Zlomyslný apríl

Deň bláznov

Horor

USA, 2008, 91 min

• Slasher

Sračkomix originálu, s dejme tomu třeba I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER a CRUEL INTENTIONS. Pointa je naprosto předvidatelná, alespoň že dojde na jedno překvápko po ní, ale ani to už tu otravu nepřebije. Všechno špatně. Jediný, kdo trochu za něco stál, byla Scout Taylor-Compton. Jinak 90-ti minutový opruz.(6.9.2009)

• Arsenal83

Wow to bol neuveriteľne napínavý thriller s brutálne nepredvídateľnou zápletkou. Herecké výkony tu predbieha i Alf. Ono sa tu niečo točí, ale nikto nevie o čom. Dokonca i režisér bol pri prvom vzhliadnutí prekvapený zo samého seba, čo svojimi náhodnými pokynmi pozliepal. No a scenár, ten je na úrovni leporela.(1.12.2017)

• Rodriguez

"Zlomyslný apríl" je tuctovou záležitostí pro nenáročného diváka, vysílaný maximálně po 22 hodině v televizi. První třetina filmu je nudná a pokud ji přečkáte, tak v té druhé třetině se dočkáte solidního vyvražďování s nádechem tajemna. Ta se ve třetí části odkryje a získáváte tak rozuzlení celého děje filmu s překvapivým zakončeným zvratem filmu. 40%(20.9.2014)

• J*A*S*M

Úplně nejhorší na tomto filmu byla úvodní půlhodinka, která dost nudí a bývala by šla o hodně zkrátit. To, co následuje po ní, je již trochu lepší, ale ne o moc. Při sledování jsem si plánoval, jak sem napíšu, že AFD je další z řady podprůměrných, lehce předvídatelných slasherů, úmrtí že jsou nenápaditá, a tak podobně. Ale pak přišla pointa. Přesně ta pointa, nad kterou jsem pár minut předtím uvažoval, a která se mi zdála jako jediná možnost, aby byl film v mých očích zachráněn. Nakonec to tedy nebyla zas až taková ztráta času, ale s klidným svědomím film doporučit nemohu.(12.3.2008)

• oveckaoa

Ze začátku jsem přemýšlel o odpadu (nemám rád filmy s bohatou smetánkou co si myslí že jsou nějací nadlidi) pak se to naštěstí rozjelo. Sice to není žádná hitparáda a pointu jsem na konci už odhadl (když už se ta dotyčná přiznávala tak mě to došlo) ale dívat se na to dalo. Velkou škodou je, že nekrásnější herečku co zde hrála zabili hned na začátku kdyby hned na začátku zabili radši tu Desire šel bych výše. Původní verzi jsem neviděl.(24.12.2017)