milé na vypatlané stalkující hovado a pošlete ho za jeho stalkerovské hovadství do řiti, chytne si vás sériový vrah a jako bude to vaše vina, protože jste skrz stalkující zhovadilost toho Hodného kluka (TM) neprohlédly do úžasných hlubin jeho dušičky. Čí padesátiletá matka zhrzeného panice z koloniálu tohle stlepala? ()

Lish84 

všechny recenze uživatele

Svěží vánek v rámci současné české televizní tvorby. A přitom stačilo tak málo - být nápaditý. Vůbec slovo nápaditost se v souvislosti se Stopem musí skloňovat často. Ukazuje se už při umístění úvodních titulků ve vhodných částech obrazu. Pokračuje nápaditě se rozvíjející zápletkou, od které rozhodně nečekejte prázdné tlachání o životě mezi řidičem a stopařkou, ale zajímavě vymyšlený malý příběh, v jehož rámci má každý motiv svůj smysl. Někdo si holt příjemně vyhrál. To vše podpořeno příjemnými a zábavnými herci v hlavních i vedlejších rolích. Stop má nápad a vtip a to se cení. ()

Cesty timem 

všechny recenze uživatele

Závěr mi přijde ač je to komedie trochu Hitchcockový. Kdyby námět zpracoval tento pán bylo to nejspíš na 5*. Na současnou českou TV tvorbu je to ale docela dobrý výsledek. Zajímavý, neotřelý, vtipný, oddychový. Podle mne tak na 3,5* a za ten nápad přizpůsobit neviného pachatelův vzhled původnímu nahlášenému popisu půlka hvězdy navrch = 4* ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v Liberci a okolí. (rakovnik)

Reklama

Reklama