Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

pajapeta

Broderick je určitě schválně nemastnej-neslanej chytrej zoufalec, každýho musí štvát. Mě taky štve. Tyhle komický figury se ne vždycky povedou. Žádnej div, že od něj odešla. Megyna standartní nadprůměr, celkově zaujalo, že jako čekáš, kdo s kým nakonec skončí. Docela legrační, netrapné, neurazí. ()

Lonelybiker

Zatímco Meg Ryan vypadá v tomhle filmu asi nejlépe ze všech svých rolí, Matthew Brodericka jakoby vytáhli z popelnice, nechali ho porvat se s Godzillou a navlíkli do hadrů bezdomovce. ()

Sejkorka

Začátek se blížil 3* , postupem času obrat a konec na odpad. Průměr 1*, ani oblíbená Meg to nevytrhne. Asi po 10 minutách jsem si uvědomil, že jsem to už viděl a nic moc, ale dokoukal jsem, což byla chyba. Víc asi nemá cenu hodnotit. Jen to, že přeci jen špičková je scéna, kdy Sam a Maggie dabují Antona a Lindu při přenosu z protějšího bytu. ()