poster

Wyattovy párky

 • USA

  Wieners

 • Slovensko

  Pikantná jazda

Komedie / Road movie

USA, 2008, 89 min

 • Leleta
  odpad!

  Fekální humor sice není moje parketa, ale když je film aspoň zábavný, tak se to většinou dá. Tomuhle bych se ale nesmála ani s dávkou THC v krvi, natož za střízliva. Není to dostatečně vtipné, originální a vlastně ani nechutné. Ne, ani můj oblíbenec Zachary Levi mě nedonutí, abych téhle uspávačce dala aspoň jednu hvězdu.(12.3.2013)

 • lardko
  ***

  Někdy jsem se fakt zasmál , ale jinak to byla dost nudná blbost(4.1.2014)

 • Olík
  **

  Tyhle ty párečky mají trošku nazelenalou barvičku ala tuzemské obchodní řetězce a chuť připomínající dopolední závoz z polského Krakowa. A to ne, že by cesta skrz Amerikou s obřím hot dogem na střeše automobilu a zastávkami vyplněnými setkáními s bizardními postavičkami jako je teplý kovboj kouřící prsty, nebyla sama o sobě látkou, s kterou se dá obstojně pracovat. Možná pustit ke strojům partičku kolem legendárního Road Tripu (r.2000), ale tady strašně moc bot na jednom místě……od nepodařeného obsazení (nesouhlasím ani s komenty, rozplývajícími se nad Zachary „Chuck“ Levim), přes odbyté gagy (bylo tam i několik podařených) až po neposlušná kůzlátka Jenny McCarthy. Prostě NE, tahle ryba, pardon, tyhle párky smrdí od hlavy.(27.11.2013)

 • JohnCZ
  **

  Na tenhle film jsem se těšil hlavně kvůli Chu.. ergh... Zacharymu. A nakonec musím říci, že on je taky na této komedii jediné pozitivum (navíc holky budou určitě slintat u jedné specifické scény :D). Wieners je komedie fekální, plná trapného humoru a vlastně jsem se za celou první půlku filmu nezasmál ani jednou. V druhé půlce to bylo trochu lepší a jeden vtípek byl i skvělý. Za Zacharyho jednu hvězdu a za nějaké ty vtípky taky jednu. Tedy celkem 2* a to s odřenejma ušima. Je spousta lepších a zábavnějších filmů.(21.7.2011)

 • majec4
  ***

  Riadny ulet. Niektore sceny su extremne funny. Pri inych nechapes. Pred spanim ma to pobavilo.(29.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace