Krvavá hranice

Guy Barnes

Kostýmy:

Gersha Phillips
  • Terva

Dal jsem šanci tomuto snímku díky Juniorovi, ale jeho herecké, spíše neherecké, umění v tomto snímku je příšerné. Obsahově povedené, leč špatně zpracované.(26.1.2015)

• Rhed

Gangsta brothas na mexické hranici, to tu eště nebolo. Plytký a po všech stránkách předvídatelný příběh. Prostředí a překvapivě skvělá doprovodná hudba postačí k zisku dvou bodů.(31.7.2011)

• Tommassi3

"Měl jsi pravdu, Miku, peklo potřebuje gangstery !!"(19.1.2014)

• markuc

Zajimavy namet, kteremu ale chybi zrucne zpracovani. C. Gooding Jr. neni nijak zvlast kvalitni herec a film stojici na jeho vykonu tudiz nemuze byt kvalitni. V podstate jen bezducha strilecka (konec) nebo bezduche zabery krajiny (zbytek). Chybi nejaky sjednocujici prvek, vubec jsem nejak nepochytil zamer filmaru. Proste jen slepenec "podivnych" zaberu, ktere by dohromady mely tvorit film, coz se nedeje. Hodnoceni napomaha, ze jsem predtim shledl Righteous Kill, jinak by mel jen jednu hvezdicku.(18.10.2008)

Rozpočet $5miliónovTržby za predaj DVD v USA $2,528,321 //počet predaných kusov 141,245(14.11.2009)

• - Natáčelo se v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)