Jen na sex

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 99 min

Andreas Burgess

• kri.tino

Jedna *, aj to len kvôli Kristen Kerr, ktorá je na pohľad naozaj zmyselná žena. Inak je tento film tupou patetickou sračkou, ktorú odporúčam zhliadnuť iba pri príležitosti rande s blonýnečkou v ružovej minisukni, s pudlíkom v kabelke, ktorá však nemá problém si s vami vypiť, či ísť si s vami uspokojiť svoje libido na záchod počas párty v plnom dome. Raz vidieť bolo až príliš. Amen.(4.3.2012)

• GodComplex

Podobne ladene sex movies vazne nejsou muj salek, ale tohle nakonec melo neco do sebe. Diky sve minimalisticnosti a osobitosti si to dokazalo vytvorit urcitou konektivni linku a trosicku zapusobit. Neznamena to, ze to bylo dobre, jadro je stale stupidni, ale nebylo to katastrofalni. Diky Kristen Kerr to ale zvysuju o celou hvezdu nahoru. To je totiz neskutecne sympaticka bohyne s naprosto fascinujicim oblicejem, sexy usmevem a hypnotickyma ocima. Uz kdyz se minuly rok mihla v Lynchove Inland Empire me zaujala, ale tady ma hlavni roli a konecne si ji muze clovek nalezite vychutnat. 4/10(16.12.2008)

Jednoduchý a nekomplikovaný dej. Dvaja dievčatá sú plných energií a hľadajú nejakého chlapa, ktorý by pomohol užitočne využiť túto nadbytočnú energiu. Avšak láska má na to iný názor (aspoň u jedného páru). Musím sa priznať, že som sa pri sledovaní filmu nenudil a miestami som sa aj celkom bavil. Avšak nečakajte nič Svetoborného! PS: A. Benson a K. Kerr (pre mňa favoritkou v tomto filme) sú jednoducho cool! Osobné hodnotenie: 72% (***) (1.5.2013)

• jafuska

další podprůměrný film, nejprve jsem chtěla ilm vypnout hned na začátku, protože na můj vkus to bylo hodně erotický až vulgární, ale nakonec jsem vydržela, a konec celkem ušel, takže taková ztráta času to úplně nebyla, jen mě neseděly hlavní představitelky, jedna bláznivka, a druhá si hrála na slučnou holku, ale do ní měla hodně daleko(7.10.2009)

• erapo

Film, ktorý sa ani nedá škatuľkovať do nejakého filmového žánru. Veľmi nezvyčajná kamera, ktorá v tomto snímku veľmi dobre funguje (aspoň taký som mal pocit z toho, ale mohlo to byť spôsobené degeneráciou z "klasickej" americkej kamery). Určite musím vyzdvihnúť výkon Kristen Kerr (tá krajšia :D), ktorá by si podľa mňa zaslúžila aj nejakú peknú rolu v nejakom väčšom filme. Pôsobila veľmi prirodzene, čo tak často u hercov nevidíme a hlavne to aj fungovalo! a nebolo to len tak na silu. Príbeh je pohodový, nič veľké som ani nečakal (bola by asi aj blbosť čakať nejakú hlbokú myšlienku) a musím sa prikloniť k názoru, že tento film určite nie je komédia. Moje prvé hodnotenie (2* - možno to zmením, ak uvidím film ešte niekedy) moc neberte vážne, kľudne si tam môžte dať 3* až dokonca 4* (s oboma očami zažmúrenými)(21.5.2009)