Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

Mustaffa

Tři hvězdičky dávám za pořad, který mám rád už pár let a jednu hvězdičku na víc dávám za Marii Málkou :-) nebo jak se jmenuje ta černovláska. Na to, že se to vysílá už dvanáct let a v dnešním světě internetu, kde je takových podobných pořadů tři prdele a to nemluvě o tom, že většina recenzí her už není úplně nejaktuálnější, protože na internetu si recenze přečtete s velkým předstihem, tak se drží stále dobře. ()

Snapphanar

Bohužel, díl od dílu byl tento publicistický pořad horší a horší. Svou zlatou éru zažíval naposledy díky Šárce Ullrichové, od dob jejího odchodu z Game Page jsem přestal tento pořad sledovat nadobro. ()

yazik

Slušně povedený pořad, na který se snažím koukat i přes občasný nesympatický projev účinkujících. Ale jelikož nic podobného jinde není, je to asi jasná volba. ()

MrNut

Teď jsem okomentoval Re-Play, tak jsem si řekl, že když už jsem u toho... Ani nevim, co vytknout první, jestli trapně počítačově udělaný studio, nebo fakt, že vůbec nevěděli, o čem mluví... K tomu ani není co dodat ()

Durdas

Bohužel pokus o vtipy a srandu občas nevycházejí, ale pokud to přetrpíme, dostaneme se k tomu hlavnímu, a to recenzi her a představení novinek. To je zpracováno dobře a redaktoři ostřílení ze své branže svému řemeslu rozumějí a hodnocení je přiměřené kvalitě daných her, takže zdar a "Game Page"! PS: Mrzí mě, že ČT zrušila Game Page, ale na Youtube redaktoři pokračují v novém kabátku a s minimálně stejnou laťkou kvality! - http://www.youtube.com/feed/UCPKy2jPQZob3GwqfMRKx5eQ/u ()

WDMD

Předpokládám, že tento pořad může mít tak úděsnou úroveň jen díky tomu, že jsou v ČR zatím počítačové hry přehlíženy a nejsou považovány za součást kultury. Nebo naopak. ()

KaKKashi

DVě hvězdy z nostalgie, jako kluk jsem to hltal, ale jinak naprosto k ničemu...tituly zde recenzované jsem si většinou už dávno někde vypálil, a spoustu zajímavých titulů kterým by recenze v televizi pomohla k prodeji, bylo vynecháno.. Proti Kybernetu jen slabý odvárek... ()

benda02

Z počátku poměrně dobrý pořad, kde Vám ukázali co se právě hraje a je in, po čase z toho ale vyšlo 15 minut blábolů, který si můžu přečíst v kdejaký recenzi, kouknout na hodnocení a popřípadě si jí stáhnout a zahrát. ()

Don Martini

Koncepce v dnešní podobě je jiná, než tomu bylo před pár a pár lety. To už si budu pročítat magazíny a novinky na Internetu. Obraz na začátcích pořadů měl kouzelnou atmosféru. Dnes se díváte tak, že jde o těžkou závislost. Jako byste vypili desítek káv každodenně. ()

TheMe

Na přelomu tisíciletí jsem hltal každý díl, dnes když tu a tam nějaký zahlédnu, tak buď přepínám a nebo se směju, co to v tom studiu vyvádí a melou za blbosti.. ta jedna hvězda je asi z úcty k počátkům.. ()

sergiokish

Dříve naprosto nejlepší a naprosto nejoriginálnější pořad o hrách,dokud se neoběvil Re-play,od té doby začali režisérovi docházet nápady a z Game Page to šlo už jen z kopce,ale Game Page rozhodně zůstane v naších srdcích jako vysloužilý veterán ! ()

Desmond04

Nostalgická záležitost. Právě tento pořad mě vrhl do vod počítačových her a už jen kvůli tomu, nemohu jít pod čtyři hvězdičky. Líbila se mi grafická stránka, moderátoři byli příjemní. Škoda, že to ČT ukončila. Pár nadšenců se to v roce 2013 pokusilo oživit ve formě YouTube kanálu, po třech dílech to ale bohužel zabalili. ()

Carfait

Nová moderátorka jakási Masa je nejhorší moderátorka, co jsem, kdy viděl. Kdyby to nebylo o nečem co mě trochu zajímá tak je to nekoukatelný ()