Moje krev

• Kanada Summer's Blood (více)

Když chceš přežít, musíš do toho dát všechno!  Summer (Ashle Greene, Twilight sága) hledá svého otce. Cestou potká sympatického mladíka Toma (Peter Mooney, Kriminálka Miamai) a rozhodne se u něj přespat. Příjemný večer se ale zvrhne v boj o život. Psychicky vyšinutý Tom ji uvězní ve své "lidské zahradě". Tou je špinavý sklep a v něm další dívka Amber (Dani Kind), už na pokraji smrti. Zoufalou situaci se Summer rozhodne řešit lstí. Pomalu s Tomem navazuje vztah a čeká na příležitost utéct. Psychologický horor navazuje na klasické snímky tohoto žánru jako je Mlčení jehňátek nebo Misery nechce zemřít. Do poslední chvíle udržuje napětí a překvapující závěr vyráží dech! (oficiální text distributora)

Drom

To byla ale sympatická rodinka. Škoda, že hrála v tak špatně natočeným filmu. Co se asi stalo? Jo jasně... Kanada. I když teda z toho kanadskýho odpadu co uzřely mé bulvy v poslední době to ještě nedopadlo nejhůře. Jasně, že si nedali pozor a člověk si všimne hromady detailů, auta nemají značky, světla ve sklepě, jiné masky v navazujících záběrech... Ještě že to kapku srovnaly filtry a efekty. Ale tak alespoň to byly zajímavý postavičky, ten taťka, to byl zas archetyp, takovej skoro Táta Cvok. Není nad solidní rodinné tradice. Každopádně horor to moc není. Thriller trošku. A i když tam souloží každej s každým (pokud se zrovna nevraždí), tak jsem tam neviděl žádný kozy, natož něco víc. Takže jsem se tak akorát mohl těšit, jak to tam Stephen McHattie zrychtuje. A ten konec? ...překvapující závěr vyráží dech?! Keep dreaming... ()

messi@h

Docela zajímavý je postupný přerod Summer z ranařky, která dokáže v pohodě zkrotit běžného chlapa a krade jako straka, v oběť, která jen nechápavě sleduje, co se kolem ní děje. Trochu to ale shazuje titulní hrdinka - holka je to celkem pěkná, ale jako herečka nic extra. Celkově filmu hodně chybí k tomu, aby se z toho vykřesal aspoň nadprůměr. Zvláštní je konec - ne že by byl nesmyslný, to vůbec ne - ale je tak rychlý, že si člověk jen řekne - tohle je všechno? ()

Shanen29

No nevím,ale horory z produkce Kanady mě už opravdu štvou.Opět nemastné neslané ,tisíckrát opětované,režisérsky prázdné a spíše to vypadá jako drama než horůrek. ()

Shitonit

Takže zkráceně, proč a vočem.: kočka Summer je trochu kráva, tak leze do auta s každým magorem, který jede vokolo. Summer je nebojácná a hledá svýho tátu, kterej snad žije v pidiměstečku. Summer se setkává s přizdisráčem, kterej se navoko tváří jako kámoš, páč ji zachrání před šerifem, ale když vona ta kráva Summer se hned nechá zatáhnout do přizdisráčova domečku, kde vojíždí svoji mámu. Jako tem pičus. Dáme mu jméno, třeba Tomík se bude jmenovat. Tomík je asi zahradník, páč si ze svejch polomrtvejch kamarádek vytvořil moc pěkonou zahrádku. TAkový sadomaso. Malinko. No a Summer se to moc nelíbí, tak ji Tomík obváže, pomlátí a vopíchává tak dlouho, až se to Summer začne líbit. Mimo jiný se v tom filmu dějou věci, a tak nějak to sympaticky graduje. Takže dobrý. No a v tuto chvíli se na scéně vokáže Tomíkův tatík, kterej je ještě větší sráč naž Tomík. Děj má děj, a sráči se vražděj, no a nakonec se Summer nasere a dořeší to střelbou ze vzduchovky do zad posledního sráče. Jedná se o psycho drama, takže v tom moc krve nečekejte. Takže jak již jsem zmínil, docela pohoda. A to je konec. ()

Romeroo

Ujeté, divné a okoukané, ale i přesto v některých částech film působí celkem dobrým dojmem...herci nepředvádějí nic zázračného, ale nenudí...abych se přiznal je pro mě Summers Moon nejvíce rozporuplný film co jsem v poslední době viděl...55% ()

Pitryx

Začátek ještě tak trošku jde, ale pak je kus slepohluchého místa, kdy je možno klidně koukat jinam. Snímek kopíruje klasické klišé a co se v závěru divák dozví, už není překvapením. Konec se taky zrovna nepovedl. No dobře, něco málo za snahu a za představitelku hlavní role, ale podruhé určitě ne. 201407218517/8754 ()

oliveros

Bohužiaľ, opätovný sklz k zobrazeniu pomiatnutej rodiny, akých len v posledných 2 až 3 rokoch vzniklo v tomto žánri úctyhodné množstvo. Aj keď je variabilita spracovania témy násilného odobrania slobody svojskými obyvateľmi domu pomerne veľká, dovolím si tvrdiť, že už len ťažko prinesie niečo nové. Zachrániť takýto film tak môže už len spracovanie a herecké obsadenie. Našťastie v Summers Blood nie je ani jedno úplne najhoršie, ba dokonca výkon McHattie-ho je opäť nadpriemerný. Aby som to teda uzavrel. Priemerný thriller s jemným záberom do horroru, s ošúchaným námetom, s nápadnými náhodami, dobrými hercami v hlavných úlohách, ktorý však za upozornenie nestojí, pretože už teraz vidím ako uniká mojej dlhodobejšej pozornosti. ()

honzic

Poměrně překvapivě dobrý thriller, kterému sice kulhá scénář a ani není moc originální a herecké výkony taky nic moc, ale nechybí mu napětí a děj a to je hlavní. Hodnocení: 60 % ()

xhonza5 odpad!

Nechápu, jak jsem se na to vydržel koukat až do konce. Nejspíš to bylo kvůli Ashley Greene a kvůli tomu, jak ta blbost nakonec dopadne. ()

Bembeřice

Ashley Green je uzasna, ale to je tak asi vsechno. Nechapu, jak se muze film veprostredku tak zbytecne nudne tahnout, kdyz konec prijde necekane a je rychly a odbyty. Mozna by si tvurci mohli odpustit par zbytecnych cen ze sklepa a doladit konec. Kdy uz si konecne nekdo uvedomi, ze konec je to, na co se ceka, to, co muze film zvednout o dve hvezdy nahoru.. ()

camomilla odpad!

Nebudu si hrat na velkou intelektualku, jasne ze si nekdy pustim odpocinkove becko. Ale Moje krev je min. "efko". Tuhle blbost jsem nezvladla dokoukat a vlastne jsem prvni pulku filmu mela rozmazanou - z krouceni hlavy nad tim, jak do takoveho filmu muze nekdo investovat. ()

Carcooli

Klasický krvák amatérské úrovně, kde se nedozvíte nic nového. Tohle téma je už tak strašně ohrané a opakuje se v každém druhém hororu, že už vás prostě nemůže nic překvapit. Navíc hlavní hrdinka je teda úděsná herečka, ty její výrazy, když se "jakože strašně bojí" byly spíš k smíchu. Ztráta času tohle.. ()

Torcida.hr

V obsahu je zmíněno Mlčení jehňátek a Misery nechce zemřít. To snad není myšleno vážně :)) napětí teda ani chvilku a překvapující závěr? SPOILER!! To, že Summer je dcera toho chlápka, bylo jasný hned. A to, že ho na konci zabila...to není překvapující, zasloužil si to. Jinak film jsem dokoukala s tím, že jsem čekala ten překvapující závěr, ale ten nebyl :(( ()

KingBoss

Tahle úchylná rodinka se mi celkem líbila. Je to průměrný thriller k nedělnímu obědu. Dávám 3 hvězdy, hlavně kvůli Barboře a Stefanovi. ()