Grizzly: Pomsta šelmy

(TV film)

Skupinka čtyř kamarádů – Wes, Sean, Ritch a Lauren –, kteří právě s úspěchem udělali maturitu a také ji řádně zapili, se vydá na výlet. Kohosi napadne, že by mohli jet na místo zvané Grotto, kam je zakázaný vstup. Mladíci se pro nápad ihned nadchnou, jen Lauren se nezdá. Nakonec ale i ona souhlasí... Když přijedou na místo, všude visí cedule o zákazu vstupu. Čtveřice jich nedbá a velkou rychlostí brázdí prašné cesty parku. Pak auto do něčeho nečekaně narazí a skončí v křoví. Otřesená Lauren se vydrápe z havarovaného vozidla a spatří na cestě usmrcené mládě medvěda grizzlyho. Sean navrhuje, aby co nejrychleji odjeli, protože matka bude určitě nablízku. A nepochybně se rozzuří. Z lesa už se ozývají znepokojivé zvuky... (TV Prima)

joxerveliky odpad!

Doporučuji pouze v případě, že se chcete zasmát a nebo nemůžete usnout. Příšernej scénář, ještě hůř zahranej, dementní postavy a ještě dementnější dialogy, nesmyslně dlouhý a nic neříkající scény, snímky medvěda převzaty z dokemntárního filmu o přírodě, litry červené barvy nacákané na objektiv kamery, nervy-drásající scény (Jako například když se vytahuje jeep pomocí navijáku do stráně a nikdo neví, jestli to stromeček nahoře unese, nebo ne. Nebo když chlapec utíká deset minut lesem a kdykoliv, ale opravdu kdykoliv ho může z nenadání napadnout medvěd!). Logiku tenhle (prý thriller) postrádá téměř všude. Nejhorší na tom všem je, že jsem opravdu u filmu usnul a teď nevím, jak to vlastně dopadlo? ()

Jason13 odpad!

Koukal sem na to chvíli v TV, nechtěl věřit svým očím a skoro mě to až rozčílilo.. Pak jsem tady zjistil, že "pan režisér" má na kontě kromě tohohle vtipu taky Zabijáky ze střední (další WTF film, který jsem bohužel viděl) a ještě minimálně 20 podobně kvalitních snímku. Zřejmě jediný co v jeho kariéře za něco stojí (pro určitej okruh diváku) je Puppet Master. Ale ten zbytek?? Kdo mu to ku*va platí?? Po natočení týhle grizzloviny by si sám měl filmařinu zakazát! ()

M+M odpad!

Děcka se snažily tolik co jim scénář předepsal a míša byl moc krásný. Ale konec ten byl nejlepší, takový bych opravdu nečekal. A ještě abych nezapomněl ať žije červený cákanec na obrazovce! Uáááááááááááááááááááá! ()

Phillippus odpad!

No, horší film som ešte asi ani nevidel. Pár záberov zo zoo a neskutočne imbecilné správanie "hrdinov". SPOILER (aj keď pochybujem, že si to sami nedomyslíte)- Ked sa vám podarí zavrieť medveďa do chatrnej barabizne, pár lát (akože dvere) ho určite zdrží natoľko, aby ste mali čas objímať sa, 100 krát povedať, už je potom a ešte si vychádzkovým krokom odkráčať. A keď už sa zvalíte na zem, najlepšie je pol hodiny prekrikovať sa zmizni!- nie, nenechám Ťa tu- nie, zmizni, zatiaľ čo sa napenený medveď blíži, aby vám zacákal obrazovku červenou farbou. ()

boulala odpad!

Když jsem to viděl, nevěřil jsem vlastním očím. Nechápu, že to zde není hodnoceno jako naprostý vrchol odpadu. Mám velice rád film Medvěd, kde je motiv medvědů a jejich přírodního prostředí dotažen ke skvělé podívané. Tohle byl ale naprostý opak a režisér si asi dělal srandu. Jako sarkastická parodie na thriller s medvědem 40%, jako thriller odpad odpadů. ()

uprchlice

Film postrádá vše. Herecké výkony, akci, krev atd. Do toho všeho méďa Béďa co udělá bu bu bu. Všichni se leknou a přestane jim to myslet (no vlastně ani nevím jestli se s inteligencí narodili). Rozflákaj si auťák. Jeden z nich se začne vytahovat, že umí líp běhat a jde prozkoumat okolí. No cestou potká méďu a ten mu poraní nohu. Mezitím ti dva, co zůstali si začnou povídat. Ten kluk se rozbrečí a bloncka ho uklidňuje. No pak se jim kámoš vrátí z cesty (vrátil se docela rychle na to, že měl poraněnou nohu) a řekne jim o pastech na medvědy. Pak si umře. Ti dva jdou pro tu past a tlačej s sebou fáro. Dorazí k chatě. Bloncka odvážna jde temným lesem do chatky a hledá past. Přitom se na něco nabodne (konečně trochu krve!) a pak s baterkou jde za kámošem. Nakonec méďa toho mrtvýho slupne. Pak ten, co ještě žije řekne bloncce, aby šla (poď ty čubko - já myslela, že to bylo na ní :D). Pak ten kluk chce nalákat méďu na past a v tom se vrátí bloncka a oba se snaží méďu zlikvidovat. To se jim podaří. Jsou štastní a odchází, ale méďa se z pasti dostane a běží za nima a... Film za to nestojí, lidi. ()

Pejda odpad!

Tak toto je opravdu otřesný film. Začátek zrychlený, říkal jsem si no dobře...a pak to přišlo, sražené mládě medvěda, tak už mě bylo jasné že samice začne "lovit" viníky. Kamera se neustále kolíbá a ty efekty naprosto tragické. ()

goauld

jedna * za hezký přebal. Jinak pííííííííííí...a na entou... PS. proč pořád ten manik nesl sebou ten utahovací klíč na kola??? že by to byl magický artefakt vyzařující nějaké neviditelné ochranné pole?? :-)) ()

JARDAHONDA odpad!

4 Teenageři jedou na výlet s Jeepem za dobrodružstvím....No a co následuje dál si asi každý domyslí....Slavný a neohrožený Grizzly začne likvidovat jednoho za druhým,,přitom hlavní hrdinové po prvním shledání s medvědem ujedou autem nějméně 2 míle a 400kg. mědvěd je hned tam,jako kamzík,,,skáče,jako zajíc,,,,jak "komické".....chvílemi jsem se smíchy popadal za břicho..Nereálný děj,,,,spíše "hororová groteska" No a závěr,kdy nalákají grizzlyho do auta a poté vše vybuchne a medvěd bez ohořelých chlupů v klidu odkráčí do lesa, je úplná třešnička na dortu...Režisér to trochu víc přitáhnul za vlasy,,,,a to zbytečně,dal se z tohoto námětu udělat dobrý thriller,ale Amíci to vidí zřejmě jinak..Závěrem jsem chtěl dát 1 hvězdu za pěkné záběry v přírodě,ale ten nereál vše pohřbil,takže 0 % ()

Martinasro odpad!

U těchto filmů si vždy na začátku tipuju, kdo zemře a přežije. Tady jsem si uvědomila asi v půlce,že medvědici fandím. Parta čtyř lidí, údajně odmaturovala,já bych jim tipovala tedy víc, ale dejme tomu. Ovšem ty dialogy a kamera?! Už v prvních pěti minutách,jízdy v autě jsem se musela jen smát. Čekala jsem béčko,ale tohle bylo zedko. ()