Taylor má trable (TV seriál)

• Austrálie

Mortified

Komedie / Rodinný

Austrálie, 2006, 26x23 min

• SLOTH

nelpesi na to mserialu je ze kazdy dil jednou zkonci(14.11.2008)

• castor

Prapodivná banda mladých školáků v poměrně cynickém podání, které asi děti sledující nedělní Studio Kamarád jen tak nepoberou!!(9.1.2011)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |(21.7.2013)

• rozbris

A pak nemá naše společnost upadat.....po tomto by se i z Einsteina stál magor! Nevím co tím chtěl autor říct, ale na tohle se musí i děti dívat jen z nouze. Dívka Taylor a celá ta banda okolo je tak divná...ani nemohu najít ta správna slova. A k tomuhle úsudku mi stačily 3 díly v pátek na programu české televize.(1.11.2008)

Ja mám austrálske veci, či už pre malých alebo veľkých rád. Majú takú typickú svojskú atmosféru podľa ktorej hneď viete kde film vznikol (surfovanie) a možno trochu prikrášlené, ale otvorenejšie vzťahy medzi postavami, než je to napr. u nás. Nedostatky tohto seriálu vidím v nedotiahnutom a miestami podľa potreby pozliepanom scenári, častom a rušivom strihu a slabých hereckých výkonoch. Má sa jednať o komédiu, ale chvíľami je to tak trápne.že to pripomína paródiu na komédiu (hovoriaci králik).(12.9.2008)