Infestation

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Maria Mladenoza

Brouky miluji, dávám 3* za šeredné herecké obsazení! Člověk (Chris Marquettese) se probudí ve své kanceláři omotaný pavučinou. Uvolní se z ní a zjistí, že v době, kdy byl v bezvědomí, tak byl svět ovládnut mimozemšťany. A ne tak ledajakými. Je to mimozemský gigantický hmyz. Spolu s několika náhodnými lidmy, se rozhodne postavit čelem tomuto nerovnému boji.(13.9.2009)

Místy celkem legrační až bizarní, jako celek to ovšem spadá do průměru. Trochu více jsem se zasmál akorát, když jsem viděl toho pejska s pavoučíma nožičkama, jinak to na mě působilo spíše směšně, ale bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Boje s brouky tomu moc nedaly, jejich nereálnost dost napomohla mému hodnocení.(13.2.2015)

Takovy prumerny ,rychle splacany kousek s nove vlny horrorkomedii.Herci sympaticti,dobre vybrani,brouci se daji prekousnout,mutanti vypadaji celkem dobre,nejaky ten slusny vtipek se vzduchem obcas mihne.Prsa uvidime a o konec plny hrdinskych skutku,taky nejsme osizeni,takze takova snadnozapomenutelna oddechovka je opet na svete!Nenudil jsem se(22.11.2009)

• J*A*S*M

Další nová nudná hororová komedie, která důsledně navazuje na tradici, že horory v hlavní roli s hmyzem, respektive zvířaty obecně bývají kraviny. Já brouky nenávidím - hnusnější stvoření si nedokážu představit, takže by teoreticky neměl být problém na mne filmem o nich zapůsobit. Ani to se nepovedlo, potvory v Infestation jsou celé takové hnusně digitální, ta odpornost skutečných hmyzáků se někde ztratila. Jinak není co komentovat, klasické mizerné zvířecí béčko s klasickým závěrem. 4/10(11.9.2009)

• Rex Mundi

Pri tých najlepších hororových komédiách (či skôr paródiách na žánrové klišé) sa človek aj zasmeje, niekedy aj bláznivo zabaví. Bohužiaľ čoraz viac ich končí ako nepodarky. So stúpajúcou kvantitou proste klesá kvalita. Toto je presne ten prípad. Nie že by neoriginálnemu a zľahka komediálnemu scenáru neasistovali sympatickí herci a netrúsili suché hlášky, ale čím ďalej ideme, tým je film vážnejší, tým viac typických žánrových chýb postavy robia - hlavne tých popierajúcich pud sebazáchovy, čo ma vždy neskutočne dožiera (napr. namiesto zdrhania od vrieskajúcej blondíny kandidujúcej na najblbšieho samovraha roku, oni ju idú prehovárať, nech zavrie zobák :-). Až to dospeje do takého štádia, kedy si poviem, že pokus o hororovú paródiu sa minul účinkom a namiesto toho vznikla len ďalšia zbytočná blbina, omieľajúca x-násobným mletím omleté zrno. Povedané krátko - po prvej tretine nádejí je zvyšok už len silnejúca nuda.(28.9.2009)