poster

Bostonský škrtič

 • USA

  Boston Strangler: The Untold Story

 • Slovensko

  Bostonský škrtič: Nevypovedaný príbeh

 • Austrálie

  Boston Strangler: The Untold Story

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

 • cariada
  **

  Najivita jak k penězům přijít, amyslet si že na vraždách vydělám, ale ono nic co? Docela zajímavý námět, ale mnohem horší zpracování.(12.2.2013)

 • MickeyStuma
  *

  Takový bohapustý odpočinkový film a těžko odhadnout je-li to omyl anebo úmysl. Každopádně dívat se nato s jistou pokorou dá, ale nesmí se divák moc oplývat velkými nároky. Celý koncept postrádá napětí a drama, což způsobuje nudnost a naprostou nezáživnost. Herecké výkony taktéž zrovna nenadchnou. Jednou a dost.(22.10.2013)

 • eraserhead666
  *

  Takový snad až typický levný, jakoby na rychlo spíchnutý, film z rodu sériových zabijáků, vzniklý ve "zlaté" zájmové éře těchto filmů. Tentokrát na téma Bostonského škrtiče. O případu vůbec nic nevím, takže jsem ušetřen hledání a vypichování omylů, nepřesností a záměrných failů. Jenže on ten film i sám o sobě není nic moc. Zaujme vlastně jen dvěma věcmi. Hereckým obsazením (krásně chmurný Divoff, překvapivý "jsem ten nejmladší Bundův spratek" Faustino a několik dalších povědomých tváří) a retro atmosférou. Jinak po příběhové stránce tuctové, po herecké skoro nijaké, stylem ani formou to nezaujme. Nudné. Šedivé. Zítra už si to prakticky nebudu pamatovat.(5.10.2013)

 • hrona
  *

  Bud Bunda, jako hlavní hrdina tohoto zvláštně natočeného příběhu. Ač se jedná o příběh dle skutečných událostí, nedokáže zaujmout. Neustále skoky měsíců a roků bez pořádného děje. Policajt, který hraje i nehraje hlavní roli, když si na něj zvyknete, už se neobjeví. A konečně Faustino, jako násilník, který se pořád tváří tím svým nadrženým Budovským obličejem zkrátka vůbec nezaujme.(30.10.2011)

 • Macpac
  odpad!

  Strašlivý film a ještě strašlivější Faustino.Režisér musel být úplně mimo,když obsadil do role Alberta De Salvy tohoto herce,neodpovídá ani vzhledem,ani projevem,naprostý děs.Faustino je nevýrazný a působí spíš směšně,takže i na plakátu k filmu je jiný herec,protože Faustino ve filmu nepůsobí jako psychopat,ale prostě jen jako blb.Vzhledem k tomu,že byl před léty natočen slušný Fleischerův film Bostonský škrtič s Tony Curtisem,tak tento počin vůbec nechápu.(27.6.2012)