Krvavá hranice

Scénografie:

Guy Barnes

Kostýmy:

Gersha Phillips

První film s touto tématikou, co jsem viděla a byla jsem příjemně překvapená. S Cubou jsem viděla jen samé komedie, takže jsem byla touto jeho rolí nadšená. Nenudila jsem se jak tady mnozí, což nechápu. Mám spíš pocit, že v dnešním uspěchaném světě nikdo nemá čas si sednout a užít film, který ubíhá pomaleji, ale přitom příjemně plynule s napjetím a očekáváním, jak tohle může dopadnout. Fakt se mi to líbila hlavně jsem byla velmi spokojená s koncem, což je pro mě důležité.(4.4.2013)

Solidni filmik, Mike Dixon (Cuba Gooding Jr.) jako clen pohranicni straze na americko-mexicke, ktery chce zapomenout na svoji minulost, a jak to tak byva, minulosti se jen tak lehce zbavit neda. Pribeh mozna trosku ohrany ale jinak bez vyhrad, delka tak akorat, herci bez vyhrad, sem tam nejaka ta kliska, ale kde dneska neni. Rozhodne spokojenost, nic prevratneho o cem se bude mluvit roky to neni ale porad je to solidni film, 3 hvezdy. PS: Gratuluji distributorum k dalsimu naprosto debilnimu pocesteni nazvu filmu. Ze by stejna "krvava parta" co vymyslela, ze Chi bi (Red Cliff) bude Krvave pobrezi?(31.8.2008)

Cuba Gooding v dalším béčku, tentokrát ale povedeném, s dobrou atmosférou a solidníma hereckýma výkonama ve vedlejší roli!! Proč se na film koukat nebo nekoukat vám neřeknu, je to béčko a takových průmysl vyrobí ročně tuny!! Jednou větou: Mám doma Oskara, roli pořádnou však nedostanu, je to divné, něco je špatně, snad v béčkovém proudu nezůstanu!!(30.1.2009)

• MM_Ramone

Prvé minúty som si myslel, že mám pred sebou zle obsadený tuctový akčný film. Pretože Cuba Gooding Jr. sa na úlohu drsného príslušníka pohraničnej stráže vôbec, ale vôbec nehodí. Na stvárnenie tejto postavy by bol ideálny povedzme Chuck Norris. Lenže ono to nebol len zle obsadený, ale aj desne stupidný film. Odkedy sa tam obaví ten smiešny černošký gang, tak to stráca úroveň s každou ďaľšou scénou. Neohrabané filmárske pokusy o navodenie akejsi rozťahanej atmosferičnosti sa tiež ani trocha nepodarili. *(9.3.2009)

• markuc

Zajimavy namet, kteremu ale chybi zrucne zpracovani. C. Gooding Jr. neni nijak zvlast kvalitni herec a film stojici na jeho vykonu tudiz nemuze byt kvalitni. V podstate jen bezducha strilecka (konec) nebo bezduche zabery krajiny (zbytek). Chybi nejaky sjednocujici prvek, vubec jsem nejak nepochytil zamer filmaru. Proste jen slepenec "podivnych" zaberu, ktere by dohromady mely tvorit film, coz se nedeje. Hodnoceni napomaha, ze jsem predtim shledl Righteous Kill, jinak by mel jen jednu hvezdicku.(18.10.2008)

• - Natáčelo se v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)