Na konci tunelu

• Argentina Al final del túnel (více)

Počítačový expert Joaquin (Leonardo Sbaraglia) je trvalo pripútaný na vozík. Väčšinu času trávi v pivnici svojho honosného sídla opravami elektroniky, ked' jedného dňa započuje spoza steny podivné zvuky a hlasy. Ukáže sa, že na druhej strane kope skupina chlapíkov tunel do banky v jeho ulici. V hlave mu blysne plán, ako im lúpež prekaziť a sám sa obohatiť. Avšak má to háčik, ktorý mu dobre premyslenú akciu môže prekaziť: je ním jeho nájomníčka Berta (Clara Lago) so svojou malou dcérkou Betty (Uma Salduende), ktorá od svojich štyroch rokov tajomne neprehovorila. (sochoking)

wowylgu313

Takzvaně předkrm a hned po něm může začít nějaký opravdu kvalitní film. Takhle, nebylo to úplně špatný.... Ve většině okamžicích si to drží takový ten hezký průměr. O dramatické scény/situace se to snaží co to jen jde. Bohužel to tlačí a tlačí a v závěru to nic moc nevytlačí. Na Španělsko přijatelné. Příběh opět průměrný. Nejhorší zde byla ta oči trhající "nerealistická" scéna. Např. : "dvě rány kladivem do podlahy a tadá díra je na světě. Dvě rány palicí do zdi mezi barákem a bankou a tadá díra je na světě. Jooo kdyby to mlátil Arnold tak ok! Ale tady ty bomby jede vozíčkář ... :D víceméně průměrný filmek s průměrným příběhem a průměrným hereckým výkonem, dávám 45-50% ... ()

moriero

Po La cara oculta další výtečná španělská záležitost s Clarou Lago. Amíci by z takové béčkové zápletky uklohnili jen další béčkový film. Španělé na to jdou ale od lesa. Každý dílek příběhu je tak nějak plnokrevný a tíživě napínavý. A absurdní brutalita násilí na vás dolehne jaksi zpětně, kdy ve vás ještě doznívají příjemné pocity z předchozího záběru. Skvělé. Prostě tleskám. Za mě poctivých 99%. P.S. Ta dlouhá sexy striptýzová scéna, během které se událo víc věcí najednou, mě úplně rozložila na molekuly. ()

Perunwit

Mělo to potenciál. Podobných a zároveň kvalitně zpracovaných kousků je, jako šafránu. Hlavní hrdina se ale celou dobu chová. jako totální k*kot a slečna tanečnice jako k*kotka. Interiéry slušné. Exteriéry nejsou žádné, krom interesantní chvilky na terase. Ta mě přinutila mě zamyslet se, jestli nemůže být nekdy fofr křeslo výhodou. Jen scénář s postupující stopáží začne vrstvit pitominy. Důležité však je, aby se i hodnota vašeho promile vrstvila a pak je to na odreagování naprosto OK. 65%. ()

PTuranyi

Pokus Argentínsko-španielskej produkcie vytvoriť thriller o chlapíkovi, ktorý prekazí bankovú lúpež partii zločincov tak úplne nevyšiel. Nápad je to výborný, ale žiaľ nedarí sa im vybudovať dostatočne napínavú atmosféru. Neviem povedať, či je na vine produkcia alebo herci, ktorí mimochodom nehrajú zle. Príbeh je vymyslený celkom dobre a všetky "náhody" do seba zapadajú. Mnoho z toho sa už dalo vidieť v iných filmoch a lepšie. Napriek tomu stojí za videnie. 70% ()

Ja.Malachi

tak ..hoodne dobrý film.:)..prekvapivo...už sa dávno nestalo aby som nepoužíval rýchlo posun.:)..na tie *-**-hodnotenia nehladte a kuknite si to ...možno vás to prekvapí .:) ()

Awer

Si člověk hodinu říká, že ten tunel zas takový mystérium nebylo a ten film je vlastně o ničem a to mu umožní, aby ho překvapilo, jakmile se to s něčím vytasí a chytne ho to. OK, já vlastně pořád nechápu, proč si B+B musely pronajmout ten pokoj a riskovat spojitost s místem, ale dejme tomu... A pokud tohle akční zjednodušení dáme tomu, je celkovej dojem jednoznačně pozitivní. Dobře zahraný, dobře vybraný herci a jak podotknuto, autentická gradace děje, což je u tohohle žánru rozdíl mezy nebesy a peklem. ()

Accuphose

Je to trošku pohádka, něco funguje, něco ne, ale rozumím, že ten scénář je komplikovaný. Každopádně výkony herců bezvadný. Jen to na mě neudělalo tak silný dojem, abych toužil po tom, vidět to znovu. Nicméně se mi to líbilo a Clara je sladká sama o sobě :-) ()

Modeman123

Teda ne, že byste se po tomhle filmu báli jít v noci na hajzl a radši si vedle postele schovávali prázdné pet lahve, ale... originální filmeček, řemeslně dobře natočenej, zvraty (nikoliv zvratky) v dějové lince. ()

as-minor

Atmosfericky výborne vyskladaný thriller, ktorý mal trochu zvláštne depresívny a pomalý nástup. Následne však tlak na diváka eskaloval až k postupnému záverečnému “klimaxu”. Režisér výborne pracoval aj s množstvom filmových situačne náhodných zvratov, ktoré dokázala hlavná postava využiť v svoj prospech (napr. stratené hodinky “Leváka”). Takisto je tu trochu zakomponovaný psychologicko morálny rozkol hlavnej postavy pri riešení určitých situácií, avšak našťastie nie s nadbytočným afektom, čo dodáva filmu takú realistickejšiu a “ľudskejšiu” príchuť. ()

dati

videné 21/04/18 na cinemaxe.. vynikajúci náklad napätia, vzrušenia, fešnej ústrednej dvojice a mimoriadne škaredého dievčaťa, ktoré radšej mlčí.. niekoľko nezabudnuteľných scén a dôkaz, že aj odpočúvanie dokáže človeku zachrániť život a iným zasa zničiť.. ()

Konev

Opravdu napětí od začátku až do konce. Málem jsem se počůral, jak se mi nechtělo odtrhnout. Postupná gradace napětí až do závěrečného finále. Jen se divím, že ten herec při té spotřebě cigaret ještě žije ☺ ()

Festival argentinského filmu v Lucerně

Festival argentinského filmu v Lucerně

25.10.2017

Už tradičně na konci října se filmoví diváci dočkají dalších novinek jihoamerické provenience. Od 26. 10 do 30. 10. se v pražském kině Lucerna koná 6. ročník festivalu argentinského filmu CINE… (více)