Tři příběhy obyčejných lidí, kterým láska a smrt změnily život v den zatmění slunce a jednoho chlápka, který by si za "Obejmutí zdarma" zasloužil Nobelovu cenu. (dan.pacino)

Denila

Hned od začátku mě to sice nezaujalo, ale po půl hodině jsem už koukala s přilepenýma očima na obrazovku. Nečekala jsem žádné dojetí, ale přeci jen se dostavilo a to platilo pro příběh s metrem. Který mě tedy zaujal ze všeho nejmíň ale zato mě jako jediný dojal a zasloužil si pár mých slz. ''Nic nezahřeje víc než objetí'', FREE HUGS by občas přišlo teda vhod. Škoda, že není žádný ,,Strom naděje'' pod který by se dalo zavěsit nějaké to přání. ()

boombang

Čtvrtá korejská romantika v jednom týdnu - a nejlepší. Je to nádhera, řekl bych přímo prototyp tohoto žánru - ale neuzemnilo mne to. Asi jsem už přesycený, musím si dát od Korejců pauzu (ač nerad). ()

RigorMortis

Film, ktorý poteší. Príjemný príbeh, viac dejových línií v jednom, sympatické obsadenie, no človek neskončí po dopozeraní filmu emočne vyžmýkaný ani nezostane civieť na monitor s nemým úžasom. No roztomilosť Lee Yeon-hee po pár frťanoch soju dostala aj takého cynika ako ja. ()

muti

na moj vkus sice prilis naivne a presladene ale stale celkom pozeratelne. pacila sa mi postava sofera, co je celkom neobvykle povolanie do romantickeho filmu. jeho darcek bol tiez super, aj ked ten tragicky pribeh si mohli korejci aj odpustit, mohlo to byt originalnejsie. ()

danny79

Jižní Korea opět potvrdila, že patří mezi filmařské velmoci. Sympatické, věrohodné postavy, velmi dobrý scénář a režie. Vizuálně velmi zajímavé s podmanivým soundtrackem. Tři příběhy nápaditě pospojovány vedou v tento citlivý, vtipný, dojemný a krásný romantický film. ()