Reklama

Reklama

Tomáš se jako každý rok chystá o prázdninách odvézt rodinu do Chorvatska. Iva je z toho jako vždy nešťastná, protože otec tráví dovolenou tím, že ji hlídá nebo žehlí Ozzákovy maléry. A letos to bude ještě horší, Ozzák se s Tomášem pohádal a nepojede. Že Ozzák zůstává doma, vytočilo z neznámého důvodu i Simonu. Ta trávívá dovolenou, samozřejmě bez dětí, jinak by to nebyla dovolená, v penzionu U dvou fíkusů. Saša a Lexa se připravují na to, že až máma odjede, musí vykonávat její povinnosti. Saša vaří domovním skřítkům a Lexa plaší netopýry sající lidskou krev. (TV Nova)

(více)

Recenze (8)

Zajímavosti (6)

  • Saša (Marie Doležalová) jí a má před sebou láhev od kečupu. Když v následujícím záběru vejde do místnosti Tomáš (Tomáš Matonoha), láhev se otočí bez toho, aniž by se jí někdo dotkl. V dalších záběrech je zase otočená jako předtím. (SONY_)
  • Na začátku epizody se lepidlo, které leží na stole, mezi střihy otáčí. (SONY_)
  • Když si Iva (Kristýna Leichtová) lakuje nehty, má vedle sebe propisku, přičemž propiska leží rovně. Když do místnosti vejde Saša (Marie Doležalová), propiska změní svoji polohu bez toho, aniž by se jí dotkla. (SONY_)

Reklama

Reklama