Zlomyslný apríl

April Fool's Day

Deň bláznov

Horor

USA, 2008, 91 min

Asi takhle po pro mě nepovedeném originálu musím říct že to nebylo tak extra špatný, jo je to sračkový slasher ale co čekáte v dnešní době? Slasher je prakticky mrtvý a čeká na vzkříšení který tenhle film nepřinesl. Problémem filmu je že každej i totální idiot bude vědět jak to skončí a závěrečnej plot twist je tupej. Stejnak jako vraždy který jsou fakt příšerný buďto nejsou vidět nebo jsou totálně přeskočený. Pro mě průměr celkem mě to bavilo a taky jsem po hrozném originálu nic nečekal.(3.7.2014)

• Rodriguez

"Zlomyslný apríl" je tuctovou záležitostí pro nenáročného diváka, vysílaný maximálně po 22 hodině v televizi. První třetina filmu je nudná a pokud ji přečkáte, tak v té druhé třetině se dočkáte solidního vyvražďování s nádechem tajemna. Ta se ve třetí části odkryje a získáváte tak rozuzlení celého děje filmu s překvapivým zakončeným zvratem filmu. 40%(20.9.2014)

• MickeyStuma

Thriller označující se jako horor. Proč? Takový žánr má úplně jiná specifika. Snímek je ryze televizní, tudíž zpracování jinak zajímavého námětu bude zcela střízlivější, než jaké by mohlo být u filmu určeného pro kina. Atmosféra je pozvolná, místy nudící a bohužel předvídatelná. A to výslednému dojmu velmi kazí. Až tedy na konec. Ten jsem opravdu nečekal. Jedná se o remake, ale protože jsem původní snímek neviděl, nemohu hodnotit. Je však jisté, že po shlédnutí film vyšumí a ztratí se z vědomí v nenávratnu.(30.3.2014)

• oveckaoa

Ze začátku jsem přemýšlel o odpadu (nemám rád filmy s bohatou smetánkou co si myslí že jsou nějací nadlidi) pak se to naštěstí rozjelo. Sice to není žádná hitparáda a pointu jsem na konci už odhadl (když už se ta dotyčná přiznávala tak mě to došlo) ale dívat se na to dalo. Velkou škodou je, že nekrásnější herečku co zde hrála zabili hned na začátku kdyby hned na začátku zabili radši tu Desire šel bych výše. Původní verzi jsem neviděl.(24.12.2017)

• UncleG

Vysolárkovaná krasavice z reklamy na tampóny a usměvaví američtí mládenci z reklamy na zubní pastu předvádí své vrcholné herectví v dalším z mnoha skvostů televizní zábavy. Filmu, který skutečně rezignuje na jakékoli ambice, včetě "pobavit diváka alespoň průměrnou béčkovostí" nebo "maličko překvapit nečekaným zvratem". Po úvodní zápletce je jasné i osmiletému fakanovi, kam celá aprílová taškařice směřuje a tak hlavním dojmem z celého arcidíla zůstává jen ubohá "provinčnost" made in State of Carolina.(1.4.2012)