Šanghajský polibek

• USA Shanghai Kiss
všechny plakáty

Šílená teenagerka plná elánu Ady má dost odvahy na to, aby v autobuse oslovila smutného a životem ztrápeného čínského mladíka Liama. Z této nevinné konverzace se vyvine něco víc, tedy pro Ady, ta to bere jako "vážný vztah" a chce něco více než přátelství a tak se opovažuje Liama nazývat "svým klukem", jenže jemu se toto oslovení nelíbí a rozhodně si nemyslí, že s ní chodí, ale že jsou jen velmi dobří přátelé. Liam hledá povyražení a lásku všude jinde, Ady je pro něj jen ztřeštěné dítě, které ještě pořádně neví, co chce a co od života může očekávat. A tak to Liamovi jednoho dne všechno přeroste přes hlavu a rozhodne se odstěhovat pryč z Ameriky a to rovnou do Shanghaie. (Ssimca)

aLPaC

V hlavní roli dost nesympatický a necharismatický americký Číňan, který kupodivu neumí čínský ani ň, nicméně díky čínské koprodukci ho to táhne zpět do domoviny svých rodičů. Nechápu, jak takovej týpek dokáže sbalit, nebo je sám sbalen takovými kundami a v podstatě všechny tři mu buď dají nebo chtějí dát během pár minut. Kor když víme, jak to mají tito asiaté s nádobíčkem že. Hayden je však krásná, sice trochu hloupoučká, ale dívá se na ní hezky. ()

Rehooo

Když jsem viděl film poprvé, tak mě hodně zaujal. Asi po osmi letech jsem viděl film znovu a mé předešlé vzpomínky se lehce neshodovaly. Sem tam byla nějaká chybka a celkově mě film zase tak moc nenadchl Nicméně má přece jen něco do sebe. That's the beauty of living ()

merigieren

školačka, dospělák, oba bez mámy, on odjede do číny, tam pozná číňanku, uvědomí si že má rád školačku a zakončí to happy end. Přitom si kluk vyřeší vztah s otcem, zachrání čínskou rodinu darováním bytu a pokouká na hezký obrázky města. je fakt že se na tu holku hezky kouká, jinak bych v tom moc velký zážitek neviděl. ()

Fulham

Hodne pekny film, na ktery stoji za to se urcite podivat. Jak uz tady nekdo zminoval z hodne charismatickym Kenem Leungem a nadhernou a mladou Hayden Panettiere.... z teto mlade hvezdicky urcite vyroste skvela herecka... opravdu se nudit nebudete, je to prijemny film. ()

muskcz

Příjemná oddychovka, která dokáže pozitivně naladit. Nečekal jsem od toho žádné zázraky, ale Hayden Panettiere zazářila a ani zmatený Američan Ken Leung, hledající vlastní identitu v ulicích Šanghaje, filmu neubírá na kvalitě. Jiskru tomu jistě dodává i příjemná hudba a pár výborných situačních vtípků. 80% "Wow. That was amazing! You know, I really believed you had genital herpes. Heh. ...Do you?!" ()

Pingu

Film, který z paměti rozhodně nevymažete ani za delší čas..... Neotřelý scénář, krásné kulisy Shanghaie a příjemný herecký výkon hlavních představitelů. Skvělé !!! ()

Psycho.R

Pěkná a příjemná Hayden, a mě nesedící Leung. První půlu jsem chtěl hodnotit dvěma, ale po druhý se to přehouplo ke třem, ale jen o vlas... ()

BaronX

Takový velký-malý film, který si na nic nehraje - OSLAVA PŘIROZENOSTI A LIDSKÉ INDIVIDUALITY. Tak nějak se mi dostal do hlavy a pocit příjemně strávených 106 minut mě zaplavil jak vlna tsunami. PS: Kde najdu takové děvče jaké hraje Hayden Panettiere? To je to co každý hledá ... nic víc ... jen trochu spontánnosti. Ken Leung si svojí roli taky užil ... šáhnul si na dno a vytřískal ze sebe pořádnou porci poctivýho herectví. Mimochodem při srovnání záběrů LA a Šanghaj, Čína jasně vyhrává - nakopává amíkům pěkně pr... "DON´T Be SAD! You Look Sad, don´t be!!!" ()

Sundance.cz

Hayden Panettiere má roztomilý úsměv, to se musí nechat. Lehká romantická komedie na víkendové odpoledne. Ničím nepřekvapí, ani ničím neurazí, ale dokáže "zahřát". 60 % ()

elanista1

Priznam sa, tento film som si povodne zapol len kvoli povabnej Hayden Panettiere, ale mozem konstatovat, ze to nebolo len o nej. Film sice v prvej polovici pripomina priemernu americku teen komediu, v ktorej hlavny hrdina pretiahne vsetko co uvidi, ale druha polka je emocnejsia. ()

White-Man

Dá se říci, že narozdíl od jiných romantických filmů, tenhle je alespoň trochu pravděpodobný, i když… Každopádně žádný přínos jsem jeho sledováním nezaznamenal. Občas jsem se sice pousmál, ale moc často to nebylo. Celkově jsem se během sledování nudil více, než bych čekal. ()

LilDevil

Neviem posudit ci je to dobry alebo zly film... po 45minutach som to chcela vypnut ze uz sa nic nestane ale priatel ma prehovoril a po tom sa konecne zacalo nieco diat aj ked velmi velmi pomali... ()

djcremo

Vzhľadom na tunajšie hodnotenie som očakával viac. Bolo tam pár svetlých okamihov, ale celkovo to na mňa pôsobilo dosť roztržito a nevýrazne, akoby sám film nevedel čím chce byť. ()

1lomeno3

You can come up with a list of hundreds of qualities that you think are important in another person. But in the end, the heart wants what it wants. ()

cotti

Hayden je asi jediná herečka do 25ti, kterou jsem si fakt oblíbil. Škoda, že zde má tak málo prostoru, dívalo by se mi na to líp. Ken je pro mě nestravitelný. Co se týče žánru, je to hybrid, takže od všeho trochu- bohužel trochu málo na to, aby z toho byl dobrý film.50% ()

vett

Tak tento film mě minul velkým obloukem. V podstatě celá čínská část mi přišla úplně zbytečná a o ničem. Ano Hayden Panettire překvapila a hraje nečekaně dobře, Ken Leung neurazí a jejich společné momenty jsou celkem vtipné, ale na dobrý film to prostě nestačí. A jestli mi někdo chce tvrdit, že si na konci uměl představit vášnivou líbačku mezi těmi dvěma, tak má podle mě nezdravé romantické (nebo pedofilní) představy, naštěstí si to uvědomili i tvůrci. Totální zbytečnost. ()