Jen na sex

všechny plakáty
Trailer

Příběh o dvou majetných spolubydlících (scénaristka a modní návrhářka). Jedna milující perverznosti při sexu a druhá totální dřevo v posteli. Jednoho večera sbalí dva chlápky v baru. Prožijí spolu sex. Ráno jim chtějí zaplatit, v domnění, že to jsou gigolové. Z nich se ale vyklubou dva nezaměstnaní stavební dělníci, kteří ke všemu nemají kde být. A tak jim ženy nabídnou ubytování na zahradě v altánku. Má to ovšem jeden háček. Muži musejí na zavolání ukojit chtíče oněch dvou žen. A tak nasledují noci plné vášně, sexuální školení, hádky, rozpory, žárlivost, urážky....Ale taky láska... (LIVINGDEAD)

Trailer

kri.tino

Jedna *, aj to len kvôli Kristen Kerr, ktorá je na pohľad naozaj zmyselná žena. Inak je tento film tupou patetickou sračkou, ktorú odporúčam zhliadnuť iba pri príležitosti rande s blonýnečkou v ružovej minisukni, s pudlíkom v kabelke, ktorá však nemá problém si s vami vypiť, či ísť si s vami uspokojiť svoje libido na záchod počas párty v plnom dome. Raz vidieť bolo až príliš. Amen. ()

zdenny

Mně se tento film líbil dost a to i přesto, že byl fakticky tuctový. Byly zde ale pěkně vyobrazeny dva partnerské vztahy čtyř naprosto rozdílných lidí. Hádky, které zde probíhaly, byly opravdu ze života a i další vztahové interakce probíhaly přesně tak, aby přesně korespondovaly s mými životními zkušenostmi. Myslím si tedy, že na jednu stranu nemusí být člověk psychoodborník na vztahy, aby tohle natočil. Na stranu druhou mohl film sklouznout do roviny laciné romantické komedie. Ale nestalo se tak. A proto jsem celkem rád, že ikdyž já jsem dal čtyři hvězdy, blíží se celkově film alespoň šedesáti procentům. PS: Hlášky Stanyho dávají filmu fakt říz. Musím také pochválit velmi dobrý dabing, což opravdu nedělám často. ()

eraserhead666

Když mi "zrušili" Taru v Buffy, tak jsem si řekl, že se po sympatické Amber Benson kouknu někde jinde. A narazil na tenhle sympatický název. Ze kterého se vyklubala konverzační vztahovka o sexu. S několika zajímavými scénami a dobře vymyšlenými a odehranými postavami. Takové trochu absurdno ze života. ()

GodComplex

Podobne ladene sex movies vazne nejsou muj salek, ale tohle nakonec melo neco do sebe. Diky sve minimalisticnosti a osobitosti si to dokazalo vytvorit urcitou konektivni linku a trosicku zapusobit. Neznamena to, ze to bylo dobre, jadro je stale stupidni, ale nebylo to katastrofalni. Diky Kristen Kerr to ale zvysuju o celou hvezdu nahoru. To je totiz neskutecne sympaticka bohyne s naprosto fascinujicim oblicejem, sexy usmevem a hypnotickyma ocima. Uz kdyz se minuly rok mihla v Lynchove Inland Empire me zaujala, ale tady ma hlavni roli a konecne si ji muze clovek nalezite vychutnat. 4/10 ()

dopitak odpad!

Nedokázal jsem najít jakýkoliv argument, proč tohle dokoukat (skončeno někde na necelé hodině projekce). Přežil bych nesmyslný scénář, nicneříkající dialogy, ale ta amatérsky ušmudlaná kamera ve stylu tady točíme domácí reality show tomu celému nasadila korunu. Jakkoliv je název lákavý (a to je jistě jediný důvod, proč už tohle hodnotilo tolik lidí), výsledek je tristní. ()