Propadlí lásce

Jeffrey Silver

Elizabeth Kling

Scénografie:

Robin Standefer

Jedna hviezda navyše za Ryankine očné tieňe, skutočne jej pristanú a inokedy pôsobí skôr za takú šedú myšku. Inak scenáristi na poli romantickej komédie už vážne nevedia, čo vymyslieť a námet tohto filmu je aj napriek zdanlivej originalite iba varenie z vody. Dobre, film som videl aj dávnejšie a vtedy sa mi páčil viac, a možno je teda určený buď nevyliečiteľným romantikom/romantičkám, alebo zatiaľ vekom menej citovo vyzretým osobám. To úplne vážne, bez urážky.(5.11.2015)

• cross

Meg Ryan je sice vždy od pohledu neuvěřitelně sladká, ale role pomstychtivé zhrzelé partnerky jí přeci jen až tak nesedí. Film se většinou velice těsně pohybuje na hraně 'šaškárny' a milostné vzplanutí mezi hlavními představiteli je jakoby úplně vytržené z děje.Když připočtu ještě absenci vtipů, vychází mi pouze podprůměrná podívaná.(19.11.2002)

Skvělá romantická komedie ze starý školy, která hodně připomíná typické kusy z filmografie Meg jako Francouzký Polibek či Láska Přes Internet.Je to kýčovité, je to předvídatelné, ale je to skvěle zahrané, zábavné a upřímné.Na nedělní dopolko nesmrtelná klasika, která má neuvěřitelně silné scény, v rámci žánru nadprůměr, 80% a Ryanová byla prostě nejvíc sexy bitch ze všech.(12.2.2013)

Podívala jsem se na to, protože nic lepšího zrovna nedávali a měla jsem zrovna čas, ale nakonec se mi to docela líbilo. Meg Ryan vážně bývala královna romantických filmů, i když tady má trošku netradiční roli a byla úžasně nalíčená, mnohem výrazněji než obvykle. Děj byl na romantický film docela netypický a rozuzlení celkem zajímavé. Akorát konec byl docela natažený a už bylo jasné, jak to dopadne a člověk jen čekal, jak to udělají. Nicméně 3*, byl to celkem pěkné.(27.3.2011)

Kdyby mne dívka mých snů opustila s francouzským kuchařem/modelem, tak bych to vzal jako vyrovnaný chlap. Prostě bych prodal veškerý movitý i nemovitý majetek, nakoupil bych poslední výstřelky špionážní techniky a k tomu nějaký ten raketomet na závěrečný souboj. Já zkrátka Samovi rozumím a tak si tuto story dvou šmírujících kazišuků dokážu čas od času užít, i když je to spíše příjemná než nějak výjimečná podívaná.(1.3.2015)

• - Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

• - Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)