Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

(více)

Recenze (104)

MM11 

všechny recenze uživatele

Film jen a pouze pro příznivce Meg Ryanové. Palec se sice dá zdvihnout za Mathewa Brodericka a zajímavé lokace (kameraman Andrew Dunn to má v ruce), ale začne padat při pomyšlení na slabý scénář, takřka úplně odprostěný od humoru. Film se vyhíbá přílišnému moralizování, jenže ta neoriginálnost prostě převáží. Ortel - Dá se to, pro mě každopádně jen dvě. ()

Svadbos 

všechny recenze uživatele

Temná, spletitá komédia má svoje momenty a sympatických hrdinov, ale vážne narušený charakter Meg Ryan je ťažké si obľúbiť. Je to režisérsky debut herca-producenta Griffina Dunneho. Jeho slávny otec, Dominick Dunne , vo filme hrá reštauračného kritika. ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// S.T.A.L.K.E.R.: Addicted to Love - a ne, není to nový mód ke známé hře. Je to starý film, kterým jsem po letech oprášil VHS přehrávač zrovna když jsem měl náladu na nějakou pitomost. A ona to byla pitomost, ne že né.. ale! byla to vtipná, milá a zábavná pitomost. Říkal jsem si, že ten film okomentuji cynickou definicí lásky přímo z filmu, ale pak bych nemohl říct všechno tohle ostatní, takže kdo bude mít zájem, definici si najde (doporučuji, mluví se v ní o tahání červů ze zadku) a pro ty ostatní, láska je... "znáte to, když žijete svůj život a máte neustále pocit, že v něm něco chybí, že je prázdný. Láska je to, co tohle prázdné místo zaplní." A rádoby drsná Meg Ryan s tím sympatickým týpkem co hrál v Godzille tohle moudro celkem roztomile tu hodinu a půl rozvádějí zatímco chudáci od naproti pikaji za své hříchy. Bavilo mě to moc :) - 80% ()

baruss 

všechny recenze uživatele

Tento film som videl prvý krát v roku 2000 a je to zrejme jediná romantická komédia ktorej som dal prednosť pred futbalom. Pamätám si to presne Nemecko - Portugalsko ME 2000... Nedokázal som prepnúť naspäť na ten futbal... A to na romantické komédie niesom a ani som nikdy veľmi nebol.... Možno bude tajomstvo úspechu aj v tom, že tento film je oveľa viac romantický triller ako komédia... Film veľmi podarený a nápaditý... Už len to že sa mu podarilo vytlačiť futbalové ME z môjho rebríčka si zaslúži 5 hviezd : )) ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Už jen netradiční zápletkou nadprůměrná romantická komedie, ve které mdlou hlavní dvojku Broderick–Preston totálně válcuje netradičně akční a zábavná Meg Ryan jako hláškující, škodolibá a místy až cynická mstitelka. Úvodní dalekohledová scéna výborná, zbytek spíš zábavný než sladce romantický, což je v tomto případě povahový klad. Nechybí tomu jiskra a Meg je ve své možná nejlepší komediální roli neodolatelně zábavná i okouzlující dostatečně na to, aby celý film udržela nad průměrem. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (4)

  • Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)

Reklama

Reklama