Still Small Voices (TV film)

• slovenský

Volanie o pomoc

Thriller / Mysteriózní / Drama

Kanada, 2007, 90 min

Hoci velmi nemam rada filmiky tohto typu - musim sa priznat, ze ma tento ako jeden z mala sci fi, prekvapil svojim pomerne normalnym koncom :-) Miminku Kuzyk, poznam z Lost And Delirious a z mojej milovanej Kontrarozvědky, takze som rada, ze sa znovu niekde objavila !(29.2.2008)

Během filmu sem občas zakroutila očima ve stylu "tohle tam být opravdu nemuselo", závěr mi připadal až zbytečně moc prosáklý sladkým happy-endem, ten kontrast mi tam oproti celému filmu moc neseděl. Ale jinak si mě děj i postavy opravdu získaly a rychle mě vtáhly do děje.(24.6.2011)

• nascendi

Hlúpy a zbytočný film, ktorý som pozeral iba preto, že sa mi nejakým zázrakom nahral na videorekordér. Pozeral som to s nádejou, že iba začiatok je taký hlúpy a druhá polovica všetko napraví. Pozeral som to namiesto toho, aby som to vypol, zmazal a išiel spať. Takže jediné pozitívum zo sledovania je, že mám predstavu o tom, aké rôzne filmy sú nakrúcané bez toho, aby ich tvorcovia skončili na dlhé roky vo väzení za pohŕdanie divákom.(20.6.2013)

Tento tv film som začal pozerať viacmenej z nudy, o to väčšie prekvapenie ma čakalo. Sice ničim originálne, no s celkom dobrym pribehom a jeho gradaciou. Vydarene b-čko, ktore sa nehra na nič viac ako v skutočnosti je. A navyše, pre Catherine Bell mam slabosť.(29.2.2008)

objektívne je to na 3*, ale tento kandský tv film ma neuveriteľne prekvapil.veľmi kvalitný žánrový scenár bohužiaľ ubíja b-čkové spracovanie ale v rámci svojej kategórie je to fakt špička(19.9.2009)