Jsi chytřejší než páťák?

(pořad)

Zábavná soutěžní show, ve které každý může vyhrát až milion korun. Musí však správně zodpovědět otázky, jaké ve škole dostávají „páťáci“.

Každého kola se účastní jeden dospělý soutěžící, který má šanci vyhrát až 1 milion korun, pokud správně zodpoví otázky převzaté z výukových materiálů pro první stupeň základní školy (tzn. učebnice, prezentace, pracovní sešity pro 1-5. ročník ZŠ).

Soutěžící odpovídá na otázky z 10 tématických kategorií (například astronomie, cizí jazyky, český jazyk, matematika, nauka o Zemi, zdravověda, zeměpis ČR, zeměpis světa, zoologie .....), a to v libovolném pořadí. Každá správně zodpovězená otázka jej posune o stupeň výš (jednotlivé stupně jsou ohodnoceny různými částkami). Pokud zodpoví správně všech 10 otázek, smí zodpovědět 11. otázku za 1 milion korun.

Pokud se soutěžící rozhodne ukončit svou účast ve hře, musí se na žádost moderátora podívat do kamery a říct větu „NEJSEM CHYTŘEJŠÍ NEŽ PÁŤÁK." (oficiální text distributora)

Herzeleid odpad!

Tak toto je moc.. zjevně jsem prošvihl, když to vysílali jako nový pořad, ale to bylo jen dobře. Zahlédl jsem to na Smíchově/Telce či co... Na to, že mám Suchoše s Geňou celkem rád a někeré jejich frky mě fakt pobaví i poněkolikáté, tak do tohoto pořadu se opravdu nehodí. Dát tam jiné moderátory, tak by to možná mohl být pořad pro děti, ale takto je to neskutečná patlanina. Třikrát NE. Až jsem k tomu musel napsat komentář :-D ()

Jigsaw88 odpad!

K tomuhle můžu jenom říct, že ty děti byly ty nejrozmazlenější co jsem, kdy viděl. Co by jste také chtěli od pražskejch dětí. Šíleně přeumělkovaný, veškeré děti v tomto pořadu mi připadali jak roboti. No prostě ODPAD!!!!! ()

giovanni3

No to fakt byla zábava a člověk se naučil opravdu ,,fůru,, novinek to se musí nechat... Co zkusit 2. řadu udělat tak, že páťáci budou dostávat to co se učí jejich rodiče v práci a bude se to jmenovat ,,Jsi chytřejší než tvůj rodič?,,... 1z5 ()

Zemi11

Rána jako z děla - to je klišé používané ve sportu. Dobrý nápad, ale špatné provedení - klišé na CSFD. No jo, ale co se dá dělat, když to jinak zhodnotit nelze! Dokázal jsem překousnout bandu rozmazlených spratků a soustředit se na zajímavé záludné otázky. Ale počtvrté popáté už to nešlo! Ve vědomostní soutěži bych si představoval rozumné mladé talenty a ne fracky, co se neummí chovat ani když jsou v televizi. ()

Autenticita

Pořad nic moc, ale jako sonda do toho, co mají děti v osnovách, to nebylo až tak špatné. Stačily mi 2 díly na to, abych tím už dál neztrácela čas. ()

rozbris odpad!

Tak to je jasný odpad. Pořad chce ukázat jak jsou češi blbí a žáci 5. tříd chytří, ale moc se jim to nepodařilo, je to docela propadák. No jo, vymyslela to Nova.... ()

wosho

Opět to musím zdůraznit (už jsem jako kolovrátek), na čsfd toto nemá co dělat. A co se týká tohoto skvost, tak je to fakt hrůza a propadák v jedné podobě. Nejhorší pořad kam tito dva komici vlezli. Jako námět na dětský zábavná pořad na sobotní dopoledne dobrý. Ale do hlavního vysílacího času? Ne!!!! Navíc humor G-S je spíše pro dospělejší publikum a je na nich vidět, že zábava pro celou rodinu jim nejde. ()

Corpsegrinder odpad!

Šprtí Power Rangers kteří silou mysli likvidujou 10x starší avšak i tak hloupější soutěžící. S klidem do kamery můžu říct že nejsem chytřejší než páták z prestižní nacistický školy v Praze ale zároveň nejsem tak blbej jako všichni ostatní účinkující. ()

Paity odpad!

Další dno Novácké zábavy v podání dvojice Suchánek - Genzer, která po TeleTele stále nedokázala najít své místo na televizním výsluní. ()

J*A*M*A*L

No chvíli jsem to sledoval, s tím, že to je solidní vědomostní pořad provázený duem docela solidních moderátorů, u kterého se zasměji. Tyhle pořady však bohužel po čase zklamou a stanou se odpadem a pořadem na kterou se už nikdo nikdy nepodívá a která postupem času ztratí veškeré aktivní i neaktivní diváky. A to nemluvím jen o tomto, takhle na tom jsou úplně všechny pořady... Ano, jsem chytřejší než páťák. ()

hellequine

Několik dětí naučených odpovědi na pár otázek, několik schválně vybraných hloupých dospělých a trocha humoru Suchánka a Genzera, občas překračující meze vkusu.. ()