Nekonečný víkend

• Austrálie Long Weekend (více)

Peter s Carlou jsou manželé, kterým to už vůbec neklape. Peter vymyslí, že pojedou na víkend kempovat, přestože by Carla raději letěla na dovolenou do hotelu v Thajsku. Po cestě je slabý signál a Peter se nemůže dovolat svému kamarádovi, který má jet na odlehlou pláž s nimi. Kvůli slabému signálu přestane fungovat i navigace, Peter jede zkratkou, ale na pláž nedorazí, a tak spolu s Carlou přespí v autě. Další den si na místě rozloží stan a utáboří se. Carla se tu nudí, nelíbí se jí tu a chce jet domů. Peter si to užívá, plave ve vodě, surfuje a zastřílí si. Carla zahlédla ve vodě plavat něco velkého a dostala strach, a tak to Peter zastřelil. Manželé neuctívají přírodu – hází odpadky na zem i do moře, jezdí autem přírodou, Petr střílí po zvířatech a poseká živý strom. Zkazí se jim kuře, které chtěli sníst, a pak Petera napadne orlice, zřejmě kvůli vejci, které spadlo ze stromu, a Carla ho rozbije o strom. Vedle Carly proletí šíp a na pláži se objeví mrtvý dugong a zdá se, že se posouvá dopředu. Peter chce další den před odjezdem zkontrolovat, jestli není někde poblíž jeho kamarád, a chce jet na místo, kde viděl jiný vůz. Peter na místě objeví vůz ve vodě s mrtvou dívkou, mrtvou ženu ve stanu a muže oběšeného na stromě. Jedou zpátky sbalit si věci a chtějí odjet, ale nemohou najít svého psa. Peter s Carlou se hádají, a dokonce se poperou. Když jde Peter pejska najít, Carla mu ujede. (TV Prima)

nula87

Rádoby tajemný (nebo snad hororový) příběh o mstící se přírodě. Ve skutečnosti tuctový, nepřekvapující film o dvojici arogantních hlupáků, kteří si zajedou na víkend na pláž, a jsou dostatečně tupí na to, aby vyšilovali kvůli každé pitomosti a chovali se jako idioti. Neděje se vlastně téměř nic, než že jsou vystrašení z každého zašumění keřů (jaké překvapení, že fouká vítr a ozývají se divné zvuky) a nakonec se to zvrhne v útočícího (sice pomalu, ale přece jen) kapustňáka (sic!) a boj o přepínač hlavní a záložní baterie v terénním Land Roveru. Konec vcelku zábavný, i když by se dal ještě vyšperkovat... 45% ()

Pitryx odpad!

Za hodinu a půl mi autoři neřekli zhola nic. Věci podivné se nikdo nesnaží vysvětlovat, proč také, diváku domysli si sám. Naštěstí jsem si přečet, že prý se jim mstí matka Natura. No, dobrá budiž. Přesto si u mne film nezasloužil ani pár plusů a to jsem silně environmentální. Dívat se na dva věčně se hádající lidi opravdu není pro mne. Navíc bych babici řezal po téj čuni, že by enem békala jak ovca. Takže pro mne naprosto hloupý film. Navíc jsem stále čekal a čekal na nějaké to vysvětlení a prd. 201409068115/8408 ()

marek29

Je to divný divný horor o síle přírody. Umí vyděsit svým soundtrackem, přitom si nic extra nevymýšlí. Za mě palec nahoru v kategorii hororů. Má to hodně silného ducha. Doporučení na příjemnou atmosféru ()

oliveros

Nedotknutý originálom som si onen remake celkom užíval. Skutočne krásne prírodné kulisy držia väčšinu pozitív Long weekend-u. Výstupy manželského páru niekedy skutočne lezú na nervy a sú natoľko nesympatickí, že dúfate v patričnú "prírodnú pomstu". Vzťah človek - príroda vtesnaný do tej najkrutejšej konfrontácie formou "náhody". Drsne podaný ekologický odkaz. ()

Cechyno4

Příroda je mocná čarodějka ! Ikdyž tyhle horory nejsou můj šálek kávy, mě se to líbilo ! Líbilo se mi jak pár jezdil pořád dokola a nemohl se z onoho prokletého místa dostat. Poslední noc byla parádní. Není nad to natočit herce opuštěné v lese nebo někde v přírodě a pohrát si skvěle se zvukem. Praskání větví, kvílení a ten údajný dětský pláč, to bylo něco. Scéna s probuzením a kapustňákem u nohou je bombová! Jinak hrdina si myslel, že je pánem tvorstva a nakonec za to tvrdě zaplatí. Myslel jsem si, že přežije když jsem viděl, že se dostal ven. Ale ten konec :D Skvělý! ()

asader

Ona je kráva a on je kretén.Celý film sem se nudil a čekal než se něco stane a když už se konečně začalo něco dít tak to nic moc překvapivého nebylo.Když tento film má rated r,tak mohla aspoň něco ukázat,aby to nebyla taková nuda.Poslouchat hádky,kde ani divák neví o čem to je,je ještě větší nuda.2/10. ()

Simo16

2,5*.Neustále sa hádajúci pár prichádza na ,,romantickú´´ dovolenku, kde okrem vytúženého odpočinku a pár mŕtvol na záver, čaká nič netušiace bláznenie prírody.Sorry, ale toto čo sa dialo v tomto filme určite nepokladám za dobre spravený horor, ktorý ma vystrašiť, teda ja osobne by som sa radšej smial.Okrem prekrásnej scenérie Nekonečný víkend neponúka nič, čo by malo nás divákov zraziť zo stoličky.Trocha prešpecifikovanejší konice ale aj tak nezachráni od začiatku nudiaci ,,horor´´ plný kriku a hádok.....bla....bla.....žena....či muž????Ani jeden z dvoch hlavných hrdinov nemal pravdu a tak nezostáva nič iné ako rozvod.Ale čo to má spoločné s týmto filmom????Neprišiel a ani nechcem na to prísť.....zabudnúť....zabudnúť.....už sa stalo!!! ()

Phex

V podstatě film o dvou hysterických lidech na výletě v australské buši. Moc nechápu větu z obsahu "Ale matka příroda se rozhodla vyřídit si účty..." protože k ničemu takovému v podstatě nedojde a moje čekání na to až hrdnovi rozpáře břicho zadní tlapka klokana vyšlo nazmar. Ještě pro všechny místní Davidy Attenboroughy a Stevy Irwiny - zvířátko, které cestuje po pláži není kapustňák ale DUGONG neboli MOROŇ. Škoda , že můj jubilejní 200.stý komentář padl právě na toto. ()

FRANTACZ1

SPOILERY: Byť se bohužel nedá říct, že "při natáčení nebylo zraněno ani usmrceno žádné zvíře", tak v ostatních ohledech nečekaně perfektní, i s trochou té satisfakce. ()

EnderWiggin

Mozna by me to i bavilo, nebyt tech dvou... Jsou to favorite na nejnesympatickejsi filmovou dvojici vsech dob. Neskutecne nesmyslne hadky. Film nema ani hodinu a pul ale trva celou vecnost. Vlastne mi bylo docela jedno jak to dopadne. A ten konec byl fakt divnej :-s ()

aiv

Nekončený víkend, nekonečný film, nekonečná nuda. Horor to někdo asi napsal jen jako vtip, neboť jsem se ani jednou za celou dobu nelekla a s nudou zítrala, co zase bude. Vše bylo předvídatelné, navíc mě tam ta ženská pěkně štvala tím, že neustále jen řvala a řvala. Nedporučuji pro fanoušky hororů. ()

Mamutol

Až na ten hloupý konec (tím nemyslím poslední 2 minuty), to docela šlo. Nepochopil jsem totiž, jak sama příroda může střílet šípy z harpuny. ()

J.Mayen

Remaku originalu z roku 78, nova forma dava filmu tak maximalne jen nova auta a a jine elektornicke vymozenosti (telefon, ledicky, apod). Nicmene za puvodni verzi film znacne pokulhava a da se rict, ze je jen jeji kopii. Dokonce tam jsou i ty same sceny, scenar jakoby se nenamahal cokoliv zmenit. O neco horsi. ()

Mistle_

Film měl velice dobré barvy, jinak průměr. Myšlenka byla ovšem výborná a celý film ve mne zanechal ještě dlouho depresivní nálady. ()

FEAR99

Hororů není nikdy dost. Tenhle oplývá hlavně nádhernou (!) přírodou. Točit v Austrálii se hold vyplatí. Ale jinak se Nekonečný víkend drží celkem dost při zemi. Nabízí opravdu hodně nesympatickou dvojici, která si vyjede na výlet (nutno říct, že zmíněný pár se po celou dobu filmu chová neuvěřitelně stupidně) a tento pár začne nevědomky ničit přírodu. Matce přírodě se to ovšem nelíbí a tak začne dvojici ubližovat. Za prvé je třeba říct, že se na to rozhodně dívat dá a některé části mě přišli dokonce zajímavé a na žánr i docela působivé. A za druhé třeba říct, že je to průměr a nic jiného než průměr. Na zahnání nudy jo, na nějaké zapamatování ani náhodou. V mysli zůstane pouze pár pěkných záběrů a docela drsný konec, nic víc. Čistý průměr. ()

jopal

Stale som nechapal, o co vlastne ide. Tiez som cely film cakal, kety to zacne. Mnoho scen neskutocnych, nevysvetlenych, este ze som si teraz precital "o com to bolo..." :) Ale priroda fakt krasna (aj zenska, ale odporna...) ()