Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham, Brian Haner

Populární americký břichomluvec Jeff Dunham vydává své další dvd, které je již třetí v pořadí. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o vánoční speciál, v němž samozřejmě nechybějí ani Jeffovy (a naše) oblíbené loutky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Bubba J a mrtvý terorista Achmed. A co by to bylo za Vánoce bez pořádných koled? Těšte se na ty nejznámější v podání našich kamarádů, byť v trochu upravených verzích, a na spoustu vtipů.. (Guzo)

Radiq

Ve Spark of Insanity mě Dunham dost okouzlil, pobavil a byl originální. Tady toho trochu ubylo. A protože to byl ten vánoční speciál, tak se tam furt mlelo o Santa Klausovi a jeho sobech a jinejch podelanejch vtípků kolem Vánoc a to já nemám rád. Samozřejmě jeho břichomluvecké schopnosti jsou nevídané, ale ty jeho fóry už mi kolikrát ani vtipný nepřišly a nebo byly předvídatelné. No ale bavil jsem se... Ale ten guitar guy nebyl vtipnej. Asi nějakej protekční nebo co... ()

Guzo

Dodnes jsem s Jeffem Dunhamem viděl pouze některá videa, tohle je mé první shlédnuté dvd a jsem s ním vcelku spokojen, ale není to prostě úplně ono. Nejlepší byl samozřejmě Achmed (ale každý má svého oblíbence, že? :-), ale například Bubba J mi nepřišel nějak extra dobrý a začátek s vtipnou příhodou o dceři ne až tak vtipný.. No, nenaděláme nic, třeba se to příště povede líp.. ()

BuryGol

Další rok-další Jeff. Obvykle se říká-do třetice všeho dobrého. Tentokrát to sice trošku nevyšlo, ale sranda to byla. Úvod byl trochu sušší než v prvních dvou dílech a celá ta vánoční tematika trošku bránila Jeffovi v kreativitě. Nicméně si nemůžu pomoct a těch 5 hvězd mu prostě dám. Hlášky o Kwanze, Santovi nebo dudách Angeliny Jolie byly jedinečný. :-) ()

ArdathBay

Jeff je dokonalý profík, ale komerčnost jeho show zcela neodpovídá duchu Vánoc. Bavit se o vybuchujících dětech a nemocech absolutně nepatří k humoru a obzvláště k Vánocům. Kapitolou samou o sobě jsou diváci. Ať prominou, ale jsou to tupci, kteří Jeffovi zobou z ruky a kdyby si snad stáhl kalhoty a začal vykonávat potřebu, umírali by smíchy. Vtipné mi to moc nepřipadalo. Obzvláště Peanut byl trapný. A úvodní rodinná záležitost mi dala připomenout našeho "komika" Novotného. Tak snad příště a ne u Vánočního speciálu... ()

BMAJTZ

Priznavam ze Jeff s loutkama fakt umi a je to profik prvni tridy. Ovsem tohle dilo me pomerne zklamalo, ma to sve momenty i dobre vtipy teda vetsinou, ale presto musim konstatovat ze me lehce zklamalo. Prvne bych podotknul ze tentokrate byla nejlepsi postava Walter coz je docela smutne protoze byla prvni a zbytek uz tak dobry nebyl. Pominu li ale tohle musim rici ze se mi vytratila ona lehkost z predchozich dvou dilu, vtipy proste nevyznivaji tak jak by mely a divakovi je jasne ze to uz neni ono. Prednes vypada totiz tak jako by byl nauceny temer naspamet coz jsem u minulych dilu nepocitoval a Jeff se drive pohyboval opravdu prirozeneji. No holt napady asi ubyvaji kdyz tohle dela clovek dlouho ale jak uz zde nekdo podotknul vtipy o vybuchujicich detech nejsou nic moc a ostatni fekalne drogove vtipky mi taky neprisly uplne nejlepsi. Kazdopadne je to porad skvela zabava, ale oproti predchozich dvou vynikajicich dilu znacny a tim myslim opravdu znacny upadek. ()

kenkaku

Vánoční speciál je jedna pecka vedle druhé... Vede (bezkonkurenčně) Achmed... Jingle Bombs! Neskutečný... Pak Peanut... dokonce i ten retard Bubba J díky písničce "překonal očekávání". Jeden z lepších kousků co Jeff pustil do světa. ()

