Moje krev

• Kanada Summer's Blood (více)

Když chceš přežít, musíš do toho dát všechno!  Summer (Ashle Greene, Twilight sága) hledá svého otce. Cestou potká sympatického mladíka Toma (Peter Mooney, Kriminálka Miamai) a rozhodne se u něj přespat. Příjemný večer se ale zvrhne v boj o život. Psychicky vyšinutý Tom ji uvězní ve své "lidské zahradě". Tou je špinavý sklep a v něm další dívka Amber (Dani Kind), už na pokraji smrti. Zoufalou situaci se Summer rozhodne řešit lstí. Pomalu s Tomem navazuje vztah a čeká na příležitost utéct. Psychologický horor navazuje na klasické snímky tohoto žánru jako je Mlčení jehňátek nebo Misery nechce zemřít. Do poslední chvíle udržuje napětí a překvapující závěr vyráží dech! (oficiální text distributora)

honajz2

Máme tu stokrát známý nápad, ale tvůrce nenapadlo nad filmem přemýšlet, dát mu nějakou atmosféru a napětí nebo aspoň nějaký zajímavý nápad. I ten obsah mi nepřipadá pravdivý - kde s Tomem navazovala vztah? Párkrát se o to snažila, ale vždycky to potom zkazila... Ach jo. Jako jo, jedno překvapení tu máme a jsem za něj rád, ale není to trochu málo? Ve finále je to typický film tohoto žánru, který nenadchne, ale ani vlastně nenaštve. 2* ()

bourec

Jen si přeju,aby skončila doba,kdy každý hovado může točit film.Tohle byl trest pro všechny fandy filmu.20%. ()

cariada

Poměrně šílená psychárna, s pěknou hlavní hrdinkou, ale poněkud dosti šáhlou. Do týhle rodiny by se asi nikdo nechtěl dostat. Určitě to nebylo špatný, ale mohli už tak dost drsnou atmosféru ještě víc přiškrtit a dát víc brutality. ()

-Bomba-

Očividně se Summer's Blood inspiroval u skvělého Psycha ale pravdou je, že je až neskutečně zbytečný. Nic nového tu nenajdeme a ani herecké výkony za moc nestojí, snad jen otec rodiny, ten byl celkem dobrý. Také moc nechápu, proč má film dva názvy ale to je jedno. Jako jediné pozitiva tu vidím už zmíněného otce a to, že jsem to viděl v Blu-Ray kvalitě. ()

Juto

Film je podceňovaný nízkorozpočtový s predvídateľným príbehom, ktorý má odvážne scény incestu a nečakaný záver. Páčil sa mi príbeh dievčaťa, ktoré sa rozhodne hľadať svojho nezvestného otca, a nájde nefunkčnú rodinu sériového vraha. Áno, je to klišé ale ja som si film užil. 6/10 ()

Khumbac

Opět jsem udělal chybu, že jsem film zhlédl s dabingem neboť hlas Stephena McHattieho by mohl být při psycho-thrillerových scénách kouzelný.Film prakticky začíná až po jeho příchodu. Vesnická pomatená rodinka žije prazvláštním životem a dcerka co jde hledat otce si určitě nemyslela že to bude takový skvělý tatínek :) ()

zdenny

Tento film by nebyl špatný, kdyby se ubíral v duchu prvních dvaceti minut anebo by prostě jeho děj po dvacáté minutě byl alespoň trochu anebo úplně jiný. Ať to beru jakkoliv, syn, který ve sklepě věznil dívky a zaléval si vedle toho kytky a celému tomu tyjátru říkal "moje zahrádka", matka s incestními sklony (alespoň to byla slušná mature) a otec, který si hrál na jejvětšího rodinného poutověrce - ti všichni (nebo spíš jejich úlohy v tomto rádoby horroru) byli spíše trapní a sterilní. Tento film v sobě neměl nic z povinné horrorové uvěřitelnosti. Motivace záporné rodinky byla velice neurčitá a spíše trapná. Vše navíc zanikalo ve všudypřítomné sterilitě, jíž dokládá několik dní ve sklepě připoutaná hlavní hrdinka. Ta i po relativně dlouhé době byla pořád jak ze žurnálu. Je to možná blbost, ale nejen na tom autenticita horroru stojí. Takže pro mě nic moc a když nad tím tak přemýšlím, opravdu marně tápu, jestli jsem vůbec někdy viděl kvalitní horror na téma chorobné rodinky, která si usmyslela, že do svého kruhu přijme někoho cizího, ať to stojí, co to stojí. Vzpomínám si jen na ty braky jako např. "Oběť zla", "Máma a táta" apod. Možná je chyba ve mně a zjištění, že takovémuto typu horroru neumím přijít na chuť. Pokud ale postrádám byť sebemenší, z psychologického hlediska, rozumnou motivaci členů nemocné rodiny, nemůžu logicky film posoudit ani jako průměrný. ()

Danny F.

Takovýchto a podobných filmů jsem už viděl kvanta. Tento je typický učebnicový příklad. Velmi předvídatelný, jednoduchý a nijak zvlášť napínavý. 50% ()

jondoe

Na film som sa pozrel koly Ashley Greene, ktora posobi v Twillighte v podani Alice velmi sympaticky a tak som sa chcel pozriet na jej prvy "velky" film. V tomto filme ale uz tak sympaticky neposobi. Zo zaciatku mi neuveritelne vadila. Bola otravna a dlho trvalo kym som si na nu zvykal. Film za tiez za vela nastoji. Zapletka je jednoducha a neoriginalna, dialogy stupidne Scenar mi pripadal ako bol pisany hodinu predtym ako isli film natacat. Rezia je nudna a nezaujimava. Vysledna pointa vyznie ak tam najeka vlastne je vyznie uplne do prazdna. Vsetko je nedoveryhodne, prazdne a pritiahnute za vlasy. Jednoducho tento horor je strata casu. Cudujem sa slecne Ashley Greene, ze sa upisala takemuto braku. Myslel som si, ze z jej popularitou si moze filme vybera, ale takuto ulohu podobneho tipu vezme iba odpisana herecka, ktora uz nema co stratit. ()

korndaddy

Asi si radši zkouknu další a další pokračování Texaskýho masakru, od kterých už vím, že nemůžu nic čekat než levný, béčkový, kanadský sračky, kdy všechny mezery ve scénáři dohání tím, že obsadí kozatou čubičku a celkem ucházející milfku. Když už nic, aspoň je na co koukat. ()

Holina

Vyspělejší a mnohem méně krvavé než Smashcut, přesto je to pořád jen béčkový slasher bez špetky nápadu. Fandové žánru ale zřejmě neodolají. ()

dan4815

Jedním slovem... Kanada. Dalo se to čekat, že s nízkým rozpočtem to nebude žádná sláva. Otec, který své zvrhlé sémě daroval i jiným ženám, je svými duševními pochody nakonec ten nejpodivnější, zároveň nebyl tak nepříjemně slizký, jako zbytek povedené incestní rodiny. Tak nějak je incest, říznutý sadomasochistickými hrátky vedoucí až do barelu s kyselinou, v tomto filmu velmi ústředním motivem, který člověka né a né pobavit. A jak se říká, že jablko nepadá daleko od stromu, tak i syn je velmi povedenou osobou. Pěstuje si lidi na své zahrádce ve sklepě, jeho matka je jeho vším, a po kakajíčku si jde hrát se zahrádkou. Když něco posere, matka to zvládne. Když chce pak svou pěstírnu zachránit, zemře. Unesená dcera je z počátku pěkná mrcha a postupem času ležíce na kompostu a v působnosti Stockholmského syndromu se stává mírnější. I přes to se snaží utéct, ale na úkor cizího neštěstí dalších unesených. Tohle nevyšlo, chvílemi jsem měl nápad, že si začnu číst Boženu Němcovou... i když nudu bych zahnal větší nudou. ()

mala_kea

Obsazovat krásné "herečky" do hororů je dneska poměrně trend. Někdo by však měl tuto typovost zarazit. Proti její kráse nic nemám, ale její herecké nadání je asi jako můj talent pro americký fotbal. Když se to tak nějak nudně všechno rozjelo, čekal jsem, že střeva budou lítat vzduchem a bude jich plná podlaha. Na mojí smůlu jsem viděl jen jeden rozprsklý mozek a jednu lacinou erotickou scénu, ze které si pamatuju záda Ashley.Až na poměrně tíživou atmosféru, psychotického Stephena a sexy Ashley to vlastně ani nebyl film. Spíše jaká si parodie na to, kdo bude kde a co se tam bude dělat. Když horor, tak aspon trochu strachu a né pohled na znuděné tváře na pokraji spánku. ()

Hapretor

Jeden z těch sračkových thrillerů s trapnym a utnutym koncem. Jen na zabití času, rozhodně ne pro zábavu. Nelze ocenit nápad, herecké výkony ani provedení režie a scénáře. To, co lze vidět zde, lze vidět stokrát jinde a o dost lépe. ()

MickeyStuma

Je to takový obyčejný příběh. Mladá dívka zanevře na svoji matku utápějící se v alkoholu a vydá se hledat svého otce, kterému byla matkou zapřena. Najde však to, co očekává? Brilantní nízkorozpočtový počin na pomezí dramatického thrilleru a to až do ponurých hororových končin. Psychologická hra všech zúčastněných se rozehrává na pomezí lsti, nenávisti a pominutí smyslů. Scenáristicky však nejde o lecjaké dílo. Děj trpí hlavně na šablonovitém příběhu, který byl zpracován už tolikrát, že to diváka nutí porovnávat. Snímek mohl být zpracován velkolepěji, ale to by musel být nejdříve daleko lépe propracovaný scénář a daleko větší rozpočet. Snímek tedy nijak zvlášť nenadchne, ale pokud nebude k dispozici něco lepšího, jako náhrada může postačit. ()

XR

Film o vášnivom záhradkárovi. Scenár k tomu filmu písali asi kapustňáci. Napríklad keď Ashley hovorí So are you gona take me upstairs and fuck me or what ?. Dejovo ma film celkom zaujal, ale ak by tam nehrala Ashley Greene tak tento film ani nepozerám. Na druhú stranu sa mi to zdalo lepšie ako podobný film Kill Theory ()

CharlieSs odpad!

Čupka v hlavní roli, super, škoda, že jsem radši neusla, držela jsem oči otevřené jen v domnění, že se tam objeví něco zajímavého, napínavého, lekačka, cokoliv co k HORORU patří... Ale neee, to vůbec. Myslím, že jsem dávno mohla zavřít oči. "Psychologický horor navazuje na klasické snímky tohoto žánru jako je Mlčení jehňátek nebo Misery nechce zemřít." xDDDDDDDDD to prosím vás opravdu ne. ()