Hurikán Katrina zanechal veľké škody a tak sa stalo, že v štáte Luisiana môžu študenti navštevovať len jedinú školu. A na nej sa dá dokopy basketbalový tým, ktorý je odhodlaný bojovať a vyhrať štátne majstrovstvá. Podarí sa mladým študentom zabudnúť na katastrofu, ktorú prežili a s hrdosťou zvíťaziť? (Jerry_87)

dydl1

Klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč,klišé,kýč. ()

jafuska

Sportovní film z prostředí Basketbalu, pokud je to dobrý děj tak sportovní filmy se mě líbí, ale musí to mít srdce, soudržnost mezi sebou a pokud film tohle splní tak se mě struktura filmu zásadně musí líbit a tento film není výjimkou, moc pěkný film, ()

erapo

Ja to proste zbožňujem. Dobre spravené basketbalové filmy sú moja slabosť - i keď musím uznať, že to bolo kapánek premotivované v istých častiach. A spojenie s takou prírodnou katastrofou ako Katrina, mi iba taký škaredý úškrn na tvár priondilo pri pohľade na tohtoročné slovenské záplavy. ()

Oakenshield

Pro mě blízká tématika s opět super hrajícím Whitakerem zejména o síle týmového ducha, jak u i první okamžiky filmu napoví, navíc dle skutečné události, zaujme i efektními basketbalovými scénami, i solidně zahranými vedlejšími rolemi. Myslím že těžko někoho urazí, i když možné je všechno, dle mě ve svém žánru nejlepší z nejlepších (myslím filmy o basketu, sportovních je víc stejně kvalitních) pro mě 95% ()