poster

Píseň mého srdce

 • USA

  My Own Love Song

 • Francie

  My Own Love Song

Komedie / Drama

USA / Francie, 2010, 98 min

 • Aknah
  ***

  Film má potenciál, ale využil ho tak napůl. Role Renné by mohl být mnohem zajímavější, když by se víc rozebrala celá nehoda a víc život samotné Jane, či přátelství s Joeym. Takhle to byly takové chaotické útržky, mezi nimi pár dobrých scén, či vtipných momentů, ale bohužel herci, kteří mají tolik co nabídnout, tu neměli moc prostoru se ukázat.(3.8.2015)

 • Ruud36
  *

  Tento film má jeden zásadní problém – neví, co chce vlastně říct. Není to komedie, není to ani drama, není to vůbec nic. Příběh se snaží poukázat asi na to, že člověk nemá přestat věřit tomu, čemu věří, ale v tomto případě to vůbec nefunguje. Film nezachránil ani Forest Whitaker, který patří k mým oblíbeným hercům.(19.4.2011)

 • Arsenal83
  *

  Toto malo potenciál kulhavej pásomnice. Snaha o grotesku s blbou country hudbou, ale vtipy nikde, nič smiešne. A keď príde na tvrdú filozofiu tak strašiak Zellweger hovorí o hovnách. Sú tu náznaky myšlienok, ale pri tej hnusnej troske i teória strún vyzerá ako krčmový blábol. Len za pána Whitakera dávam hviezdu.(7.9.2018)

 • Jeremiah
  *****

  Chtěl bych toho tolik napsat, ale nevím kde začít. Ten film se snaží nabídnout odpověď na podstatnou otázku smyslu lidského bytí. Ukázat na to, že všude jsou lidé z nichž každý má své sny, touhy a jejich dosažení je reálné, jen si musíš za splnění svých tužeb jít.. Všude jsou lidé více či méně hodní, jen je nesmíme hodnotit podle toho jak vypadají, ale jak se chovají. Tisíc myšlenek mi víří hlavou a mám obavu, že bych je správně neventiloval. Proto napíši pouze jedno - jsem překvapen nízkým hodnocení tohoto filmu, který dle mě není vykalkulovaným útokem na city, ale pouze snahou ukázat, že i odlišné lidé mohou být vzácní. Tomu odpovídá mé hodnocení.(30.8.2019)

 • rikitiki
  *

  Nevím, jestli Renée zpívala sama nebo ji někdo nazpíval, ale zpěv to byl hezký a čistý. Zatímco zbytek filmu byl falešný jak pětník. Úplně vidím scenáristu/režiséra, jak si sedl ke stolu a začal vytvářet malebně zoufalé postavičky s přehršlí roztodivných vlastností a nějakým šrámem na duši z minula (abychom politovali úplně každého), aby je pak vrhnul na cestu, na které musí najít co? No přece vykoupení! Fuj! Laciné, absolutně neživotné. Nevěřila jsem snad ani tomu ohňostroji. Aby bezradnost scénáře vysvitla ještě více, najednou si začal vypomáhat, například ornitologickou malovanou vložkou či vnitřními komentáři k pochopení pochybného děje. SHRNUTÍ: Když se cesta za anděly zvrhne v cestu do pekel.(4.3.2019)

 • - Natáčení začalo v říjnu 2008, točilo se ve státech Louisiana a Kansas. (Varan)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace