Mary popíjí v baru, ale pak se rozhodne jet domů. Cestou narazí na překážku a na chvíli vyjede ze silnice. Nevšimla si, že srazila muže, to jí dojde až doma. Mary se muže lekne a umlátí ho golfovou holí. Pak ji nenapadne nic lepšího než muže pohřbít v lese. Výčitky svědomí ji ale trápí natolik, že se svěří příteli. Rick se snaží situaci uklidnit, ale moc trpělivosti s Mary nemá. Všude ve zprávách se již hovoří o tom, že se pohřešuje učitel jménem Emser. Mary se zdá, že jí někdo sleduje a že někdo ví, co udělala. Také si uvědomí, že Emsera pohřbila i se svojí dekou. Mary se s Rickem telefonicky domluví, že pro deku zajedou. Mary ale najde Ricka na místě mrtvého... Mary spěchá domů. Tam ji napadne Emser a přiváže ji na nárazník jejího auta. Jezdí s ní po městě a při tom zabije i muže na pumpě. Pak se vrátí domů, kde se ho snaží ošetřit žena. Emser má psychické problémy. Jeho žena později najde Mary, a když se ji snaží osvobodit, Emser ji zabije. Pak jede s Mary za Rickem, kde ji chce pohřbít... (TV Prima)

Jayem

Na video film to má celkom dobrú atmosféru, ktorú miestami ničia stupidné zábery a scény. Ale keďže je to režisérov prvý film tak prižmúrim oči. 60%. ()

MickeyStuma

Další teenager který někoho přejede, pohřbí, aby onen neboštík nakonec zase vstal a začal se mstít. A tak tu máme opět jeden souboj tentokrát mezi mladým děvčetem a nějakým učitelem neváhajícího zamordovat naprosto každého. Což o to, krve a typických rádoby hororových klišé je tu více než dost, ale po vizuální stránce tomu kazí televizní optika, zbytečné psychologické výjevy a hlavně typicky nekvalitní český dabing. Vskutku zlatý originální zvuk. Jinak jak se říká, v jednoduchosti je síla, a tak i přes viditelně nízký rozpočet se tvůrci snažili vymáčknout z dostupných prostředků co se dalo. Sice to jako celek vypadá značně amatérsky, ale nakonec proč ne. Jakoby to byl takový obyčejný žánrově fanouškovský film. ()

Rathalos

Bol by to velmi dobry horor,keby bola nejaka akcia uz skor,ale dlhsie sa takmer nic nedeje,az potom sa to rozbehne,no dalo sa na to pozerat,hlavna hrdinka je pekna herecka...:-) ()

Cortesz

Na to, že jsem nic od tohoto hororu nebo thrilleru nic nečekal, tak mě mile překvapil, nato, že šlo o videofilm. První polovina filmu je naprosto famózní, je zde napětí, hororová atmosféra, která stupňuje a i skvěle znějící a pasující hudba. Druhá půlka filmu už tak famózní není a sklouzne do šedého hororového průměru, ale na konci filmu jsem zapřemýšlel a říkal jsem si, jak jinak to také zakončit že. Dám průměrné 3*, ale jsou to spíše 3,75. Vyzdvihl bych ještě poutavou a místy i docela nevídanou kameru. ()

Sidarius

Do pádu ze schodů to je celkem slušný psychologický thriller, ale od té doby to úplně ztratí tu trochu atmosféry, co to mělo a z ucházejícího béčkového thrilleru se stane neucházející céčkový horor, který ani trochu neděsí. Námět je to navíc velmi neoriginální, takže by člověk čekal, že přijde alespoň s nějakou zajímavou obměnou, ale bohužel. Přitom ta neobvyklá kamera není vůbec špatná a díky krátké stopáži a celkem dobrému střihu to i dobře odsýpá, takže potenciál to rozhodně mělo. ()

Easykill

No co tohle zase bylo 🤣 Slušně sťatá trubka Mary svou p*delí s fajn kroutivým momentem zaparkuje v noci ve svém jeepu a odjíždí domů. Po cestě ovšem její nárazník přibere stopaře aniž by si trubka všimla. Takže si ho nevědomky doveze aaaaž do garáže. Nárazník je pěknej parchant, nemohl si vybrat nikoho lepšího než labilního učitele, který zrovna vynechal prášky. Tomu říkám ku*va Pech! A co je ještě lepší, ten autista s binární poruchou tu projížďku přežil. Pomyslnou Korunku tomu ovšem nasadí až naše princezna prdelka, která když ho najde, tak mu namísto pomoci nabídne pár ran sedmičkou železem. Maryina inteligence jen září a tryská na všechny strany a na světě není lepšího nápadu než nechtěnou mrtvolu odvézt do lesa. Tam vykopat mělký hrob a jít domů spát... Nechci tohle ultra dílo popisovat celý ať vám nějaká sranda zůstane. Ten film se dá v pohodě rozdělit na 2 části a každá je úplně jiný žánr. Krvavá jízda je jedno velké WTF s obřím vykřičníkem. Ale fakt to pobavilo extrémně. Neskutečný jak je to stupid.. ()

doughnut

První dvě třetiny se jednalo o překvapivě dobrý thriller, v poslední třetině film bohužel sklouzl někam úplně jinam než bych si přál. Ale jako celek to nebylo úplně špatné a na hlavní hrdinku se navíc moc dobře dívalo. ()

LAZZiO

az na par uplnych nezmyselnych detialov ako cesanie v aute, pad po schodoch v dome , atd.. som bol aj celkom vystraseny ,,,amaterska kamera v tomto pripade bola fajn . . 65% ()

headhot

toto je velice podprumerny horor, ktery jsem dokoukal na 10 pokusu na psp. Spatna kamera, o hereckych vykonech se neda ani mluvit a dialogy jsou otresny.I ten dej je nezajimavy, holka se opije srazi chlapa a pak to vyresi tim,ze ho dodela a zakope. A pak je jasne co se stane,naprosto predvidatelne. Ztrata casu ()