poster

Propadlí lásce

 • USA

  Addicted to Love

 • Slovensko

  Posadnutí láskou

 • Slovensko

  Oddaní láske

Komedie / Romantický

USA, 1997, 100 min

Režie:

Griffin Dunne

Scénář:

Robert Gordon

Kamera:

Andrew Dunn

Producenti:

Jeffrey Silver

Střih:

Elizabeth Kling

Scénografie:

Robin Standefer
(další profese)
 • korbitch22
  ****

  Skvělá romantická komedie ze starý školy, která hodně připomíná typické kusy z filmografie Meg jako Francouzký Polibek či Láska Přes Internet.Je to kýčovité, je to předvídatelné, ale je to skvěle zahrané, zábavné a upřímné.Na nedělní dopolko nesmrtelná klasika, která má neuvěřitelně silné scény, v rámci žánru nadprůměr, 80% a Ryanová byla prostě nejvíc sexy bitch ze všech.(12.2.2013)

 • hellstruck
  **

  Určitě je to docela originálně pojatá romantika,ale mě osobně to moc nebralo. Obsazení je pro mne celkem tragické;Meg Ryan jako neherečka,nesympatický Broderick a o zbytku ani nemluvě..Že bych celou dobu napjatě seděla u televize a fandila dvoum hlavním protagonistům,aby se dali dohromady,to se říct taky nedá, romanticky vás to taky moc nenaladí,humor jak tři.. uff. Docela průšvih,ale párkrát jsem se zasmála a za ten pokus ty dvě hvězdy dám:)A to jsem ještě zapomněla připsat tu předvídatelnost..(13.11.2011)

 • pakobylka
  ***

  ----- "Nemůžeš si vybrat, koho budeš milovat - ani co jsi zač." ----- Nadprůměrně hravá, lehce nekorektní, přiměřeně vyzývavá, leč taktéž maličko předimenzovaná pomsta, která se velice usilovně pokouší o jakousi rozverně naladěnou romantiku … na troskách dvou rozpadlých vztahů … v jednom rozpadlém (nebo spíš rozpadajícím se) domě. Někdy překvapivě zábavná, jindy dle očekávání trochu přes čáru … a v takových okamžicích se její styl humoru poněkud míjí účinkem. 3* za originalitu … za upřímnou snahu o oživení žánru.(5.11.2015)

 • vesper001
  ***

  Hlavním problémem je Matthew Broderick. Nemůžu si pomoct, nikdy v něm nedokážu vidět chlapa, ale jen retardované morče. Tady hraje dalšího zoufalce, tentokrát se šmíráckou obsesí a patologickou fixací na astronomii, astrologii, sušené žrádlo a jednu libovou roštěnku. Naštěstí je tu Meg Ryan, protože jinak by tahle vypečená pomsta nebyla sladká, ale k pos… lání do odpadu.(5.11.2015)

 • gabin(a)
  ****

  Dala bych tři a půl, ale za prvé to nejde a zadruhé je film tak roztomilý, že ráda zaokrouhlím nahoru, zvláště za Tcheky Karya v sádře drbajícího se o sloup. Na první zkouknutí mě film okouzlil, pak jsem ho s nadšením shlédla podruhé, potřetí už tak na půl voka a teď ho v TV dávají tak často, že už se ani nedívám vůbec......Obávám se, že takto dopadne i Přes palubu s Goldie Hawn.(21.5.2010)

 • - Slávny otec režiséra, Dominick Dunne, hrá vo filme reštauračného kritika. (Svadbos)

 • - Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace