VOD (1)

Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

MM11

Film jen a pouze pro příznivce Meg Ryanové. Palec se sice dá zdvihnout za Mathewa Brodericka a zajímavé lokace (kameraman Andrew Dunn to má v ruce), ale začne padat při pomyšlení na slabý scénář, takřka úplně odprostěný od humoru. Film se vyhíbá přílišnému moralizování, jenže ta neoriginálnost prostě převáží. Ortel - Dá se to, pro mě každopádně jen dvě. ()

Svadbos

Temná, spletitá komédia má svoje momenty a sympatických hrdinov, ale vážne narušený charakter Meg Ryan je ťažké si obľúbiť. Je to režisérsky debut herca-producenta Griffina Dunneho. Jeho slávny otec, Dominick Dunne , vo filme hrá reštauračného kritika. ()

dO_od

// S.T.A.L.K.E.R.: Addicted to Love - a ne, není to nový mód ke známé hře. Je to starý film, kterým jsem po letech oprášil VHS přehrávač zrovna když jsem měl náladu na nějakou pitomost. A ona to byla pitomost, ne že né.. ale! byla to vtipná, milá a zábavná pitomost. Říkal jsem si, že ten film okomentuji cynickou definicí lásky přímo z filmu, ale pak bych nemohl říct všechno tohle ostatní, takže kdo bude mít zájem, definici si najde (doporučuji, mluví se v ní o tahání červů ze zadku) a pro ty ostatní, láska je... "znáte to, když žijete svůj život a máte neustále pocit, že v něm něco chybí, že je prázdný. Láska je to, co tohle prázdné místo zaplní." A rádoby drsná Meg Ryan s tím sympatickým týpkem co hrál v Godzille tohle moudro celkem roztomile tu hodinu a půl rozvádějí zatímco chudáci od naproti pikaji za své hříchy. Bavilo mě to moc :) - 80% ()

baruss

Tento film som videl prvý krát v roku 2000 a je to zrejme jediná romantická komédia ktorej som dal prednosť pred futbalom. Pamätám si to presne Nemecko - Portugalsko ME 2000... Nedokázal som prepnúť naspäť na ten futbal... A to na romantické komédie niesom a ani som nikdy veľmi nebol.... Možno bude tajomstvo úspechu aj v tom, že tento film je oveľa viac romantický triller ako komédia... Film veľmi podarený a nápaditý... Už len to že sa mu podarilo vytlačiť futbalové ME z môjho rebríčka si zaslúži 5 hviezd : )) ()

nash.

Už jen netradiční zápletkou nadprůměrná romantická komedie, ve které mdlou hlavní dvojku Broderick–Preston totálně válcuje netradičně akční a zábavná Meg Ryan jako hláškující, škodolibá a místy až cynická mstitelka. Úvodní dalekohledová scéna výborná, zbytek spíš zábavný než sladce romantický, což je v tomto případě povahový klad. Nechybí tomu jiskra a Meg je ve své možná nejlepší komediální roli neodolatelně zábavná i okouzlující dostatečně na to, aby celý film udržela nad průměrem. ()

• Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)