Ztracený poklad Aztéků

(TV film)
  • Kanada The Lost Treasure of the Grand Canyon (více)

Počátkem 20. století cestovala expedice vedená profesorem Samuelem Jordanem hluboko do Velkého kaňonu, aby tam našla pověstmi opředené ztracené město. Celý tým se však ztratil. Když profesorova dcera Susan (Shannen DohertyBeverly Hills 90210, Zkurvená nuda) dovede do nezmapovaného údolí záchranářský tým, objeví starověkou civilizaci, jíž vládnou divošští bojovníci. Podle pověsti je právě zde, kdesi hluboko v podzemí ukryt i tajemný poklad Aztéků střežený mytologickou příšerou, živící se lidskými obětmi. Povede se výpravě uniknout ze ztraceného města, plného bohatství a zla? (oficiální text distributora)

Shley

Mizerný výkon herců, naprosto hrozná animce, prostředí odfláknuté a naprosto nudný a nezáživný příběh. ()

Kennedy_R

Jako svou prvotinu bych asi natočil lepší film než tento nelogický paskvil, stojící na prázdných dialozích. Půl hvězdy za usilovnou snahu navodit alespoň trochu strašidelnou atmosféru. ()

brasek

Priemerný dobrodružný film z TV produkcie. Dobrodružstvo, ktorému chýbajú gule a veľký počet filmových momentov, ktoré ma dusili. Technické nedostatky sú v dnešných časoch už bežným javom u tv produkcie a začíname si zvykať... ()

knight7

Dávám jednu hvězdu a to jen kvuli Michaelu Shanks. Ostatní vypadali,že ani neumí hrát a o efektech ani nemluvit.Prostě Béčkový film s netalentovanýma herci vyjímkou pro mě byl samozřejmě Michaelu Shanks. ()

Pan.Antonin

Druhé céčkové setkání s Aztéky dopadlo mnohem lépe než to první (Tyranosaurus), nemůžu se rozhodnout mezi jednou a dvěma hvězdami. Oproti Tyranosaurovi je to mnohem lépe natočené, má to lepší scénář a lepší herecké výkony a ani ta příšera nevypadá tak příšerně jako ti dinosauři (byť i tady je její vzhled zklamání). Problémem je absence logiky (Aztékové přežívající v kaňonu, nesmrtelný Dr. Jordan). Na druhou stranu se tam najde pár povedených fórků, protože je to dobrodružný film, tak od toho nečekám nějakou hororovou atmošku. Takže musím říct, že jsem viděl z podobné kategorie mnohem horší filmy. ()

numan

Nechtěná kulisová fraška s umělohmotovým bubákem. Chudák Michael Shanks, asi hodně potřeboval peníze. Herci většinou ještě ulezou, koně taky dobrý, ale zbytek štábu je banda amatérů, co by nezvládla ani konverzačku dvou mluvících hlav. ()

Butch71

Ze začátku jsem se lekl, že jsem si spletl kanál a koukám na Hvězdnou bránu, když se ve filmu obejvili hned 2 herci z tohoto seriálu, ale bohužel jsem se nespletl. Čekal jsem záživný dobrodružný film, bohužel film nebyl moc dobře provedený ani promyšlený (např. poklad, který nese film i ve svém názvu, představoval asi jen těch pár kopí a sošek v místnosti s kamenem, který hledali - no kvůli tomu bych se teda vydal na nebezpečnou výpravu, taky mi nešlo do hlavy, jak asi ta skrytá vesnice mohla v horami uzavřeném údolí uprostřed pouště staletí přežívat - nikde žádný zdroj vody nebo jídla, taky mě nenapadá, jak se v té skyté vesnici v uzavřeném prostoru mohli členové první výpravy měsíc skrývat za pár kameny a přežít bez jídla a vody, a takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho...). Na to, že jde o film z roku 2008 mi přijde dost amatérský. Potěšil pouze Michael Shanks v roli vševědoucího vědátora, která mu seděla už v Hvězdné bráně. Zbytek hereckého osazenstva však poněkud zaostává. No a ztvárnění Aztéckého boha na svou dobu také nic moc. Ale, že by se to nedalo dokoukat do konce, to zase ne. ()

Linsang

Jsem v pokušení dát tomuto filmu plný počet bodů, protože jsem se celou dobu naprosto královsky bavila. Problém je, že to asi nebylo záměrem tvůrců. Něco tak amatérského jsem už dlouho neviděla. Naprosto otřesné herecké výkony, proti kterým jsou ochotnická vystoupení na venkovských slavnostech výkony hodnými Oscara. Ještě větší kalibr jsou ovšem neskutečné scénky, kdy se hrdinové schovávají za kameny či tam různě pobíhají, aniž by byli spatřeni. O dalším dění ve vesnici Aztéků ani nemluvě... Tady je zkrátka špatně úplně všechno. Jediná hvězdička z nostalgie za mého velkého oblíbence Michaela Shankse, kterého se tímto zároveň ptám - Michaeli, proč????????? ()

millanko_ odpad!

Videl som asi len 10 minút, ale to sa nedá pozerať. Po prepichnutí akejsi príšery, ktorá priletela lebo zapálil obraz na stene, nasledoval strašne amatérsky efekt výbuchu. Už len nápad, že príšera vybuchuje čosi vypovedá o tomto filme. ()

tewezka03

Jak uz tu bylo nekolikrat receno asi jediny duvod proc se na tenhle film podivat je Michael Shanks a jeho jak jinak velmi dobry vykon jinak zaujeti nic moc ()

smazilek

koukat se na to dá, ale nic moc. Klasický béčko. Pusťte si to pěkně po obídku u kafíčka, luštěte i toho sudoku, občas pověště prádlo a bude se Vám to líbit :-o))))) ()

Hansolo35 odpad!

Ha, ha...mysleli tohle tvůrci vážně? Ale vlastně...nemusí do práce a nějak je to uživí. Ty "animace", kulisy a bezdomovci v komparsu. Otřes. Nulový příběh, nulová akce, nulová logika...nula hvězdiček. Edit.: No, po dokoukání do konce si myslím, že nic horšího jsem asi neviděl. Je pár béček, kde si z toho dělají aspoň srandu. Tady je nejhorší, že to autoři myslí vážně. Ten Quetzalcoatl vypadá zblízka jako lochneska :-D ()

behunka odpad!

asi můj první odpad. Je to fakt síla, nedělní odpolední studiovka nejhoršího kalibru. Shannen už je dost za zenitem. Začátek je ještě slušný, ale jak vstoupí do údolí Aztéků tak je to děs. Polystyirénové dekorace z besídky mateřské školky, pobíhající skupinka Aztéků ( asi 15 kusů). Mytologická příšera ..........no nemám slov. Jak říkala moje babička " škoda pučit voči na takovou kravinu" a jak říká můj manžel "škoda proudu" ()