poster

Stop (TV film)

Drama / Komedie

Česko, 2007, 43 min

 • nula87
  odpad!

  Nestačím se divit zdejším hodnocením. 3, nebo dokonce 4 hvězdičky??? Co to lidi berete, že bych to taky zkusil? Neuvěřitelná slátanina (nebojím se napsat sračka), která se chce vydávat za komedii s poučením. Blábol, žvást, neuvěřitelné dialogy, a Dalibor Janda jako bonus. Proboha, to snad ne! A to vše za naše peníze z konc. poplatků. 0%(31.10.2011)

 • blackrain
  **

  Tohle mělo přece jenom hrát na dramatickou strunu a být varováním, i když o jisté varování se postará závěrečná pointa. Vždyť jde o velmi závažné téma, které by nemělo být bráno na lehkou váhu. Marthu Issovou od jisté doby nesnáším a mám na ni alergii. Písničky Dalibora Jandy mě přivádějí k šílenství. Působí na mě jako červený hadr na býka. Jeho "nemocný" hlas jako takový mi nevadí, ale to co zpívá ano. Stopaře neberu ani kdyby mělo jít o člověka, kterého znám. Hlavní postavy Pavla mi bylo docela líto, ale za blbost se prostě platí. Tak to prostě chodí dnes a denně.(31.10.2011)

 • NinonL
  *

  Sledovala jsem film hlavně proto, zda se ve mně nezlomí odpor k hlavní hrdince po nechutném klipu Přemluv bábu. Ačkoli od té památné odpornosti uběhlo už půldruhého roku, nezlomil. Stále jsem viděla sličnou kadeřnici, jak posílá naše seniory do hrobu a vysmívá se panu Kunderovi. Hvězdička je za to, že ve filmu hrála stejně bezcitnou mrchu, jako ve zmíněné goebbelsovské agitce.(31.10.2011)

 • honajz
  ***

  Filmařsky docela zručné, ale scenáristicky či obsazením podivné. Např. (BACHA MOŽNÝ SPOILER) se nedozvíme, CO přesně vedlo hlavní hrdinku, že najednou ke konci změnila názor a zavolala na policii, zvláašť když viděla, o jakého ňoumu jde. Navíc Martha Issová i Matěj Dadák hrají, jako kdyby šlo o komedii, ne drama, které se z toho nakonec vyklube.(4.2.2008)

 • DaViD´82
  ***

  "Kde jsi? Kde jsi? Celou noc, kde jsi?" Konečně tuzemská původní televizní záležitost, která si na nic nehraje a stojí zato si ji v programu stopnout. I ten Dalibor Jandů do toho sedne. Na druhou stranu, když ji neuvidíte, tak se rozhodně nekoná žádná tragédie. Prostě příjemná oddechovka na nedělní večer s naprosto výborným závěrem (od momentu kdy Issová začne cíleně stříhat do jisté podoby, tak je to za 5*).(3.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace