Pomsta mravenců (TV film)

The Hive

Charles Salmon

Scénografie:

Jon Bunker
  • Pepaa7

nee prosim už neee... já už nechci žádný vražedný mravence,vosy,švábý,hady,ryby ani nic podobného... ne i když tomu dáte nové efekty pořád to bude jen to staré ohrané klišé... Dobrý Hitchcock udělal skoro před půl století boom s tímhle žánrem ale od té doby je to furt dokola skoro každý rok minimálně 3 filmy to samé. Už to prosím nechte plavat(26.5.2013)

• Genero

Pomsta mravenců je natolik vynikající a dramaticky vystavěná podívaná, že jsem se rozhodl z kampeličky vybrat svou uspořenou libru a přepsat filmové dějiny. Protože zásadně neTroškařím, natočím hned volnou trilogii, která bude tvořit základní pilíř světové kinematografie. Svou pouť na režisérský piedestal započnu krvavým dramatem Kruté oči chvostoskoků, následovat bude roadmovie s prvky hororu Jepičí apokalypsa a dílo završím dlouho očekávaným letním blockbusterem Filcky: Reborn 3D. Bude v tom trocha sexu, trocha cestování a vždycky, když už se bude zdát, že ty malé svině opíchají vietnamskou holčičku, přijde komando statečných a skvěle vycvičených homosexuálních ekologů, kteří je promptně zlikvidují plazmovým dělem.(27.4.2012)

• Oktavianus

Mělo mě varovat, že celej look filmu byl jak z pilotního dílu Kobry 11. Ale to já ne, každou blbost musím vidět. A tak jsem přišel o hodinu a půl spánku sledováním digitálních mravenců, kteří jsou inteligentní, vytváří vlastní počítače, chtějí vlastní ostrov a vyjednávají s lidmi. No jasný, normálka. Když se ale celej mravenčí roj začne sdružovat do dlouhých, i nad vodou mávajících "rukou" včetně prstů, i zvrhlík libující si v pitomostech začne cítit nějakou čertovinu. A když pak roj mravenců vytvoří jednoho obřího mravence, nezbývá nic jiného než rezignovaný smích. A přitom mi je jasné, že filmy na stanici Prima cool začínající po půl druhý v noci nebudou nic moc. A nepoučím se.(26.5.2013)

• kinghome

Když člověk nemůže usnout, tak se tenhle film hodí. Jasně je to brutální šit ve kterém není nic, co by stálo za řeč, ale ty mravenci, který se seskupovali dohromady a byli tak prudce inteligentní se mi líbili. Alespoň jsem se zasmál. A druhá hvězda za obal DVD. Oba co tu jsou se mi dost líbí. Objektivně je to příšernej odpad, ale takhle to je za krásné dvě hvězdy.(26.5.2013)

• JohnMiller

Nič moc scenár tak isto herci. Dokopy dosť slabý Céčkový Eco horror. Avšak mravce s ultravyspelou inteligenciou ktorý pochopili že sú ako jedinci slabý tak sa formujú do chápadiel ma úplne "zničilo" tak isto aj zbrane ktoré proti nim použili. vyzeralo to ako zbraň z pc hry Portal. No to najbrutálnejšie je iba pred nami . Mravce zo seba sformovali binárni počítač ktorý prenášal dáta a komunikoval s ľudmi tak že ukazoval obrázky ako cez monitor. A nakoniec z nich vznikol obrovský super mravec.... Nič čudnejšieho som ešte nevidel.(31.5.2013)