AngiS

Nejlepší je krabicový víno.. to v tý krabici. Je to super,protože když to vypiješ,máš se do čeho vyblít. :D Tvoje nejoblíbenější pivo? // otevřené je tvá žena krásná? // jooo...néééééé co dělá rozdíl? // světlo :D ()

cab

Znamy mlady brichomluvec a komik se svymi loutkovymi prateli z kterych je jasne nejlepsi mrzuty starik Walter a mrtvy terorista Achmed. Zacatek je vtipny a ma spad, ale postupem casu show spada do prumeru. 70% ()

Tydlidáš

Dokonalost. Jef-f dělá tu nejlepší show co je k vidění. Peanuts mě svojí nezkutečnou šíleností opět dostal a ostatní z party se nenechali zahambit... Pokud někdo řiká, že tenhle chlápek je trapnej nebo, že nic neumí..... Ať to rozhodně neřiká předemnou.... Už se těšim na další.....=) ()

Marrty3

Vánoční speciál natřískaný neuvěřitelnými gagy a hláškami. Jeff Dunham ze sebe dokáže dostat takové kvantum vtipů a obecně humoru, že je to až nadlidský výkon. V tomhle divadelním představení se nám ukáže : Walter, Achemed, Bubba J ( Mimochodem, ne často viděná postava, ale je to typický američan; hloupý cvalík popíjející pivo při sledování Nascar. Ovšem velmi působivý a vtipný. ) a nakonec opět Jose Jalapeňo & Peanut. Místy se přidává hudebník Brian Haner, který doprovází postavičky v jejich hudebník přednesech, které jsou "famózní". TOP postavy ? : Achmed, Peanut a Walter, ty jsou geniální. Kdo ještě neviděl, rozhodně můžu jen doporučit, protože tohle je výborná show. ()

Ricky_CZ

Je pravda, že už tomu chybí ten šmrnc a u některých skečů bych se asi ani nesmál, nebýt to Jeff...Ale pořád je to v mých očích na velmi dobré úrovni...A Achmed, jakožto můj oblíbenec, mne nikdy nezklame :) ()

Mary19

Opět výborné představení sympaťáka Jeffa Dunhama a jeho kumpánů... Začátek je výborný, ale hlavně díky přepálené stopáži show začne ztrácet na nápadech a postupně kvalita upadá... Walter a Achmed jsou ale jako vždy skvělí... 80% ()

Toka

Slabší než předešlé dvě DVD??? ANI OMYLEM! Já sem se řezal teda u každýho dílu od začátku do konce, u tohohle nevyjímaje. SILNECE! night, všechny jejich songy byly naopak příjemným zpestřením. Vtípky s Josém sou prostě dycky legendární, Peanuta mam prostě rád, takovej energickej. Je hezký, jak dokáže udělat fóry z tolika různými osobnostmi, a už vůbec si zaslouží úspěch za to, jak věřně tvoří osobnosti jeho loutek, které ještě přibejvaj na věrnosti jejich společnýma historkama (lyžel). Klobouk dolů před tímhle mistrem! ()

Johny M.

Možná o trochu slabší než předchozí 2 Jeffova vystoupení (proto "jen" 4*), ale přesto skvělý. Walter, Bubba J, Achmed, Peanut i José (na klacku) v ne-vánoční atmosféře pobavěj jako vždy; asi letošní nejvtipnější záležitost. Spíš 4,5* ()