Nikdy neberte mladé stopařky - mohou být životu nebezpečné!  Pavel (M. Dadák) má smůlu na ženské a může si za to sám. Je neprůbojný a nesmělý. Žije víc ve své fantazii než ve světě. Jediné místo, kde se nebojí ženu oslovit je za volantem auta. A tak jezdí po kraji a bere stopařky. Tady je pánem situace - suverénní mladý muž s bohatou fantazií. Teď už jen zbývá si vybrat tu pravou. Jenže stopování nemusí být nebezpečné jen pro dívky na cestách, ale za zcela specifických okolností i pro ty, kteří je berou. A Pavel byl přece vždycky smolař... (oficiální text distributora)

ilemas

Tenhle krátký tv film jsem dlouho hledal, protože jsem zapomněl název, tak jsem ho nemohl ohodnotit. Dnes je v tv tak se těším, moc se mi tehdy líbil, hlavně ta pointa na konci. Kvalitní česká oddechovka. ()

rakovnik

V hlavní roli Wartburk a Dalibor Janda, Jednoduchá zápletka i přímočarý děj vedou k očekávanému cíli. A ejhle, je tu pěkná pointa, kvůli které jsem musel dát čtvrtou hvězdu. ()

sator

Scénář: Martin Klam, nic jsem o něm nenašel, tak jsem nepřidal. Docela fajn blbinka...😉 Dalibor Janda si zaplatil... Teda ten konec...😮 ()

fantoci

Zoufalost dnešních televizních tvůrců nezná mezí. Tak by se dalo reagovat i na toto televizní dílko. Koncesionářský poplatník musí jen zaplakat, na co všechno jdou jeho finance. ()

Sfinkter

Issová i Dadák jsou skvělí, samozřejmě, že česká produkce z filmu vyloženě sálá, ale 40 minut poměrně vtipné záležitosti není špatných. ()

Jizni Tlapa

Skvěle! Tak obyčejný nápad s tak neobyčejným zpracováním s obyčejnou Issovou a s naprosto neobyčejným Dadákem v hlavní roli obyčejného "zločince", který do toho obyčejně spadne, aby neobyčejně v závěru odešel za zpěvu a proklatě neobyčejné kytary obyčejně-neobyčejného Dalibora.-) ()

Autogram

Na takýto malý film vlastne celkom fajn pocit. Martha zahrala veľmi príjemne, ostatní trochu prehrávali, ale scenárista Martin Klam pripravil niekoľko pascí na diváka. Trochu veľa Dalibora Jandu na jeden film, aspoň niekto mohol počúvať niečo iné. ()

brooklyn73

Zajimvay pribeh s jeste zajimavejsim koncem.Chtelo by se rici , ze si za to slecna muze sama.Chvile kdy hlavni hrdina ridi a do toho nam hraje Dalibor Janda, ty jsou velice zabavne.Pisne Dalibora vybrany perfektne.Jedna se o rok vyroby 2008. ()

nylo

.....pokud se z něčeho sledovaného vyklube nakonec něco úplně jiného, záleží hodně na způsobu zpracování a aby to sedělo. Tady to sedí téměř dokonale....díky nejen Dalibore, bavili jsme se královsky neb je to made in cz!.....a náhodou, warbec měl do kopce vždycky slušný tah:) ()

imados

Ideální televizní inscenace na nedělní večer. Herečtí představitelé jsou přesvědčiví, má to spád, ale konec je mírně předvídatelný. Písničky Dalibora Jandy vyvolávají úsměv na tváři :-) ()

KatRi

Skvěle vypointované. Dialogy takové průměrné, na druhou stranu však - jeli jste někdy stopem? Problém jsem měla s tím, že vše se stalo tak, jak jsem čekala, nic mě nepřekvapilo - osud prostitutky i Pavla (Dadák)...A ten Janda... ()

mira007

Jednoduchá oddechová tv jednohubka ve stylu bakaláři o stopování, balení, vraždění stopařek a kupování prostitutek - opravdu černá komedie díky posledním pěti minutám hodně zapamatovatelná. ()

A. Murray

Co to jako mělo být? Dobré obsazení dobře zahrané, ale hrozné dialogy a příběh předpokládatelný od začátku až do konce. Konec příběhu je až moc otevřen ()