Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pro mladého úspěšného astronoma Sama je láska jeho milované Lindy víc než všechny vesmírné objevy. Není proto příliš nadšen, když se dívka rozhodne odjet na dva měsíce do New Yorku. V den, kdy se má vrátit, však dorazí pouze dopis, v němž mu oznámí, že si našla nového přítele. Sam se za ní okamžitě vydá, odhodlán získat ji zpět. Nastěhuje se na opuštěnou půdu naproti bytu, v němž Linda žije s Francouzem Antonem. Nechá si z hvězdárny poslat zařízení, díky němuž si promítá na stěnu zvětšený obraz dění v protějším bytě, a pečlivým pozorováním a pomocí různých grafů a výpočtů dojde k závěru, že se milenci brzy rozejdou, protože jsou každý jiný. Jednoho dne se na půdě objeví Antonova bývalá přítelkyně, rázná Maggie. Nechce muže získat zpět, jen se mu pomstít, a přes Samovy protesty se na půdu také nastěhuje. Přes počáteční spory se nakonec dohodnou na vzájemné pomoci. Nejprve Antonovi ukradnou kreditní kartu a vybílí mu konto, potom připraví plán, jak Lindu přesvědčit, že je jí Anton nevěrný. Sam se navíc vetře do jeho restaurace jako umývač nádobí a s pomocí několika švábů dosáhne toho, že hygienik restauraci zavře. Ani tento drsný krok však nevede k rozchodu milenců, což mstitelé těžce nesou. Sice se jim nakonec podaří dvojici rozeštvat a Linda se rozhodne vrátit k Samovi, ten však cítí, že něco je jinak. (TV Nova)

(více)

Recenze (105)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdyby mne dívka mých snů opustila s francouzským kuchařem/modelem, tak bych to vzal jako vyrovnaný chlap. Prostě bych prodal veškerý movitý i nemovitý majetek, nakoupil bych poslední výstřelky špionážní techniky a k tomu nějaký ten raketomet na závěrečný souboj. Já zkrátka Samovi rozumím a tak si tuto story dvou šmírujících kazišuků dokážu čas od času užít, i když je to spíše příjemná než nějak výjimečná podívaná. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Určitě je to docela originálně pojatá romantika,ale mě osobně to moc nebralo. Obsazení je pro mne celkem tragické;Meg Ryan jako neherečka,nesympatický Broderick a o zbytku ani nemluvě..Že bych celou dobu napjatě seděla u televize a fandila dvoum hlavním protagonistům,aby se dali dohromady,to se říct taky nedá, romanticky vás to taky moc nenaladí,humor jak tři.. uff. Docela průšvih,ale párkrát jsem se zasmála a za ten pokus ty dvě hvězdy dám:)A to jsem ještě zapomněla připsat tu předvídatelnost.. ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// S.T.A.L.K.E.R.: Addicted to Love - a ne, není to nový mód ke známé hře. Je to starý film, kterým jsem po letech oprášil VHS přehrávač zrovna když jsem měl náladu na nějakou pitomost. A ona to byla pitomost, ne že né.. ale! byla to vtipná, milá a zábavná pitomost. Říkal jsem si, že ten film okomentuji cynickou definicí lásky přímo z filmu, ale pak bych nemohl říct všechno tohle ostatní, takže kdo bude mít zájem, definici si najde (doporučuji, mluví se v ní o tahání červů ze zadku) a pro ty ostatní, láska je... "znáte to, když žijete svůj život a máte neustále pocit, že v něm něco chybí, že je prázdný. Láska je to, co tohle prázdné místo zaplní." A rádoby drsná Meg Ryan s tím sympatickým týpkem co hrál v Godzille tohle moudro celkem roztomile tu hodinu a půl rozvádějí zatímco chudáci od naproti pikaji za své hříchy. Bavilo mě to moc :) - 80% ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Teraz ma pozorne počúvaj – vráti sa k tebe len ak ju jeho ejakulácia odhodí do tvojho okna.“ Prekvapivo drzé a vtipné. Rozkošná (aj na motorke a v prilbe) Meg Ryanová je kráľovná americkej romantickej komédie (KEĎ HARRY STRETOL SALLY, BEZSENNÉ NOCI V SEATTLI, FRANCÚZSKY BOZK), ale POSADNUTÍ LÁSKOU nie je taká "čistá" romantická komédia, než akou sa zdá byť. Zaskočí triezvosťou a osviežujúcou škodoradosťou. Takže komu z vás sa lepia ústa od všetkých tých presladených ľúbostných cukríkov z nemeckej produkcie, príde si na svoje a tentokrát je dokonca v pohode aj Matthew Broderick. Tím dotvára sympatický "konkurenčný“ pár Tchéky Karyo (lovec z MEDVEĎA) a Kelly Prestonová (JERRY MAGUIRE). Ak máte radšej drsnejšie romantiky (neskôr napr. ANIMÁLNA PRÍŤAŽLIVOSŤ s Hughom Jackmanom), prídete si na svoje. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Typická romanťárna na kterou se dobře dívá. Zpříjemňují jí Meg a Matthew a Tchéky, který je Turek a zahrál si tu Francouze Antona, který je podle Sama - muže z mléčné dráhy ( Matthew ) Bůh, později jen Bůžek. Francouzský Superman, jak o sobě tvrdí, narazí na spousty překážek, od své bývalé snoubenky a bývalého přítele Sama své přítelkyně, které ho mají zničit a poslat na dno. V mnoha chvílích mě až Antona bylo líto, ale nakonec vše..... ()

Galerie (40)

Zajímavosti (4)

  • Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

Reklama

Reklama