Přímý kontakt

• USA Direct Contact (více)

Bývalý příslušník námořní pěchoty Mike Riggins je zavřený v balkánském vězení. Jednoho dne ho tu navštíví jakýsi muž, který mu zařídí svobodu a nabídne mu sto tisíc dolarů, když z blízké vojenské základny osvobodí údajně unesenou americkou dívku Anu. Mike se úkolu ujme a dívku ze základny, kde má být držena jakýmsi gangsterem Karadžovem a jeho spojencem, generálem Dragem, skutečně vysvobodí. Jenže Riggins záhy zjistí, že dívka byla na základně dobrovolně a že pan Connelly, který Rigginse najal, nemá s americkou vládou nic společného...  To už však právě Connelly a jeho nový spojenec Drago po dívce a Rigginsovi jdou. Riggins tak musí i s Anou prchat před zástupy Dragových vojáků. Nakonec si Ana zavolá na pomoc svého milence Karadžova. Ten se sice snaží se svými lidmi uprchlíkům pomoci, je však i s doprovodem zmasakrován na blízkém stadionu, kde se uprchlíci ukryli. Riggins se s Anou ocitne v obklíčení, a tak dívku Connellymu naoko vydá. Connelly ji ihned začne nutit, aby se zřekla majetku po svém otci, známém americkém miliardáři. Ana má převést veškerý majetek na svého povedeného strýčka... (TV Prima)

Himbajz odpad!

Tak to není ani na usnutí jako kulisa. To není odpad. To je totenhovensnímek. Fakt humus. To se raději přivážu k židli a budu koukat na Saxanu a lexikon kouzel. ()

Najnou

Jak mám Dolpha rád, za mlada i za stara, tak tohle bylo fakt špatný. I v kulisách východního bloku jde z patnáctirublového rozpočtu vykouzlit lepší akčňák. Hvězda za sympatickou neokoukanou buchtu a za to, že Dolphík zvládne o půl úderu za záběr víc, než Steven. ()

nudlis odpad!

Naprosto otřesná sračka. Výkony "herců" (Lundgrena nevyjímaje) jsou na úrovni ochrnutý slepice a režisér nebyl asi ani sjetej, ani vožralej, ale blbej jak auto bláta. Hrůza!!! ()

fricek12

Tohle je hroznej propadák. Dolph nemá charisma a ty triky nestojej za nic. Americkej mariňák? Phe, to je teda síla. Netuším, v jaké zemi se děj vlastně odehrává, když na Balkáňe jezděj v BMW a Mercedesech s německou SPZ a vybuchujou tam tatrovky slovenské armády. Že by hornouherská Jugoslávie? Nepochopitelné pěstní souboje a dialogy padouchů. Nakonec vše napraví věhlasná americká armáda. Už dost! ()

venkman odpad!

Na komentář ŠílenéhoMaxe můžu použít jediné a to je hláška z filmu Kurva hoši... "Proboha co je to za člověka".Nechápu jak někdo může ohodnit tohle veledílo pěti hvězdama.Zničující kombinace dvou neherců je ukázková.Lundgren a Paré prostě opět nezklamali ()

omega_SK

Béčko ....priam učebnicové. Keby som mal vypisovať tú kopu nelogických ba až absurdných blbostí z tejto zlátaniny, tak z toho bude román. Heh a vraj Dolph-ov comeback :)))) ....to by najprv musel vedieť hrať ....toto čo predvádza by som určite za herectvo neoznačoval. Rádoby recenzenti čo tomuto dali 4 či 5 hviezdičiek asi ešte v živote nevideli kvalitný film. ()

Puchyr

Příjemný béčkový akčňák,, mně nenadchnul, ale ani neurazil pět dávám z důvodu že si rozhodně nezaslouží 34% ale minimálně 60% ()

ko.mar1

V celku film ktorý, ak nie je nič lepšie ,sa dá pozrieť.Neviem či si to niekto všimol ale malo sa to odohrávať v balkánskom štáte pri Čiernom mori asi Srbsko,viď poznámka o Miloševičovi,tak prečo mali pri nočnej naháňačke po meste vojenské autá Slovenský znak na dverách asi režisér a výprava nepoznajú Európu.To len ukazuje na ich vedomosti pochopil by som Slovinsko-Slovensko ale Srbsko?Nech sa pozrú na internet skôr než začnú točiť film. ()

Pollini

Opravdu trapný scénář, trapná romantická zápletka, kde na to holka hned skočí, pořád se tam honí v autech, což je pěkná nuda. Nezachránil to ani nemotorný Lundgren, u kterého jsm zvyklá na něco lepšího. ()

BranuliQ odpad!

Tento výplach sa snáď ani nedá nazvať filmom. Pozrel som si to naozaj len obyčajnou náhodou, no to som mal radšej prepnúť hoci aj na reklamy. ()

darius1706

Váhal jsem mezi nic a jednou hvězdou, z nostalgie dávám za Lundgrena jednu, že to přežil. Ale - začátek byl debilní, ale vypadalo to, že by to mohlo nějak jít. Pravda, člověk nesmí smíchy prasknout, když se tam důchodce plahočí někde kanálem, dělá u toho kravál, ale má štěstí, nikdo si ho samozřejmě nevšimne. Zkrátka céčko, možná zetko, ale pořád to nebyl takovej průser. Co se ale odehrávalo na konci, to bylo fakt strašný. Což, že scénárista se jim prostě sjel, to se nedá nic dělat, ale že se tam nenašel nikdo, kdo by to alespoň trochu zachránil. Že tam zcela vážně pobíhá člověk z kanceláře, který tam křičí "Anno, já ti neublížím" a přitom střílí jako pominutej, to fakt odpustit nejde ani jako nepovedenou legraci. Nic no, další film, který bylo špatně vidět, ale vím, že to bylo naposled. ()

milos.bradik

Tak napřed jsem si říkal, že dám odpad, protože mi nenapadalo za co by to mohlo třeba jen jednu hvězdu, ale pak jsem uviděl na jednom náklaďáku té armády slovenský znak a tak jsem dal hvězdičku za něj. ()