poster

Propadlí lásce

 • USA

  Addicted to Love

 • Slovensko

  Posadnutí láskou

 • Slovensko

  Oddaní láske

 • Velká Británie

  Addicted to Love

Komedie / Romantický

USA, 1997, 100 min

Režie:

Griffin Dunne

Scénář:

Robert Gordon

Kamera:

Andrew Dunn

Producenti:

Jeffrey Silver

Střih:

Elizabeth Kling

Scénografie:

Robin Standefer
(další profese)
 • Chandell
  ****

  “Když jsem byla malá, můj táta měl pejska. Najednou zeslábl a táta s ním šel k veterináři. Doktor zjistil, že jde o larvy a že jich pes má plnej zadek. Řekl, že se nedá nic dělat. Že larvy v těle porostou a že toho našeho hodnýho psa nakonec zevnitř zaživa sežerou. Chtěl ho uspat, protože to zvíře bylo dost starý … Ale táta to nedovolil – odvezl ho domů, položil ho do postele, sáhl do něj a vlastníma rukama z něj potom vytahoval jednoho červa za druhým! Trvalo to celou noc. Ale dostal i posledního. Pes mého tátu přežil … To je láska Same.“ --- Film o tom, co je jeden člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby získal zpět svoji ztracenou lásku a taky o tom, co je druhý člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby se za svoji ztracenou lásku pomstil …(27.1.2009)

 • lennyd
  ***

  Astronom Sam (Matthew Broderick) kromě svých hvězd nade vše miluje svoji dívku, Lindu (Kelly Preston). Jednou mu odjede do New Yorku, a zůstane po ní jen dopis, že si našla někoho jiného. Sam se za ní okamžitě vydává, nastěhuje se do sousedního domu a ve dne v noci ji i jejího nového přítele sleduje. Jednoho dne dostane zvláštního spolubydlícího - dívku (Meg Ryan) kterou opustil její přítel právě kvůli Lindě ... mají tedy společný cíl - rozbít nový vztah Lindy a Antona.... "Standardní" romantické komedie se všemi základními postupy (bohužel i včetně toho, že víte jak to celé skončí pár minut po začátku). Nicméně je to příjemná podívaná, kde trošku ze svých obvyklých rolí vystupuje Meg Ryan (v roli drsné motoristky). I ostatní hlavní hrdinové podávají ucházející herecké výkony (Matthew jako obvykle vykuleně kouká, Francouz Tchékyho Karya je také dost dobrej). Příjemná podívaná pro večer s vaší drahou polovičkou...(4.8.2004)

 • vesper001
  ***

  Hlavním problémem je Matthew Broderick. Nemůžu si pomoct, nikdy v něm nedokážu vidět chlapa, ale jen retardované morče. Tady hraje dalšího zoufalce, tentokrát se šmíráckou obsesí a patologickou fixací na astronomii, astrologii, sušené žrádlo a jednu libovou roštěnku. Naštěstí je tu Meg Ryan, protože jinak by tahle vypečená pomsta nebyla sladká, ale k pos… lání do odpadu.(5.11.2015)

 • hellstruck
  **

  Určitě je to docela originálně pojatá romantika,ale mě osobně to moc nebralo. Obsazení je pro mne celkem tragické;Meg Ryan jako neherečka,nesympatický Broderick a o zbytku ani nemluvě..Že bych celou dobu napjatě seděla u televize a fandila dvoum hlavním protagonistům,aby se dali dohromady,to se říct taky nedá, romanticky vás to taky moc nenaladí,humor jak tři.. uff. Docela průšvih,ale párkrát jsem se zasmála a za ten pokus ty dvě hvězdy dám:)A to jsem ještě zapomněla připsat tu předvídatelnost..(13.11.2011)

 • Anderton
  ***

  Jedna hviezda navyše za Ryankine očné tieňe, skutočne jej pristanú a inokedy pôsobí skôr za takú šedú myšku. Inak scenáristi na poli romantickej komédie už vážne nevedia, čo vymyslieť a námet tohto filmu je aj napriek zdanlivej originalite iba varenie z vody. Dobre, film som videl aj dávnejšie a vtedy sa mi páčil viac, a možno je teda určený buď nevyliečiteľným romantikom/romantičkám, alebo zatiaľ vekom menej citovo vyzretým osobám. To úplne vážne, bez urážky.(5.11.2015)

 • - Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)

 • - Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace