Svět podle Mallory

Welcome to the Rileys

• Nizozemsko

Welcome to the Rileys

Velká Británie / USA, 2010, 106 min

Průměrný příběh omletý již 1000x.. Průměrné charaktery hlavních postav, které si vylosuješ v každém druhém drama-filmu.. Nic neříkající prostředí.. Vlažné a přisprostlé dialogy ("kurva" snad na začátku a na konci každé věty).. Tempo vleklé jako letní asfalt.. Konec dementně otevřený.. Ale klobouk smekám - skvěle zrěžírováno a perfektně odehráno.. Snad nejlepší role Kristen Stewart, kterou jsem viděla (moc mých sympatií holka nemá kvůli sáze s vampejřinci) a výborně svůj James Gandolfini (kterého mám ještě v živé paměti z filmu "Max a Kevin".. :-) Stojí za to udělat si čas :-)(24.10.2012)

Príbeh je síce jednoduchý, vôbec nie je plytký a štavu tomu celému dodávajú úžasné postavy, charaktery, herci. S tými dialógmi a myšlienkou by som sa radšej dve hodiny pozeral ako popri tom Gandolfini čistí záchod alebo Stewart neustále f*ckuje, než sledoval súčasné rádoby trháky s hĺbkou detského pieskoviska. Irónia je, že Kristen také filmy preslávili, no dokazuje, že má naviac každým filmom.(16.1.2011)

Ach ta ztracená sprostá Mallory.... jako tady se za Stewart postavím.. První role kde jsem se s ní cítila opravdu dobře,kde vím že opravdu hrála jako herečka a ne jako dívka co neví kudy kam s očima.. James Gandolfini má u nás v kraji dvojníka možná i proto byl tenhle snímek pro mě tak nějak příjemnej a fajn. Přesto jeden z řady filmů, kdy se podívám a za pár dní zapomenu.Bez rány do duše./ a pořád neumím ustlat tu postel jako Dough :-)(27.6.2012)

Pochopitelný příběh s velmi silnou hereckou trojicí. Pokaždé, když pln nedočkavosti vidím další skvělé drama Kristen Stewart, si říkám, jak hrozně mě mrzí její účinkování v upíří sáze. Ne, že bych nechápal, že si na celé frašce vydělává peníze - jen mě ubíjí, když ve fantasy pro ženy mrhá svým potenciálem. Možnost naplno prosadit svůj opravdový herecký talent se totiž herečce nabízí jen a pouze v obdobných rolích... zde jako náctiletá prostitutka s velmi vytříbeným slovníkem. A pokaždé, když další pěkné drama s jejím úžasným kukučem v jedné z rolí skončí, chci ji mít vedle sebe na gauči a... prostě kecat :-)!(1.4.2011)

Výtečně vystavené drama se skvělím Jamesem Gandilfinim v hlavní roli. Neméně přesvědčivě mu sekundují Kristen Stewart v roli ztracené mladé prostitutky a Melissa Leo v roli smrti dcery zničené manželky. Ta opravdu krásně zahrála zdrcenou matku, vyhýbající se lidem, uzavřené do svého smutku. Na druhou stranu vnáší do filmu neskutečně vtipné momenty, je úžasná. Téměř celý film se odehrává v charismatickém prostředí New Orleans, které dodává filmu spolu s herci jedinečnou atmosféru.(27.10.2012)

• - Režisér Jake Scott si vybral Kristen po shlédnutí jejího výkonu ve filmu Útěk do divočiny (2007). (sir-dave)

• - Kristen Stewart a James Gandolfini často při natáčení dialogů improvizovali. (HellFire)

• - Režisér Jake Scott a návrhářka kostýmů Kim Bowen procházeli spolu s Kristen Stewart různé striptýzové kluby, aby se připravili na její roli Mallory. Během této doby jí byla od majitelů klubů nabízená práce, poněvadž nevěděli, že se jedná o herečku. (sir-dave)