Jeskyně smrti

Muž se probouzí hluboko v nitru jeskyně. Trpí amnézií. Nedokáže si vzpomenout na to, jak se sem dostal a ani na to, co se stalo s mužem, jehož tělo leží vedle něj. S tajemným stvořením v patách se musí vydat do tohoto podivného a fantastického světa. Chce-li se Tolbiac dostat na povrch, nemá jinou možnost, než použít REZO ZERO, tajná pozorovací stanoviště v tomto opuštěném, hřbitovu podobném dole. Vydává se na cestu veden kořeny rostliny. Příběh muže, který se někdy dozvídá pravdu z archivů opuštěných laboratoří, jež se skrývají v této podzemní síti, jindy pomocí vlastního, podivně zesíleného instinktu. (oficiální text distributora)

Morholt

Vemte podzemní jeskyni plnou vědátorských hejblat, mrskněte tam maníka, trochu mutantů, mluvící hlavy na monitorech a všechno to zamíchejte do místy viditelné tmy, ze které se čas od času ozývají roztodivné zvuky či skřeky. Hodinu a půl tím nuďte a nakonec přijďte z nějakým debilním vysvětlením, které může být vzhledem k uplynulému ději jakékoliv. V tomto případě je to závěr umělecko-ekoteroristický. 10% za sem tam povedený vizuál. ()

Mordenroth

Vzácny to kúsok z Francúzska! Zaujímavé príbehom, (takmer) dokonalé vizuálom. Pre všetkých, ktorí majú radi tak trochu "iné" filmy. 90%. ()

Terva odpad!

Epileptické záběry na začátku filmu nevěstí nic dobrého...filmového. Jo a nikdo mně k tomu nenutí, zazní v tomto snímku!! Co to je? Love story in Racoon city? Neberu to jako pokus o umělecký film, tak tedy odpad, i ta hudba byla deprimující. Úkol splněn - mise ukončena. ()

corpsy

Skvelo natočená nuda. Jeden z mnohých a mnohých snímkov, ktorý je totálne nezaujímavou a až obžersky nezáživnou produkciou utápajúcou sa v mnohých ( zrejme ) filozofických rovinách s minimom akcie a napätia. ()

mysiak

Jedno sa musí nechať...tento horor má vážne hustú atmosféru...jeho pozeranie odporúčam jedine v noci...ináč je len takým klaustrofobickým hororom...kde je akurát zaujímavý koniec ()

stration

Já fakt nevím, co si o tom myslet. Začátek velice slibný, hustá atmosféra, náznaky něčeho hrůzného, tajemného. Ale druhá polovina filmu mi příjde strašně natahovaná, pointu divák odhadne brzo a všechno se nějak zpomalí. Nechám to ještě uzrát, ale to, že jsem si už za hodinu nepamatoval, jak se to jmenuje, asi o něčem svědčí. ()

IceQueen

Po prvých 20 minútach som si vravela, že už by sa to mohlo rozbehnúť, po ďalších 20 minútach bezcieľneho, zdĺhavého pochodu hlavného hrdinu po obskúrnych priestoroch, som si začala hovoriť, že už by to aj mohlo skončiť a keď to skončilo, zistila som, že som zbytočne zabila kus nedeľnajšieho večera. To blikanie ma tiež riadne vytáčalo. ()

BoredSeal

Atmosféra a styl je OK, až ten přístup k divákovi připomíná hraní počítačové hry. Ke konci se to snahou nějak to vysvětlit bohužel trochu pokazí, chtělo by to snad nechat víc nevysvětlené než takhle zpola. Určitě je to ale v poslední době zajímavě vybočující film. ()

cariada

Absolutně nevím jak tohle mám hodnotit, za prvé na to co jsem viděl, neskutečně dlouhě a zmatené. K tomu se vše odehrává jen a jen ve tmě, tak že tam někdo neustále cvaká vypínačem a třese kamerou, tak, že máte mžitky před očima. Kdo přežije půl hodinu, zjistí, že vlastně nic neví o co jde. Pak se trochu začíná aspoň orientovat kdo je kdo, ale po další půl hodině ví to samý co po tý první - to jest kulový. A tak to pokračuje až do konce, kde sice jakýsi pokus o vysvětlení je, ale stejně z toho prd pochopíte. Ano je to ten film, který musíte vidět znova, aby jste ho možná pochopili, jenže silně pochybuju, že na to má někdo chuť znova to podstoupit, já určitě né! Já mám podobný sci-fi filmy rád, ale musí to mít náký smysl, třeba blbý, ale aspoň něco, ale tady nebylo nic. ()

Rodriguez

Tak jsem přetrpěl hoďku a půl, abych se ve finále vlastně nic podstatného nedozvěděl. Škoda :-( Potenciál filmu byl nevyužit a ten kdo ho pochopil, tak mu vřele blahopřeji. Asi sem méně nadaný a třeba v budoucnu se k němu vrátím a moje myšlenkové pochody ho vstřebají lépe. Nyní však musím konstatovat, že takovouhle hovadinu bych si na placce opravdu za ty prachy nekoupil. 10% ()

Martrix

Pochopit se dá ledasco...když tomu jde člověk vstříc. Já ten důvod roztočit mozkové závity nenašel...nemám rád filmy, které se odehrávají v takových laciných kulisách, jsem celé šedivé a akční scény jsou až srandovně sestříhané, aby nebylo vidět, že tam vlastně žádná akce neproběhla. Dokonce to není ani superšpatné, ale jen špatné...až tak zbytečné to je. ()

kosta73

Mnozí si možná lámou hlavu, co tím chtěl básník říct, ale já jsem přesvědčenej, že ani básník to neví - viz. rozhovor hlavního hrdiny s botaničkou ( nebo co to bylo ) zhruba v půlce filmu. Zmatek bez ladu a skladu v moderním slušivém kabátku, to ale stačí tak sotva na dvě hvězdičky. ()

ecceHOMMO

Je síce pravda, že spočiatku sledujete film bez toho aby ste vedeli prečo sa to vlastne deje a vlastne neviete absolútne nič len to že hlavný hrdina sa potuluje podzemím a vonkoncom to podzemie nie je bezpečné. O dosť neskôr sa dozvedáte čriepky z celku avšak podstata toho celého tkvie niekde inde. Ale pointa je až na koniec a ňou celý film dostane inú tvár. .......ale inak som mal pocit, že sa francúzi nechali inšpirovať nízkorozpočtovými nekomerčne robenými japonskými horrormi ( akurát to spravili komerčne ). Celkovo však hodnotím toto dielko veľmi pozitívne, rozhodne bolo originálne, zaujímavé, v každom prípade nepredvídateľné, po vizuálnej stránke dokonalé s pochmúrnou atmosférou..............medzi 3* a 4* ()

Raven0

Ona to není vyloženě nuda. Příběh by mohl být i zajímavý, kdyby nebyl tak šíleně rozkouskovaný a skoro až nepochopitelně nestravitelný. Vše ale spolehlivě pohřbí herecké výkony, papundeklová brnění vojáků, vtipné dialogy a pseudo-intelektuální, mnohoznačný konec s přihlouplým rádo-by poselstvím... Přímo do nebe volající blábol. PS: ani ta "temnota" není moc cool a atmosférická, spíš je na škodu. Člověk půlku filmu čumí do tmy... ()