Najzaujímavejšie príbehy zo súdnych spisov si našli cestu na televíznu obrazovku. Susedské spory, dopravné nehody, rozvody, boje o deti, pracovno-právne spory, trestné činy – to všetko a ešte mnoho viac ponúkne relácia Súdna šou. Spoznajte príbeh, vypočujte si argumenty oboch strán aj rozsudok a uvidíte, či by ste rozhodli podobne.

TV JOJ pripravila inscenovanie procesov, ktoré vychádzajú zo skutočných prípadov, ktoré sa preberali v slovenských súdnych sieňach. Produkcia relácie sa rozhodla ísť odvážnou cestou – na nakrúcanie používa nehercov, prípadne ochotníkov. V úlohe sudcov, prípadne právnych zástupcov či žalobcov sa objavujú profesionáli z právnickej brandže. (oficiální text distributora)

vander19

Súdnu sieň mám veľmi rád. Vždy po práci o 18tej zapínam TV aby som si vychutnal tento seriál alebo reláciu. Prípady sú občas nudné, občas zábavné a občas veľmi, veľmi vážne. Vždy si nájdem stranu, s ktorou sympatizujem a držím palce. Proste Súdna sieň je pre mňa jediný relax po práci, okrem športových prenosov, ktorý si pozrem v TV. ()

jedenzdvoch

Musím uviesť do popredia herecké výkony účinkujúcich , ktoré sú častokrát lepšie ako výkony hercov v slovenských seriáloch a filmoch ()

Cement73

No sranda najväčšia... Vždy sa dobre pobavím. Samozrejme jednoznačne prím vedú rozvody, keď sa človek nestačí čudovať aké dôvody ľudia majú. Súdna sieň je celkom milé osvieženie na poli dokumentov typu: "Stalo sa naozaj". Jo a neherci ktorí hrajú jednotlivé postavy sú občas absolutne excelentní. Velka sranda je tiež aj komentár na konci po súde, vždy nejaká totálna kravina... ()

patrik221

Tá jedna hviezdička je za herecké výkony nehercov ktoré sú často v celku slušné. Inač je to dalšia slovenská..... ()

peto580

je to to isté dookola, je to časom ohraná pesnička ale je pravda že je to široko daleko jeden z mála programov ktorý si v TV pozriem a myslím že si to tie hodnotenia preudoodborníkov nezaslúži a výrazne nadhodnotujem. ()

chalp

Videl som síce len pár dielov aj to náhodne, ale tí „herci“ tomu nedávajú vobec šancu, je mi jasné, že do tohto sa obsadzuje len komparz ktorý jojka pozbiera niekde v petržalke pred kauflandom(autentickosť), ale aj tak...hviezda za scenáre, ktoré sú niekedy celkom premyslené a na slovenské pomery oscarové :) ()

Maslord odpad!

Jediný kto vyťaží z tejto úbohej debilnosti sú komparzisti, ktorí si môžu zarobiť pár drobných. Každý, kto z akéhokoľvek dôvodu pozeral aspoň jeden celý diel, musí byť veľmi nešťastný a osamelý človek. Je to krásny pohľad na povrchnosť nášho národa, nielen na strane akože skutočných súdnych sporov, ale hlavne na strane divákov ktorý živia takéto povrchné vysielanie. ()

Wancohoff

kazda cast je smiesna. a uz vobec nie autenticka so skutocnym sundnym pojednavanim.. a hlavne : keby sa tam riesili vazne veci a nie stale take banality, o ktore nezakopne ani policajt ked nieco take nahlasite. ..ale nie ! oni to riesia na sude, kto sa komu vyštal na chodnik.... sracka ako ine slovenske a ceske TV tvorby.. ()

poet

Pôjdem trošku proti prúdu ale podla mňa je toto jedna z mála vecí čo sa TV JoJ ako tak podarila... Nie je to ani tak strhujúcim rozuzlením alebo šialenou pointou že kto vyhrá ten aktuálny spor, ale skôr o samotnom priebehu pojednávania. A najväčšie plus by som dal tomu kto vyberá tých "nehercov" do konkrétnej úlohy pretože mu to celkom pasuje. ()

lardko odpad!

Strašná blbost !!!!!!! Viděl sem to sice jenom párkrát , ale tím líp. Asi nikdy nepochopím , jak tomuhle seriálu může někdo dát pět hvězdiček , nebo si to přidat do fanklubu. U mě 100% odpad. 0%. ()

Socom

Celkom príjemné vyplnenie vysielacieho času a vždy lepšie než dívať sa na nejakú podpriemernú telenovelu. Je pravda, že mnohé prejednávané spory sa v relácii naozaj opakujú, no niektoré sú naozaj zajímavé a aj Vás pobavia.Ĺudia sa dnes súdia naozaj aj o nemožné. ()

Man Seger odpad!

Poznáte tých slimákov bez ulity, áno tie ktorým môžete vidieť do ksichtu a nemajú šancu sa pred vami schovať? Dajte dvoch vedľa seba. Kriedou na chodníku nakreslite jednu bielu čiaru asi tri metre od nich. Sadnite si na stoličku a kričte: TRI, DVA, JEDNA... Odštartujte slimáky a čakajte kedy sa dostanú za bielu čiaru. Myslím, že to bude asi tak isto napínavé, dramatické a zábavné, ako civieť na tieto mnohokrát banálne právne spory. 13% ()

matthew.17

Na začiatku je to aj zaujímavé, ale ja osobne som viac ako jednu sériu nevydržal... Veď je to furt o tom istom len s inými ľuďmi... ()

Ydrosten odpad!

Z čiré zvědavosti , jsem vydržel 2 díly. Nevím jestli tohle je pořad který má ukázat co se děje , ale nějak nevěřím tomu že se to doopravdy stalo - mizerný pořad , který nemá žádný spád a ani nemá co nabídnout. 1 hvězda je za to že jsem vyděl díl který byl celkem koukatelný a pojednával o svěřování dětí do společné péče - shodily se oba takovým způsobem , že bych jim ty děti odebral oboum a ještě bych jim napařil pokutu za pohrdání soudem ( + tak 1 000 hodin slušného chování ) /// EDIT - 6.8.2013 _-_ Ježišmarjá, to si snad dělají srandu že už dávají asi 5 dílů po sobě. Moja drahá polovička na to hledí, a to vám řeknu že jeden díl ještě vydržím, ale 4 nebo 5 po sobě ? To je peklo !!! Odpad všech odpadů + mínusové hodnocení za neustálé vnucování - ani reklama není tak otravná jak tenhle pořad. Každodením peklem se to nazvat musí, protože neznám odpadovitější pořad jako je tohle. ()

panjan odpad!

Další přírůstek do kvalitní Česko-slovenské televizní tvorby. Děkuji TV JOJ, že jsem u tohoto veledíla ztratil 5 minut života. ()