Přímý kontakt

• USA Direct Contact (více)

Bývalý příslušník námořní pěchoty Mike Riggins je zavřený v balkánském vězení. Jednoho dne ho tu navštíví jakýsi muž, který mu zařídí svobodu a nabídne mu sto tisíc dolarů, když z blízké vojenské základny osvobodí údajně unesenou americkou dívku Anu. Mike se úkolu ujme a dívku ze základny, kde má být držena jakýmsi gangsterem Karadžovem a jeho spojencem, generálem Dragem, skutečně vysvobodí. Jenže Riggins záhy zjistí, že dívka byla na základně dobrovolně a že pan Connelly, který Rigginse najal, nemá s americkou vládou nic společného...  To už však právě Connelly a jeho nový spojenec Drago po dívce a Rigginsovi jdou. Riggins tak musí i s Anou prchat před zástupy Dragových vojáků. Nakonec si Ana zavolá na pomoc svého milence Karadžova. Ten se sice snaží se svými lidmi uprchlíkům pomoci, je však i s doprovodem zmasakrován na blízkém stadionu, kde se uprchlíci ukryli. Riggins se s Anou ocitne v obklíčení, a tak dívku Connellymu naoko vydá. Connelly ji ihned začne nutit, aby se zřekla majetku po svém otci, známém americkém miliardáři. Ana má převést veškerý majetek na svého povedeného strýčka... (TV Prima)

johnsnow

Tak to bol masaker jak fras. v podstate po polhodine začne divoký skilling a jazda ktorá nezastane až do konca. Nelogickostí tona ale netreba sa tým u týchto filmov zaoberať. ()

ostravak30

Jde o zatím poslední dílo podle povídky Dannyho Lernera. Zdá se, že béčkové filmy byly jeho parketa. Jako by autor neměl dost fantazie odehrává se děj jako už tolikrát ve fiktivní východoevropské zemi, kde vládnou gangsteři a armáda vedená krvavým generálem. A překvapivé není ani to, že se Ana a Mike dají dohromady. Alespoň, že ty výbuchy vypadají efektně a automobilové honičky také nepůsobí zle. ()

Prubner

No, na jedné straně je v tomhle filmu spousta akce. Každou chvíli nějaká rvačka, přestřelka, honička nebo aspoň výbuch. Na druhé straně je ta akce většinou hodně nepřesvědčivá. Záporáci na Dolpha a jeho schovanku střílejí kulometama ze všech stran ostošest a z docela malé vzdálenosti, ale nikdy ho netrefí (no teda jednou jo, ale je to jen decentní škrábnutí). Ve skutečnosti by z něj bylo řešeto už po deseti minutách. Samotný příběh mě taky moc nepřesvědčil. Stále jsem měl pocit, že ti hoši celou věc mohli vyřídit mnohem jednodušeji a v klidu, pokud teda chtěli jenom podpis od té holky. Stačilo by za ní zajít, trochu ji profackovat a už by to bylo. ()

gotham

Film jak vystřižený ze zlaté éry 90.let, kdy tyhle pecky letěly. Dějově naprosto stupidní, ale koukat se na to pořád ještě dá. 20% ()

baclajean odpad!

Dolph je Dolph, ale toto nestálo za deravý groš. Ani sa mi nechce vypisovať, čo všetko bolo úplne zlé, toľko toho bolo. ()

zdenzo

UKÁZKOVÉ BÉČKO Všechno špatně, takový bizzar ale stojí za to vidět. Špatní herci, scénář, absence fyziky, chyby kamery, efekty v malování, ale nejotresnější je hudba.. normálně vykradený Commandos. Takže milé děti do toho! ()

aannemer odpad!

Až na toho chlápka rozmetanýho granátem v samém závěru to byla opravdu totální debilita. Jo a nějak mi uniklo, kde se v Bulharsku vzalo vojenské auto se znakem Slovenské republiky. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

mansonn odpad!

Co toto malo byt? "Neviete s kym sa tu zahravate"......to ja ako klon Ramba zpareneho s predatorom.Takto zly film som uz dlho nevidel....pekny moment - rozklada za bieleho dna naloze po vojenskej zakladni a nik ho nevidi , sak hej meria iba skoro dva metre....))))a tie akcne sceny, podla mna Dolph mal 4-5 dobrych filmov a potom upadok ktory sa nezastavil zatial, ocakavam , ze natoci spolu so Seagalom nejaky ten film , napr. Dobitie Europy - si ju rozdelia na polky a kazdy svoju vyhladi a nik ich nezastavi. Nudny film, prekombinovany a ozaj ta strhana Dolphova tvar nevie vyjadrit ziaden pocit. Nestahujte , nekupujte,nepozerajte ()

e-arthworm

Příšerná záležitost, spadající spíše do kategorie "C", než-li mezi klasická "béčka". Lundgren sice v porovnání s řadou svých předešlých snímků vypadá až nečekaně dobře, ale tím výčet pozitiv končí. Bitky a přestřelky nejsou tak zběsile sestříhané jako např. u většiny soudobých Seagalových děl, leč hlavní hrdina sráží veškerou akci dolů naprostou absencí rychlejšího pohybu - celý film odehraje ve vysloveně pěším tempu, včetně "útěku" před Hummerem v jakémsi nádražním podchodu. Děj začíná dávat částečně smysl až v samém závěru, určité pasáže (opakované vyvražďování civilistů, několikavteřinová "milostná" scéna aj.) jsou nadbytečné a záporáci vysloveně směšní. Vrcholem je použití scény z Van Dammova filmu "Teror ve vlaku", přičemž za do očí bijící považuji především armádní náklaďák, opatřený výrazným slovenským znakem na dveřích (pro nezasvěcené - "Teror ve vlaku" se totiž odehrával na Slovensku, zatímco "Přímý kontakt" v Bulharsku). "Přidělal jste mi pěknou řádku problémů... - To mě mrzí." ()

Mr.Lordi

Šmárjá pano. Udělat pronásledovací scény akčnější tak, že je pustíme zrychleně, promítat tak nešikovně krajinu, že to každý pozná... no potěš koště... jedna hvězdička za děj, druhá za AK-47ky a třetí za Lundgrena. ale jinak beznadějných 30%. ()

Horácius

Je s podivem, jak tento film, plný akce všemožného druhu, v němž nevybuchl snad jen sám Lundgren, a na jehož akční scény bylo vynaloženo jistě nemálo úsilí, působí jako naprostá upatlaná sračka. Kdyby to bylo natočeno zručně, tak i kdyby byl sebeblbější scénář, tak bych ty 3-4 hvězdy klidně dal. ()

Stealth2 odpad!

Teda čekal jsem blbost, ale že to bude tak tupé to jsem nepředpokládal. První a zároveň poslední film s tímhle "hercem" na který jsem byl ochoten zírat. ()