Propadlí lásce

Jeffrey Silver

Elizabeth Kling

Scénografie:

Robin Standefer

Zaujímavá romantická komédia, bohužiaľ s očakávaným koncom... Aj keď to vyzeralo všelijako, ale prekvapenie sa nekonalo. Oceňujem ale fakt, že to nebola klasická romantika podľa typickej šablóny, ale zápletku to malo vynikajúcu, vlastne aj dej dokázal človeka udržať v očakávaniach až do úplného konca. Pekne tu boli načrtnuté medziľudské vzťahy - túžba po návrate stratenej Lásky, ale aj túžba po pomste kvôli nečakanému rozchodu. Celkovo to však spravilo výborný dojem, a veľkým plus bol aj humor použitý v rôznych situáciach, a samozrejme aj celková pointa zobrazených vzťahov. Takže to bola jedna z tých lepších romantických komédii, hoci ten koniec nemusel byť až taký happyendový - ale aspoň to spravili štýlovo a nebolo to až také klišé. Je to tak na rozhraní 3 / 4 hviezdičky...(6.4.2013)

Skvělá romantická komedie ze starý školy, která hodně připomíná typické kusy z filmografie Meg jako Francouzký Polibek či Láska Přes Internet.Je to kýčovité, je to předvídatelné, ale je to skvěle zahrané, zábavné a upřímné.Na nedělní dopolko nesmrtelná klasika, která má neuvěřitelně silné scény, v rámci žánru nadprůměr, 80% a Ryanová byla prostě nejvíc sexy bitch ze všech.(12.2.2013)

“Když jsem byla malá, můj táta měl pejska. Najednou zeslábl a táta s ním šel k veterináři. Doktor zjistil, že jde o larvy a že jich pes má plnej zadek. Řekl, že se nedá nic dělat. Že larvy v těle porostou a že toho našeho hodnýho psa nakonec zevnitř zaživa sežerou. Chtěl ho uspat, protože to zvíře bylo dost starý … Ale táta to nedovolil – odvezl ho domů, položil ho do postele, sáhl do něj a vlastníma rukama z něj potom vytahoval jednoho červa za druhým! Trvalo to celou noc. Ale dostal i posledního. Pes mého tátu přežil … To je láska Same.“ --- Film o tom, co je jeden člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby získal zpět svoji ztracenou lásku a taky o tom, co je druhý člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby se za svoji ztracenou lásku pomstil …(27.1.2009)

Řekl bych, že Propadlí lásce je taková klasika v podání Meg Ryan. Její gagy, střeštěnost, roztomilost, půvab, to vše v tomhle snímku najdete dosytosti. Asi tomu ještě něco chybělo k další hvězdě, ale co, na tohle se podíváte vždycky rádi. Příběh spojení sil dvou "odkopnutých" duší, které se samozřejmě dají dohromady, je sice předvídatelný, ale každou romantickou duši určitě potěší.(11.7.2011)

Kdyby mne dívka mých snů opustila s francouzským kuchařem/modelem, tak bych to vzal jako vyrovnaný chlap. Prostě bych prodal veškerý movitý i nemovitý majetek, nakoupil bych poslední výstřelky špionážní techniky a k tomu nějaký ten raketomet na závěrečný souboj. Já zkrátka Samovi rozumím a tak si tuto story dvou šmírujících kazišuků dokážu čas od času užít, i když je to spíše příjemná než nějak výjimečná podívaná.(1.3.2015)

• - Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

• - Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)